Prasówka 5.02.2023 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 4.02. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Wyłączenia prądu w łódzkim. Gdzie 5.02 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?”?

Prasówka 5.02: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Wyłączenia prądu w łódzkim. Gdzie 5.02 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w łódzkim 5.02? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 5.02 w łódzkim. Taka sytuacja może być irytującą, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w łódzkim.

Nie przegap promocji!

📢 Utrudnienia w ruchu: woj. łódzkie. Gdzie trwają roboty drogowe? Sprawdź stan na 5.02.2023

Z danych Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wynika, że w województwie łódzkim wszystkie drogi są przejezdne 😁.

📢 Horoskop codzienny na niedzielę Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec 5.02.2023

Horoskop codzienny na niedzielę 5 lutego 2023. Horoskop dzienny na jutro Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec w horoskopie na weekend. Horoskop dzienny na jutro 5 lutego 2023. Horoskop na dziś 5.02.2023

Prasówka 5.02: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 TU MĘŻCZYŹNI ŻYJĄ NAJKRÓCEJ. To 25 miejscowości w Polsce, gdzie panowie umierają przed 70. rokiem życia. Zaskoczeni? SPRAWDŹCIE LISTĘ

W Polsce kobiety żyją średnio o około 8 lat dłużej od mężczyzn! Zaskoczeni? Cóź, wiele czynników na to wpływa. Według danych GUS, przeciętna długość życia mężczyzny wynosi 71,7 lat, a kobiet – 79,6. W GALERII ZOBACZYSZ 25 MIAST I POWIATÓW W POLSCE, W KTÓRYCH MĘŻCZYŹNI ŻYJĄ NAJKRÓCEJ. Tam nie dożywają nawet 70! PODAJEMY ŚREDNIĄ OSIĄGANEGO WIEKU. KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ/PRZESUŃ KURSOR W LEWO.

📢 Najbardziej niebezpieczne gminy województwa łódzkiego. Gdzie jest najwięcej przestępstw? Tuszyn i Stryków na czele! Szokujące dane 5.02.2023

Oto gminy województwa łódzkiego, w których w 2022 roku doszło do największej liczby przestępstw. Prezentujemy dane w przeliczeniu na 10 tysięcy mieszkańców. Raport opracowaliśmy na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

📢 Ciężarówka w rowie na autostradzie A2. Wypadek TIRa na S8. Informacje 4.02.2023

W sobotni wieczór na autostradzie A2 doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kierowca samochodu ciężarowego wjechał do rowu.

📢 Studniówka II LO w Łodzi. Maturzyści bawili się w restauracji Dwór Artusa ZDJĘCIA

Uczniowie i nauczyciele II Liceum Ogólnokształcącego im. Gabriela Narutowicza w Łodzi bawili się na studniówce na Dworze Artusa.

📢 Studniówka Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Sieradzu, w Dworze Kamionacz ZDJĘCIA

Dwór Kamionacz (powiat sieradzki) to miejsce sobotniej studniówki 85 uczniów Technikum nr 2 w Sieradzu przy Powiatowym Zespole Szkół nr 2 im. Marii Dąbrowskiej.

📢 Studniówka 2023 uczniów ZSP nr 3 w Tomaszowie Maz. Tak się bawiła Samochodówka! [ZDJĘCIA]

Trwa sezon studniówkowy. Maturzyści ZSP nr 3, czyli popularnej tomaszowskiej Samochodówki bawili się w sobotę, 4 lutego na swojej studniówce.

📢 Śnieżyca w Łodzi i regionie! Drzewa w Łodzi nie wytrzymują ciężaru śniegu. Okiść "zniszczyła" 4 auta! Zobaczcie ZDJĘCIA

W sobotę (4) po godz. 15 w Łodzi znów zaczął intensywnie sypać śnieg. Jezdnie i chodniki w kilka minut znów zrobiły się białe. Łodzianie, którzy popołudniu byli już w domach, z przerażeniem patrzyli za okno... Po godz. 17 jezdnie zamieniły się w lodowiska. Opady zamarzły z powodu niskiej temperatury. Strażacy przez cały dzień mieli sporo pracy związanej z warunkami atmosferycznymi. Kiedy zima w Łodzi odpuści?

📢 Horoskop miłosny dla par. Horoskop miłosny 2023 dla singli. Gorące uczucia czy rozstania? Tarot w horoskopie miłosnym dla par 4.02.2023

Horoskop miłosny 2023 dla par. Tarot wróżki Margo zdradza, co nadchodzący rok przyniesie w sferze uczuciowej. Horoskop miłosny dla singli i horoskop dla par podpowie, które znaki zodiaku spotkają miłość swojego życia, a które zakończą długoletnie relacje. Zobacz, czy czeka cię rok pełen miłości czy może zdrad i rozczarowań.

📢 Tłusty czwartek 2023. Najlepsze pączki w Łodzi. Zobacz TOP 15 cukierni w Łodzi. Oto najlepsze cukiernie w Łodzi. Kiedy tłusty czwartek?

Tłusty czwartek 2023. Kiedy tłusty czwartek? Już niedługo, bo 16 lutego 2023. W tłusty czwartek łódzkie pączkarnie oraz cukiernie będą przeżywały oblężenie! W związku z tym warto już wcześniej zastanowić się, gdzie zaopatrzyć się tego dnia! Oto TOP 15 cukierni, pączkarni oraz piekarni w Łodzi, gdzie zjesz najlepsze pączki w mieście!

📢 Łódzkich neonów czar. Tak wyglądały neony w Łodzi w czasach PRL-u. Pamiętacie?

Turek reklamujący sklep z dywanami Sezam, buty, które chodziły wzdłuż kamienicy przy Piotrkowskiej, bąbelki na restauracji Kaskada to ikoniczne neony Łodzi. Pamiętacie jak wyglądały te i setki innych łódzkich neonów w czasach PRL-u? Zobaczcie w naszej galerii.

📢 Orlen Cup 2023 w Łodzi. Emocjonujący mityng lekkoatletyczny w Atlas Arenie ZDJĘCIA

W łódzkiej Atlas Arenie trwa prestiżowy lekkoatletyczny mityng Orlen Cup. Nie brakuje bardzo dobrych rezultatów.

📢 Oto tabela wypłat emerytur od marca 2023. Zobacz, jakie na pewno będzie twoje świadczenie po zmianach [5.02.2023]

Z niemal stuprