Prasówka 30.06.2022 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 29.06. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Nowy PIT małżonków i osób samotnie wychowujących dzieci. Co musisz wiedzieć i jak rozliczyć podatek po zmianach od 1 lipca 2022”?

Prasówka 30.06: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Nowy PIT małżonków i osób samotnie wychowujących dzieci. Co musisz wiedzieć i jak rozliczyć podatek po zmianach od 1 lipca 2022

1 lipca wejdą w życie przepisy znowelizowanej ustawy o PIT, poprawiające podatkowy Polski Ład, które zmieniają m.in. zasady rozliczenia osób samotnie wychowujących dzieci oraz z małżonkiem. Zmiana przepisów wydaje się korzystna dla samotnych rodziców. Przy wyższych dochodach wspólne rozliczenie z dzieckiem pomoże uniknąć zapłaty podatku według stawki 32 proc. Przy niższych zarobkach może zaś spowodować, że podatek do zapłaty w ogóle nie wystąpi. A jak jest po zmianach z rozliczeniem małżonków?

Nie przegap promocji!

📢 To już jest pilne - obowiązek zgłoszenia źródła ogrzewania tylko do końca czerwca. Za jego niedotrzymanie grozi grzywna

Obowiązek zgłoszenia źródła ogrzewania to nie żarty. Jak pokazują dane, miliony Polaków nic sobie nie robią z obowiązku zgłoszenia do rejestru źródła ciepła w domu lub mieszkaniu. Był na to rok, zostały ostatnie dni. Kto nie dopełni obowiązku, zostanie ukarany grzywną - od 500 do 5 000 zł, którą - przy niezapłaceniu w terminie - wyegzekwuje komornik, blokując konto bankowe lub wynagrodzenie w pracy. Warto się na to narażać?

📢 Oto aplikacje wycofane przez Google Play. Musisz je usunąć z telefonów Samsung, Xiaomi i innych [30.06.2022]

W Sklepie Google Play znajdziecie masę aplikacji o przeróżnym zastosowaniu, zarówno te pochodzące od dużych i znanych firm jak i te tworzone przez użytkowników, ale zyskujące popularność. Sprawdzamy, które aplikacje zostały wycofane ze sklepu i dla własnego bezpieczeństwa lepiej usunąć z telefonu.

Prasówka 30.06: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Horoskop na czwartek, 30.06.2022 Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec

Horoskop na jutro 30 czerwca. Horoskop na codzienny na czwartek Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Horoskop dla każdego znaku Zodiaku podpowie, co czeka Cię w środę. Horoskop na dziś 30.06.2022.

📢 Kobiety spod tych znaków to najczęściej największe marudy. Związek z nimi nie jest łatwy [lista - 30.06.2022]

Nie tylko Panowie słyną z trudnego charakteru w relacjach. Często to właśnie po stronie kobiet leży wszczynanie kłótni i prowokowanie nieporozumień. Czasem wystarczy małe przewinienie do rozpętania karczemnej awantury. Kobiety spod których znaków zodiaku mają największe skłonności do marudzenia? Odpowiedzi znajdziesz w naszej galerii.

📢 Będzie nowy wiek emerytalny w Polsce? Takie mogą być emerytury stażowe. Oto propozycje zmian [30.06.2022]

Będzie nowy wiek emerytalny w Polsce? Takie mogą być emerytury stażowe. Do Sejmu trafiły dwa projekty dot. tzw. "stażówek". Pierwszy z nich złożyła "Solidarność", a drugi prezydent Andrzej Duda. Co jest zawarte w tych projektach? Jakie trzeba będzie spełnić warunki, aby przejść na emeryturę stażową i kiedy mogą one wejść w życie?

📢 Mamy listę najgorszych dodatków do domowych zup. Tego nie dodawaj, jeśli nie chcesz utyć [30.06.2022]

Zupy są zdrowe, sycące i rozgrzewające a do tego łatwo je przygotować nawet na kilka dni. Jednak wystarczy jeden z tych popularnych składników, by domowa zupa była wrogiem odchudzania i stała się po prostu szkodliwa dla zdrowia. Aby ugotować danie, które będzie zdrowe i nie powiększy brzucha, sprawdź listę najgorszych składników, które możesz dodać do zupy. Zajrzyj koniecznie do naszej galerii!

📢 Tabela wyliczeń emerytur po waloryzacji 2023. Takie są prawdopodobne wyliczenia [30.06.2022]

Wskaźnik waloryzacji to średnioroczny wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych w poprzednim roku kalendarzowym zwiększony o co najmniej 20% realnego wzrostu przeciętnego wynagrodzenia w poprzednim roku kalendarzowym. Z tego powodu waloryzacja emerytur 2023 zapowiada się rekordowo.

📢 Lidl, Biedronka, IKEA i inne sklepy wycofują ten towar. Tego nie kupuj - oto nowe ostrzeżenia GIS [30.06.2022]

Główny Inspektorat Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenia, dotyczące wycofania z obrotu niektórych produktów ze sklepów. Uważaj, niektóre towary nie nadają się do spożycia. Jeśli masz je już w swoim domu, to zwróć je do sklepu. Wyniki kontroli pracowników GIS zostały opublikowane i wiemy, których produktów nie wolno spożywać i kupować. Zobacz, jakie towary zostały wycofane ze sklepowych półek.

📢 To się dzieje teraz z organizmem, gdy jemy lody. Takie są zaskakujące skutki jedzenia lodów codziennie [lista - 30.06.2022]

Z badań wynika, że Polacy kochają lody, zwłaszcza te o tradycyjnych smakach. Lody to deser, który latem jest wybierany najczęściej. Ten zimny, słodki przysmak ma sporo zalet - lody są szybko trawione i nie zalegają długo w przewodzie pokarmowym. Lody mogą mieć bardzo dobry wpływ na zdrowie i samopoczucie, jednak nie wszyscy powinni je jeść. Kto szczególnie powinien zrezygnować z lodów w swojej diecie? Co dzieje się z naszym organizmem gdy jemy lody? Zobacz!

📢 Co Sanatorium Miłości zmieniło w życiu Iwony z Radomska? Iwona z Sanatorium Miłości opowiada o programie TVP 29.06.2022

Sanatorium Miłości całkowicie zmienia życie uczestników! Iwona z Sanatorium Miłości opowiada o udziale w programie TVP. Jak zmieniło się życie Iwony po programie Sanatorium Miłości? Czy nie żałuje udziału w programie? Ile lat ma Iwona z Sanatorium Miłości? Ile dzieci ma Iwona? Jak wygląda związek Iwony z Gerardem? Jak Iwona Mazurkiewicz komentuje zakończenie Sanatorium Miłości?

📢 Tak mieszka zakochana para seniorów z Sanatorium Miłości. Dom Iwony z Sanatorium Miłości. Z wizytą u Iwony z Radomska 29.06.2022

Byliśmy w odwiedzinach u uczestniczki Sanatorium Miłości. Zobacz prywatne zdjęcia domu Iwony z Sanatorium Miłości! Iwona z Radomska zaprosiła nas do siebie i pokazała urocze zakątki swojego domu, które robią wrażenie. Uczestniczka programu Sanatorium Miłości ma piękny, zadbany ogród, o który dba samodzielnie.

📢 Tak wypoczywa para seniorów z Sanatorium Miłości. Niezapomniane wakacje Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości! 29.06.2022

Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości byli razem na wczasach w Darłówku. Wakacje Iwony i Gerarda, zakochanych uczestników z Sanatorium Miłości. Zakochana para spędza romantyczne chwile w Darłówku i nie szczędzi sobie czułości. Zobacz, jak zakochana para spędzała wakacyjne chwile i okazywała sobie miłość. Jak zakochani spędzali wolny czas?

📢 Dom Haliny z Sanatorium Miłości 3! Tak mieszka królowa Sanatorium Miłości. Z wizytą u Halinki z Sanatorium Miłości 29.06.2022

Jak mieszka Halina z Pabianic? Dom Haliny z Sanatorium Miłości 3! Halina Jaksa, bohaterka a z programu Sanatorium Miłości 3, zaprosiła nas do swojego domu w Pabianicach i pokazała jak mieszka! Jaka jest Halina z Pabianic, królowa turnusu Sanatorium Miłości 3? Zobacz wnętrza przytulnego domu Haliny, Królowej Turnusu w trzeciej edycji Sanatorium Miłości.

📢 Krótkie życzenia urodzinowe. Nieoklepane życzenia urodzinowe! SMS kartki na urodziny z życzeniami! 29.06.2022

Mądre i pomysłowe życzenia urodzinowe. Gotowe kartki z życzeniami urodzinowymi. Wzruszające i nieoklepane życzenia urodzinowe życzenia urodzinowe. Często brakuje nam pomysłów na wyjątkowe życzenia urodzinowe i wierszyki. Jeżeli ty też nie wiesz co napisać, poniżej prezentujemy zestaw gotowych i oryginalnych pomysłów życzeń na urodziny. Wystarczy tylko, że prześlesz gotowe kartki!

📢 Wierszyki urodzinowe do wysłania SMS, Facebook, Messenger. Gotowe kartki z życzeniami urodzinowymi 29.06.2022

Gotowe kartki i życzenia do wysłania! Gotowe życzenia urodzinowe dla kolegów i rodziny. Wzruszające życzenia urodzinowe dla bliskich. Zabawne kartki urodzinowe. Gotow życzenia urodzinowe dla przyjaciół i rodziny. Urodziny to wyjątkowy dzień w roku. Sprawdź nasze propozycje życzeń na urodziny. Wyślij kartkę już teraz! Złóż oryginalne życzenia. Kartki do wysłania przez SMS, Facebook czy Messenger.

📢 Justynów. Śmiertelny wypadek z udziałem pieszego. Nie żyje 59-letni mężczyzna

Śmiertelny wypadek z udziałem pieszego w Justynowie. Nie żyje 59-letni mężczyzna.

📢 Oferty pracy w Łodzi. Na te stanowiska szukają pracowników! Sprawdź, ile można zarobić 29.06.2022

Oferty pracy w Łodzi. Takie oferty można znaleźć na stronie olx.pl. Te ogłoszenia zamieszczone są w kategorii praca w Łodzi. Sprawdź, jakich pracowników poszukują i ile można zarobić. W naszej galerii przedstawiamy stawki i oferty!

📢 Spacerowali po lesie i irytowali myśliwych. Są niewinni! Prokuratura w sądzie w Łodzi wycofała apelację

Dwaj łodzianie, którzy spacerowali po lesie pod Bratoszewicami w gminie Stryków (powiat zgierski) i w ten sposób przeszkadzali myśliwym w strzelaniu do dzików, są niewinni. Tak najpierw orzekł sąd, a teraz niejako potwierdziła prokuratura, która nieoczekiwanie wycofała się z apelacji po werdykcie uniewinniającym.

📢 Wczesne objawy raka piersi u kobiet. Jak rozpoznać raka piersi? Profilaktyka raka piersi 29.06.2022

Raka piersi - groźny nowotwór dla kobiet. Ze wszystkich zachorowań na nowotwory złośliwe u kobiet to rak piersi stanowi przewagę. Zobacz, jakie objawy mogą sygnalizować wczesne objawy raka piersi. W jakim wieku kobiety chorują najczęściej? Nowotwór piersi - przyczyny i objawy.

📢 Takie są najczęstsze objawy raka! Nietypowe objawy nowotworów. Te objawy raka łatwo zlekceważyć 29.06.2022

Jakie są pierwsze objawy choroby nowotworowej? Kiedy udać się do lekarza? Nie lekceważ swojego zdrowia. Sprawdź, które dolegliwości mogą być przyczyną nowotworu.

📢 Pijana 15-latka z Ostrowa Wielkopolskiego znaleziona na pomoście. Miała prawie 5 promili alkoholu. Są nowe informacje w sprawie

Wracamy do sprawy 15-latki, która w poniedziałek, 27 czerwca została znaleziona nieprzytomna na pomoście w Ostrowie Wielkopolskim. Dziewczyna była pijana, w organizmie miała blisko 5 promili alkoholu. Policjanci ustalili z kim nastolatka przebywała tego dnia nad zalewem Piaski Szczygliczka i kto sprzedał jej alkohol.

📢 Najbardziej jadowite pająki w Polsce. Niebezpieczne owady w Polsce. Te owady zagrażają Twojemu życiu, a nawet zdrowiu! 29.06.2022

Niebezpieczne owady w Polsce. Ugryzienia tych pająków są bardzo niebezpieczne! Jakie są najbardziej jadowite pająki w Polsce! A żyją tuż obok nas - w domach, na działkach, w ogrodach, w pracy, w parkach, na ulicach, w samochodach - praktycznie wszędzie. Pająków jest w Polsce aż 820 gatunków i tylko dwa z nich nie mają gruczołów jadowych, czyli prawie wszystkie mogą nas ukąsić. Zobacz w galerii jak wyglądają. Te pająki występują także w województwie łódzkim.

📢 Piękne, pachnące, popularne i trujące! Rośliny doniczkowe trujące dla zwierząt w domach. Najbardziej trujące rośliny w Polsce 29.06.2022

Trujące rośliny w Polsce w domach i na działkach. Są dostępne w postaci cebulek, kwiatów, drzew i krzewów niemal w każdym markecie. Oferują je też powszechnie szkółki ogrodnicze i sklepy internetowe. Na jakie rośliny trzeba uważać?

📢 Zuchwała ucieczka z Sądu Rejonowego w Stalowej Woli! Trwa policyjna obława za przestępcą

Około 25-, 30-letni mężczyzna, któremu policjanci na polecenie sędzi prowadzącej rozprawę rozkuli ręce, nagle wyskoczył z ławy oskarżonych i rzucił się do ucieczki. Przestępca wybiegł z budynku, zanim ktokolwiek zdołał skutecznie zareagować. Do tej zuchwałej ucieczki w filmowym stylu doszło w środę, 29 czerwca w Sądzie Rejonowym w Stalowej Woli.

📢 Błyszczące jak lustro, ogromne, metalowe serce jedzie już do Łodzi. Czy jest nam potrzebne?

Do ostatniej chwili ukrywały, że rzeźba serca wypolerowanego na tak wysoki połysk, tak że będziemy się w nim przeglądać jak w lustrze, dotarła do kraju. Teraz czeka ją podróż z Pomorza prosto do Łodzi.

📢 Horoskop runiczny 2022. Horoskop z run wikingów dla wszystkich znaków Zodiaku. Twój horoskop nordycki! 29.06.2022

Horoskop runiczny na lato. Co o lipcu mówią runy wikingów? Wróżba z run w horoskopie na cały rok! Wróżka Bernadetta z Łodzi czyta runy i przepowiada jaki będzie rok 2022. Jakie jest przesłanie run wikingów na rok 2022? Co zapowiadają runy w horoskopie nordyckim na rok 2022? O pomoc w odpowiedzi na te pytania poprosiliśmy znaną łódzką wróżkę Bernadettę. Runy Wikingów w horoskopie na rok 2022 dla każdego znaku Zodiaku.

📢 Protest mieszkańców gminy Stryków. Chcą budowy ronda w Dobrej. Będą chodzili po przejściu dla pieszych

Przejazd przez miejscowość Dobra pod Strykowem ma być w środę 29 czerwca utrudniony z powodu protestu okolicznych mieszkańców, którzy domagają się tam budowy ronda. Chodzi o mieszkańców takich miejscowości, jak Dobra, Ługi i Michałówek.

📢 UOKiK ukarał influencerów internetowych. Wśród nich m.in. Maffashion

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał sześć decyzji nakładających kary finansowe na internetowych influencerów. Osoby prowadzące popularne blogi i konta na portalach społecznościowych otrzymały kary za brak współpracy z urzędem.

📢 Ogródki działkowe na sprzedaż w Łodzi i województwie łódzkim. Ceny działek pracowniczych w Łodzi. Oferty ogródków działkowych 29.06.2022

Kawałek ziemi, altanka, jabłonka i święty spokój. Ile kosztuje taki luksus? Zebraliśmy dla Was aktualne oferty z serwisu OLX.

📢 Widzew. Kto pojechał na zgrupowanie do Woli Chorzelowskiej?

Na obóz w Woli Chorzelowskiej trener Widzewa Janusz Niedźwiedź wyselekcjonował grupę 25 zawodników.

📢 Łzy Haliny z Pabianic podczas wywiadu z Martą Manowską. Halina z Pabianic opowiadała o swoim życiu 29.06.2022

Halina z Pabianic płakała w czasie rozmowy z prowadzącą Sanatorium Miłości. Co mówiła Halina z Sanatorium Miłości w wywiadzie z Martą Manowską? Dlaczego łzy pojawiły się w oczach seniorki z Sanatorium Miłości? Jak wygląda życie Haliny w Pabianicach? Czy Halina jest szczęśliwa?

📢 Pocztówki z czasów PRL. Jak wyglądała Łódź przed 1989 rokiem? Łódź na kartach pocztowych z lat 80! 29.06.2022

Jak zmieniło się miasto od czasów PRL-u? Sprawdź! Niezbyt często odwiedzali ją turyści, a fabrykanckie pałace, będące perłami architektury, zamienione zostały na przedszkola, żłobki czy domy kultury. Ale łódzkie obrazki z tamtych czasów znalazły się na pocztówkach.

📢 Ślub uczestnika Sanatorium Miłości! Władysław Balicki ożenił się! Zdjęcia z wesela i ślubu uczestnika Sanatorium Miłości 29.06.2022

Władysław Balicki, uczestnik Sanatorium miłości, powiedział w sobotę tak Marii ze Stalowej Woli. Ślubował swojej wybrance w łódzkim USC przy ul. Pabianickiej. Na ślub i wesele przyjechały jego koleżanki i koledzy z „Sanatorium miłości”. Jak się bawili?

📢 Dawny dworzec Łódź Fabryczna i ulice Łodzi na starych zdjęciach. Łódź w latach 90. XX wieku! 29.06.2022

Łódź na starych zdjęciach z lat 90! Choć bardzo się zmieniła, to trwały remonty, nie brakowało protestów. Protestowali m.in taksówkarze. W centrum był stary dworzec Łódź Fabryczna.

📢 Łódź w czasach PRL-u! Zdjęcia Łodzi w latach 80-tych XX wieku. Karnawał Solidarności, później stan wojenny 29.06.2022

Łódź w czasach PRL-u! Łódź na starych zdjęciach! Tak wyglądali łodzianie w czasach PRL-u! Lata osiemdziesiąte były burzliwym czasem nie tylko w historii Łodzi. Najpierw trwał karnawał "Solidarności", potem wprowadzono stan wojenny. W 1989 roku doszło do częściowo wolnych wyborów. Większość towarów kupowało się na karki. Łódź na starych zdjęciach! Rozpoznajesz miejsca ze zdjęć?

📢 Co łączy Krupówki i stadion Widzewa? Wymiana murawy na stadionie Widzewa. Miasto zaoszczędzi pół miliona zł

Miejska Arena Kultury i Sportu wyłoniła zwycięzcę zamówienia publicznego o nazwie: wymiana murawy na terenie Stadionu Miejskiego przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi.

📢 Horoskop dzienny na środę 29 czerwca Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec 29.06.2022

Horoskop na dzienny 29 czerwca. Twój horoskop dzienny na środę Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Horoskop dla każdego znaku Zodiaku podpowie, co czeka Cię w środę. Horoskop na dziś 29.06.2022.

📢 Miłość, rodzina i praca w horoskopie na lato. Horoskop na lipiec i sierpień. Karty Tarota 2022 dla znaków Zodiaku 29.06.2022

Karty Tarota dla Ciebie. Horoskop miesięczny na czerwiec i lato 2022 o miłości, zdrowiu, pracy, rodzinie i bliskich na czerwiec i kolejne miesiące roku. Karty Tarota podpowiedziały wróżce Bernadecie, jaki będzie 2022 rok. Sprawdziła jaka będzie miłość, zdrowie, pieniądze, praca oraz kontakty z rodziną i przyjaciółmi u wszystkich znaków zodiaku.

📢 Rewolucja w zarobkach od 1 lipca 2022: dostaniesz więcej pieniędzy. Dla kogo niższy PIT, wakacje kredytowe, 300 plus - wyjaśniamy

Obniżka podatku PIT z 17 procent do 12 procent wchodzi w życie od 1 lipca 2022. Na zmianach podatkowych ma zyskać - według zapowiedzi rządu - 25 milionów podatników. Miesięczna pensja wzrośnie, w zależności od zarobków, od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. O ile dokładnie wzrośnie wynagrodzenie "netto" - czyli na rękę - tego dowiesz się z naszego artykułu. Dodatkowo rodzice dzieci do 20 roku życia mogą skorzystać od 1 lipca 2022 z jednorazowego wsparcia. Dobry Start to dopłata do wyprawki szkolnej, czyli popularne 300 plus. Od 1 sierpnia 2022 rusza z kolei program wakacji kredytowych - to nawet 8 miesięcy bez spłaty rat kredytu hipotecznego. Kredytobiorca nie będzie musiał spłacać zarówno raty kapitałowej, jak i odsetkowej. Kto może skorzystać z obniżki podatku PIT, wakacji kredytowych i programu Dobry Start? Ile pieniędzy zyskamy na nowych programach? Sprawdź w galerii.

📢 Mandat za korzystanie z klimatyzacji w aucie. To nie żart!

Upały zachęcają do tego, żeby mocno schładzać wnętrze samochodu. Warto pamiętać przy tym o kilku zasadach, które pozwolą uniknąć mandatu.

📢 Śmiertelne potrącenie rowerzystek w Skierniewicach. Nie żyje 14-latka, a 15-latka walczy o życie! Informacje policji

Do wypadku doszło w poniedziałek, 27 czerwca, przy ulicy Fabrycznej w Skierniewicach. Pomimo długotrwałej reanimacji nie udało się uratować życia 14-letniej rowerzystki.

📢 Horoskop na lipiec. Horoskop miesięczny mówi co czeka znaki Zodiaku. Lew będzie miał udane Wakacje? Na co musi uważać Skorpion? 1.07.2022

Horoskop miesięczny na lipiec 2022. Co przyniosą najbliższe tygodnie w horoskopie na lipiec? Wróżka Margo mówi, jakie będą wakacje. Dla tych znaków zodiaku lipiec będzie szczęśliwy. Zobacz, horoskop na lipiec dla wszystkich znaków zodiaku. Te osoby muszą zachować szczególną ostrożność w wakacje!

📢 Ceny domów letniskowych. Drewniane domy i domki letniskowe na sprzedaż w województwie łódzkim

Szukasz drewnianego domu lub domku letniskowego w Łódzkiem? Zobacz, jakie są wystawione na sprzedaż w naszym regionie. Ogłoszenia pochodzą z serwisu otodom.pl. Szczegóły ( ceny, adresy) w podpisach pod zdjęciami w naszej galerii.

📢 Niemcy. Bonn: Odcięta głowa przed budynkiem sądu. Policja szuka świadków

Przed budynkiem sądu w Bonn w zachodnich Niemczech znaleziono odciętą głowę. Zatrzymano w tej sprawie 38-letniego mężczyznę.

📢 Oferty domów rekreacyjnych. Domy rekreacyjne w województwie łódzkim na sprzedaż 29.06.2022

Dom rekreacyjny położony w urokliwym miejscu, często z altanką i dużymi ogrodami, które sprawiają, że można się tam zrelaksować w ciągu zaledwie paru minut. Ile kosztuje taki luksus? Zebraliśmy dla Was aktualne oferty z serwisu OLX.

📢 Bezwarunkowy dochód podstawowy. Kto dostanie 1300 złotych co miesiąc? Eksperymentalny program już w Polsce 29.06.2022

Każdemu gotówka – bezwarunkowy dochód podstawowy w Polsce. Sprawdź eksperymentalny program: kto skorzysta. Bezwarunkowy dochód podstawowy to comiesięczna wypłata gotówki dla każdego – bezwarunkowy, bo bez względu na to, czy ktoś jest bogaty, czy biedny, pracuje czy nie. Ma gwarantować ludziom wolność decyzji, czy chcą pracować lub ubiegać się o wsparcie, czy nie chcą, a jednocześnie ma zapewniać wolność od ubóstwa.

📢 Zobacz, jak wygląda autokar Widzewa. Lista pasażerów jeszcze nie jest ustalona

Blisko setka kibiców Widzewa Łódź we wtorkowy wieczór wzięła udział w prezentacji nowego autokaru pierwszej drużyny.
O 19:10 pod pomnikiem Twórców Wielkiego Widzewa spotkali się kibice, którzy zakupili przynajmniej 10 cegiełek w programie Widzew Plus, dzięki czemu udało się zgromadzić niezbędne środki na branding pojazdu. Uczestnicy wydarzenia jako pierwsi, jeszcze przed piłkarzami, mieli okazję zobaczyć z bliska autobus Widzewa, poszukać swojego nazwiska i zrobić pamiątkowe zdjęcie - informuje widzew.com.

📢 Sprawdź swoje nazwisko! Najrzadsze nazwiska w bazie PESEL. LISTA nazwisk! 29.06.2022

Lista nazwisk, które są na samym końcu listy w bazie PESEL. Zobaczcie listę najrzadziej występujące nazwiska w województwie łódzkim. Wyjątkowe nazwiska w województwie łódzkim. Znasz kogoś o takim nazwisku? Zobacz, czy Twoje nazwisko też jest na liście i na którym miejscu. To lista nazwisk, które znajdują się na samym końcu listy w bazie PESEL.

📢 Budowa hotelu Gołębiewski w Pobierowie: Te wnętrza robią wrażenie! Zobacz ZDJĘCIA

Aby obejść wszystkie pomieszczenia hotelu trzeba zarezerwować sobie kilka godzin. Nam spacer po inwestycji zabrał ponad 4 godziny. Przeszliśmy ponad 3,5 kilometra, ale nie wszędzie zajrzeliśmy (w wielu miejscach trwają przecież prace budowlane czy wykończeniowe i nie odwiedzaliśmy wszystkich pięter). Na kolejną wizytę umówiliśmy się na wiosnę.

📢 Śmiertelny wypadek na Bałutach. Samochód zatrzymał się na drzewie. Jedna osoba nie żyje

65-letnia kobieta zginęła w wyniku wypadku, do którego doszło we wtorek wieczorem na Teofilowie. Podczas wyprzedzania utraciła panowanie nad samochodem i uderzyła w drzewo.

📢 Horoskop erotyczny 2022. Zobacz, co łączy seks i znaki zodiaku! Dopasowanie seksualne znaków Zodiaku 28.06.2022

Horoskop erotyczny. Seks i znaki Zodiaku. Które znaki pałają do siebie namiętnością, a którym parom jest w łóżku chłodno? Horoskop erotyczny jest przewodnikiem po najbardziej intymnej sferze Twojego życia. Horoskop erotyczny wyjaśnia, czego pragnie Twój partner? Poznaj seksualne upodobania znaków zodiaku w horoskopie erotyczno-partnerskim! Jak znaki zodiaku wpływają na Twoją seksualność?

📢 Dobiega końca rewitalizacja Wigencji, czyli zabytkowej, przedwojennej fabryki przy ul. Sienkiewicza 75/77 w centrum Łodzi

Dobiega końca rewitalizacja Wigencji, czyli zabytkowej, przedwojennej fabryki przy ul. Sienkiewicza 75/77 w centrum Łodzi, która m.in. stanie się nową siedzibą teatru Pinokio. Ponadto będzie tam ogród, plac zabaw dla dzieci, biblioteka, restauracja i Fabryka Sztuki, czyli centrum spotkania ze sztuką współczesną – z pracowniami kreatywnymi i edukacyjnymi.

📢 Zalany Tomaszów po gwałtownej burzy. Straż pożarna ma pełne ręce roboty

Po gwałtownej burzy, która przeszła nad Tomaszowem Mazowieckim i okolicą strażacy mają pełne ręce roboty.

📢 Polesie: pożar na terenie przedszkola miejskiego w Łodzi. Zapaliły się śmieci

Pożar na Polesiu. Paliły się śmieci i odpady zielone na terenie przedszkola miejskiego. Zdarzenie obserwowały dzieci.

📢 Domowe lody mogą być zdrowe i pyszne! Jak je przyrządzić? To prostsze niż myślisz. Te przepisy na lody bez cukru trzeba wypróbować!

Zdrowe lody można jeść codziennie bez szwanku dla figury i zdrowia. Wystarczy, że przygotujesz je w zdrowej wersji ze świeżych lub mrożonych owoców. Będą lżejsze od lodów ze sklepu i wolne od sztucznych dodatków. Taka przekąska jest pełna smaku, witamin, składników mineralnych i antyoksydantów! Nie potrzebujesz nawet maszyny do lodów – wystarczą zwykłe kuchenne sprzęty. Wypróbuj 10 prostych przepisów na pyszne naturalne lody domowe, które ochłodzą każdego w upalny dzień.

📢 Miasto Łódź zlikwiduje Dom Pomocy Społecznej przy Narutowicza. "Nie przesadza się starych drzew"

Dom Pomocy Społecznej przy ul. Narutowicza 114 zostanie zlikwidowany. Jego pensjonariusze, seniorzy przewlekle chorzy somatycznie, zostaną rozlokowani po innych łódzkich DPS-ach.

📢 Młode pokolenie wchodzi na rynek pracy. Koniec z nadgodzinami, telefonami i mailami po pracy? Co na to firmy?

Polscy pracownicy chcą rozwijać się zawodowo, głównie ze względów osobistych i po to, żeby zwiększyć swoje szanse na lepsze wynagrodzenie. Jednak to najmłodsze pokolenie, wkraczające na rynek pracy ma nieco inną optykę. – To między innymi wynika z tego, że są to pokolenia, które nie doświadczyły trudności na rynku pracy – wyjaśnia nam ekspert. O co chodzi dokładnie?

📢 Zagadka zaginionej rodziny ze Starowej Góry! Tajemnicze zniknięcie całej rodziny. 5 osób przepadło bez śladu! 28.06.2022

Zaginięcie całej rodziny Bogdańskich ze Starowej Góry to jedna z najbardziej tajemniczych spraw. Bez śladu przepadło pięć osób. Policjanci mówią, że takiego zaginięcia nie było w Polsce od czasów zakończenia II wojny światowej.

📢 Wakacje gwiazd. Gdzie wypoczywają Edyta Górniak, Izabela Janachowska i inni celebryci? Zdjęcia robią wrażenie

Choć wakacyjne wojaże na wielu z nas dopiero czekają, gwiazdy i celebryci już ruszyli wypoczywać w zagranicznych kurortach, a zdjęciami z urlopów chętnie dzielą się na Instagramie. Pamiętacie, jak całkiem niedawno wśród celebrytów popularnym kierunkiem na wakacje był Zanzibar? To już przeszłość. Zobacz, gdzie teraz spędzają wakacje Edyta Górniak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Izabela Janachowska i inni celebryci.

📢 15-latka walczy o życie. Została znaleziona pijana na pomoście

Funkcjonariusze policji w Ostrowie Wielkopolskim otrzymali 27 czerwca zgłoszenie o nieprzytomnej kobiecie leżącej na pomoście.

📢 Horoskop codzienny na wtorek 28.06.2022 Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec

Horoskop dzienny na wtorek 28 czerwca: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Horoskop wróżki Margo zdradza, co mówią gwiazdy. Horoskop dla każdego znaku Zodiaku, 28.06.2022.

📢 Łódź na starych widokówkach. Ulice Łodzi i łodzianie na kartkach pocztowych z PRL. Łódź na starych zdjęciach

Łódź na starych pocztówkach wydawanych w czasach PRL-u. Tak zmieniło się miasto. Pokazują łódzkie osiedla, Stary Rynek, ul. Piotrkowską i oczywiście Plac Wolności. Łódź na starych widokówkach.

📢 Łódzkie: Pijany zataczał się i przypadkiem wpadł na radiowóz! WIDEO

Straż Miejska w Pabianicach opublikowała n a swoim Facebooku nagranie, na którym widać zataczającego się pijanego mężczyznę. W pewnym momencie postanowił przejść przez wyłączoną z ruchu ulicę. Mężczyzna miał poważne problemy z utrzymaniem równowagi.

📢 "Trumna na kółkach" - rozprawa dyscyplinarna przeciwko adwokatowi, uczestnikowi śmiertelnego wypadku

Rozprawa dyscyplinarna przeciwko adwokatowi Pawłowi Kozaneckiemu (zgodził się na publikację nazwiska i wizerunku), autorowi pamiętnych słów o „trumnie na kółkach”, które wywołały falę krytyki i oburzenia, odbyła się w poniedziałek 27 czerwca przed sądem dyscyplinarnym przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi.

📢 Zlot "Harmonia Kosmosu 2022" w Lubuskiem. Edyta Górniak: "Wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie. Nie każdy człowiek ma duszę"

Edyta Górniak i całujący ją Jerzy Zięba. Teorie dotyczące kosmosu, powracającej z niego energii, reptilian, biorobotów i wiele, wiele innych. Wszystko w sąsiedztwie stoisk promujących niekonwencjonalne metody leczenia i oferujących bardzo nietypowe usługi. W Torzymiu trwa XIX Zlot Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022.

📢 Rewitalizacja Łodzi. Kamienica przy Gdańskiej 8 w Łodzi z usterkami. Po remoncie kamienicy w mieszkaniu odpadają płytki i tynk

Mieszkańcy zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Gdańskiej 8 w Łodzi skarżą się na odpadające płytki, odpadający tynk czy rozchodzące się panele. A mieszkają tu dopiero dwa lata!

📢 Ile kosztują truskawki, kapusta, ziemniaki, czereśnie? Ceny warzyw i owoców na rynku. Ceny na Górniaku w Łodzi 27.06.2022

Inflacja daje się odczuć każdemu. Rosnące ceny sprawiają, że dokładniej zastanawiamy się nad każdą wydaną złotówką. Zobacz, ile kosztują warzywa i owoce na łódzkim Górniaku. Takie są ceny za truskawki, kapustę, ogórki. Ile kosztują czereśnie? Ceny młodych ziemniaków. Ceny na targowisku w Łodzi.

📢 Były piłkarz Widzewa Łódź trenerem spadkowicza z III ligi

Znakomity niegdyś piłkarz Widzewa Łódź Krzysztof Kamiński został trenerem spadkowicza z grupy pierwsze III ligi KS Kutno. Zastąpił na tym stanowisku Dominika Tomczaka, który rozstał się z klubem po spadku.

📢 39-letnia Anna Fabijańska została najmłodszą profesor Politechniki Łódzkiej

39-letnia Anna Fabijańska została najmłodszą profesor Politechniki Łódzkiej. Profesor informatyki zajmuje się m.in, cyfrową analizą obrazów.

📢 Wilki w województwie łódzkim wreszcie się zadomowiły! Wilków nie trzeba się bać mówią przyrodnicy 27.06.2022

Wilki w lasach województwa łódzkiego zadomowiły się na dobre. Wilki w województwie łódzkim spotkamy w lasach oddalonych o godzinę drogi samochodem z Łodzi na południe i wschód województwa. Jeszcze nie tak dawno centralna Polska i lasy będące w jurysdykcji Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi, były określane mianem "wilczej białej plany".

📢 Awaria w T-mobile. Użytkownicy w województwie łódzkim zgłaszają problemy

Problemy jednego z popularnych operatorów komórkowych. Tysiące użytkowników w okolicach Łodzi jest odłączonych od sieci.

📢 Na jakie stylizacje postawić w upalne dni? Co założyć w upał, by zatuszować pot? Te ubrania sprawdzą się, gdy temperatura jest wysoka

Jak ubrać się latem, żeby wyglądać świeżo? Co zrobić, aby na odzieży nie było widać śladów potu? Jakie kreacje sprawdzą się w upalne dni? Podpowiadamy, o czym warto pamiętać, szykując letnią garderobę.

📢 Łódzkie: Wypadek nad Pilicą w Maluszynie. Skoczył do rzeki "na główkę", uszkodził kręgosłup

19-letni mieszkaniec powiatu włoszczowskiego po zakończeniu roku szkolnego razem z kolegami wybrał się nad rzekę. Ze skarpy w Maluszynie (gmina Żytno) skoczył do wody "na główkę". Okazało się, że poważnie uszkodził kręgosłup.

📢 Sponsorzy Widzewa o powiększeniu stadionu. Wizyta sponsorów w Urzędzie Miasta Łodzi. Czy przydałby się taki napastnik?

Piłka nożna. W poniedziałek wystartował i zakończy się II etap sprzedaży karnetów na mecze Widzewa z opcją zmiany miejsca dla niektórych kibiców.

📢 UMŁ wystawia prezydencką mazdę na sprzedaż. Wysoka cena wywoławcza

Urząd Miasta Łodzi wystawił na sprzedaż mazdę 6. To samochód, którym przez trzy lata obsługiwano służbowe podróże prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej (PO).

📢 Te triki sprawią, że wyśpisz się w upały. 10 domowych sposobów, które ułatwią zasypianie i spokojny sen. Czego unikać, aby wyspać się latem?

Wysokie temperatury potrafią spędzać nam sen z powiek i to dosłownie. Gorące, parne powietrze utrudnia zasypianie, sprawia, że śpimy niekomfortowo i budzimy się niewyspani. Jednak właściwie przygotowanie do nocy, unikanie niektórych potraw i sytuacji, może sprawić, że letnie noce prześpimy bez trudu. Sprawdź, co robić, aby spać komfortowo nawet w największe upały. Pomoże odpowiedni dobór tkanin, lekkostrawne menu i... chwilowa rozłąka z partnerem.

📢 Jaki będzie lipiec? Horoskop roczny 2022. Co przyniosą kolejne miesiące 2022 roku? Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku 27.06.2022

Horoskop na lipiec i kolejne miesiące 2022 roku. Twój horoskop na lipiec z radami dla znaków zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Horoskop roczny dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, jakie zmiany czekają Cię w nadchodzących miesiącach. Rady wróżki na nowy rok 2022. W horoskopie udziela wskazówek i ostrzeżeń wszystkim znakom zodiaku.

📢 Jak wyglądała Łódź na koniec XX wieku? Łódź w latach 90. XX wieku. Zdjęcia Łodzi po upadku PRL

Zdjęcia Łodzi po upadku PRL. Lata 90. XX wieku to był dla jednych czas wielkiej szansy i szybkiego zarobku, a dla innych bezrobocie i bieda. Jak wyglądała Łódź po upadku PRL-u? Tak wyglądała Łódź na starych zdjęciach! Łódź w latach 90. XX wiek.

📢 Niepublikowane zdjęcia powojennej Łodzi z kolekcji Wojewódzkiej Biblioteki im. J. Piłsudskiego. Zobacz niezwykłą Łódź!

Niepublikowane dotąd zdjęcia z kolekcji Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Piłsudskiego w Łodzi przenoszą nas w czas PRL-u. Pokazują Łódź, która odeszła do przeszłości.

📢 Horoskop dzienny na poniedziałek 27 czerwca 2022: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec

Horoskop dzienny na poniedziałek 27.06.2022. Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec w horoskopie na nowy tydzień. Dowiedz się, co mówią gwiazdy. Horoskop wróżki Margo dla każdego znaku Zodiaku, 27.06.2022.

📢 Dom rodziny Krawczyka w Dalikowie sprzedany! Siostrzenica żony Krzysztofa Krawczyka sprzedała dom. Zobacz dom rodziny Krawczyka 25.06.2022

Siostrzenica Ewy Krawczyk wystawiła na sprzedaż dom w Dalikowie. Dom szybko znalazł nabywcę. Dom w Dalikowie jest wart ponad milion złotych. Jak wygląda w środku? Zobacz zdjęcia w naszej galerii.

📢 Szefowi zakładów mięsnych i sieci sklepów "Zbyszko" prokuratura zarzuciła oszustwa na ponad 23 mln zł!

Obok 62-letniego Zbigniewa K., właściciela stadniny koni oraz zakładu i sieci sklepów mięsnych „Zbyszko”, któremu prokuratura zarzuciła oszustwa na ponad 23 mln zł, na ławie oskarżonych zasiądą przybysze z… Kirgistanu i Uzbekistanu.

📢 Piękne rasowe koty na międzynarodowej wystawie w EC1

Niesamowite wrażenia estetyczne w EC1. W sobotę i niedzielę (25-26 czerwca) gości tam XXXI i XXXII Międzynarodowa Wystawa Kotów, a obejrzeć można ponad dwieście najpiękniejszych osobników z trzydziestu ras. Wydarzeniu towarzyszą specjalistyczne wykłady behawiorystów i zoopsychologów, a wystawa ma swój wymiar edukacyjny: Fundacji Przytul Kota organizuje wiele atrakcji dla dzieci oraz warsztaty z budkowania, czyli lekcje jak wykonać budkę dla kota wolnożyjącego.

📢 Tłumy chłodzą się w Aquaparku Fala. Kolejka sięgała 100 metrów!

Nawet kilku tysięcy gości spodziewają się pierwszego wakacyjnego weekendu w łódzkiej Fali. W sobotę już po godz. 10 temperatura w słońcu sięgała grubo ponad 30 stopni C., a przed i wewnątrz holu Aquaparku przed kasami oczekiwała kolejka długa na lekko licząc 100 metrów. Stały pary, całe rodziny z dziećmi, w rękach torby i przenośne lodówki z prowiantem.

📢 Proste życzenia imieninowe dla kobiety i mężczyzny. Zobacz, czego życzyć w imieniny 25.06.2022

Życzenia imieninowe dla kobiety. Krótkie konkretne życzenia na imieniny do wysłania SMS, FACEBOOK, MESSENGER. Spraw niespodziankę swoim znajomym i złóż im życzenia imieninowe! Nie masz weny na życzenia imieninowe dla koleżanki lub kolegi? Nie wiesz co życzyć żonie lub mężowi z okazji imienin? Zobacz, zbiór najlepszych życzeń imieninowych z całego internetu!

📢 Ruszył pierwszy pociąg Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej do Spały. Na pokładzie setki łodzian

Najnowsza hybryda z floty ŁKA przyjęła na pokład setki łodzian w pierwszy, inauguracyjny kurs do Spały, przedwojennego kurortu pod Tomaszowem Maz., który swój urok zachował do dziś. W sobotę 25 czerwca wszystkie relacje odjeżdżają z pasażerami na bezpłatnych biletach, ale ŁKA uruchamia od 2 lipca stałe, weekendowe połączenia. To pierwsze bezpośrednie połączenie Łodzi ze Spałą od 35 lat.

📢 Otwarcie S14 w Łodzi. Zachodnia obwodnica Łodzi została otwarta w sobotę, 25 czerwca. Trasa jest już dostępna dla kierowców

Pierwszy odcinek drogi ekspresowej S14 – zachodniej obwodnicy Łodzi – od węzła Lublinek do węzła Aleksandrów Łódzki (wcześniej Łódź Teofilów) został otwarty w sobotę, 25 czerwca. Rano rozpoczęło się oficjalne otwarcie drogi z udziałem wicepremiera Piotra Glińskiego. Kierowcy już mogą korzystać z drogi!

📢 Gdzie najtaniej kupić węgiel? Ceny węgla w województwie łódzkim. Czerwiec 2022

Ceny węgla czerwiec 2022, gdzie najtaniej, czy są problemy z dostępnością? Podajemy ceny węgla w różnych miejscowościach w Łódzkiem.

📢 „The Voice of Poland”. Metamorfoza Margaret robi wrażenie! Artystka zaszalała z długością i kolorem włosów. Uporała się z problemami?

Margaret to wokalistka, której debiut odbił się szerokim echem w całej Europie. Wszystko za sprawą energetycznego singla „Thank You Very Much”, który zapewnił jej sporą rozpoznawalność. Do niedawna urocza blondynka, dziś może pochwalić się spektakularną metamorfozą. Gwiazda zaszalała z długością i kolorem włosów, a także zaskoczyła fanów odmienioną sylwetką. Zapewniła także, że problemy, z którymi się zmagała na planie „The Voice of Poland” są już przeszłością.

📢 MISTRZOWIE SMAKU Prezentujemy liderów plebiscytu w poszczególnych kategoriach [GALERIA]

Pamiętacie, że ciągle wybieramy najlepsze lokale gastronomiczne oraz kucharzy, kelnerów i innych pracowników? To największy w Polsce plebiscyt z branży gastronomicznej! Oto kandydaci do nagród, którzy dotychczas zdobyli najwięcej głosów w naszym plebiscycie.

📢 Puste plaże w Polsce - gdzie ich szukać nad Bałtykiem? Tam odpoczniecie, unikając tłumu i hałasu. 10 rzadko uczęszczanych plaż

Krajowe wybrzeże przyciąga turystów przez cały rok, jednak apogeum przypada bez wątpienia na sezon letni. Kto nie marzy o tym, by choć chwilę powygrzewać się na piaszczystej plaży i posłuchać relaksującego szumu morza? Na większości krajowych plaż z realizacją tego drugiego celu może być problem - wesołe okrzyki, rozmowy i muzyka często nie pozwalają na pełny odpoczynek. Na szczęście, uchowały się jeszcze takie miejsca - prawie puste plaże w Polsce. Tam unikniecie tłumu i hałasu. Gdzie ich szukać?

📢 Tak mieszka detektyw Rutkowski! Dom Krzysztofa Rutkowskiego! Rewolwer i różaniec przy łóżku detektywa 13.06.2022

Dom Krzysztofa Rutkowskiego! Jak mieszka Krzysztof Rutkowski? Najsławniejszy detektyw w Polsce oprowadza nas po swoim domu. Detektyw Rutkowski śpi z rewolwerem i różańcem przy łóżku, a latem relaksuje się w basenie, a w spiżarni ma słoiki z grzybkami od mamy.

📢 Kobiety o tych imionach są najseksowniejsze. Te dziewczyny mają powodzenie! [lista]

Kobiety o tych imionach i znakach zodiaku są najseksowniejsze - tak przynajmniej twierdzą ezoterycy. Według nich, zarówno imię jak i znak zodiaku może determinować wiele cech charakteru. Zdaniem ezoteryków posiadanie konkretnego imienia może pomagać w życiu. Niektóre kobiety o danym imieniu i znaku zodiaku uważane mogą zostać za najseksowniejsze. Zobacz listę imion i znaków zodiaku w powyższej galerii.

📢 To dzieje się z organizmem, gdy jemy kiełbasę z grilla. Takie są zaskakujące skutki jedzenia grillowanej kiełbasy

Majówka to oficjalne rozpoczęcie sezonu grillowania. Ciepła temperatura, długi weekend to idealny czas na grilla - na obiad, kolację, weekendowe gotowanie lub całodzienne grillowanie z przyjaciółmi. Polacy kochają grillować. Najpopularniejsze potrawy na grilla to karkówka i kiełbasa. Niezależnie od tego, czy grill jest gazowy czy na węgiel drzewny, jedzenie kiełbasy z grilla może wiązać się z pewnymi zaskakującymi skutkami ubocznymi dla zdrowia. Co dzieje się z organizmem, gdy delektujesz się kiełbasą z grilla? Zobacz, co mówią dietetycy.

📢 Wybieramy najlepsze lokale gastronomiczne oraz kucharzy, kelnerów i innych pracowników branży - głosowanie rozpoczęte!

Masz swoją ulubioną restaurację lub jadłodajnię? Wiesz, która kawiarnia jest najlepsza i gdzie można zjeść najsmaczniejsze lody? Znasz dobrego kucharza, sympatycznego kelnera, barmana lub baristę albo menedżera gastronomii, który świetnie zarządza biznesem? Zagłosuj lub zgłoś swoich kandydatów do nagród w wielkim plebiscycie. Na laureatów czekają prestiżowe nagrody, a w ogólnopolskim finale samochód - Citroen C3!

📢 Niebezpieczne skutki braku snu. Jak organizm reaguje na zbyt małą ilość snu? Zaskakujące objawy bezsenności

Prawidłowy czas oraz dobra jakość snu jest niezmiernie ważna. Wiele osób bagatelizuj sen i nie dba o jego higienę. Sprawdź, co może się stać z organizmem, kiedy za mało śpimy. Niektóre skutki mogą nieść za sobą poważne konsekwencje. Twój organizm może na tym porządnie ucierpieć. Zobacz, jakie są objawy zbyt małej ilości godzin snu.

📢 Mercedes Krzysztofa Krawczyka. Ile kosztował samochód gwiazdora? Samochód Krzysztofa Krawczyka został sprzedany!

Ile kosztował samochód gwiazdora? Samochód Krzysztofa Krawczyka został sprzedany! Jak wyglądał mercedes Krzysztofa Krawczyka?

📢 Łódź w latach 60. Jak żyli łodzianie w siermiężnych czasach Władysława Gomułki? [ZDJĘCIA]

Lata 60. minionego wieku to czas siermiężnego PRL-u, wydarzeń Marca ’68 i emigracji obywateli polskich pochodzenia żydowskiego, o której oficjalna prasa nie wspominała. Ale toczyło się też normalne życie. Jak wyglądał ten czas w Łodzi?

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Witold Waszczykowski o stałej obecności armii USA w Polsce

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie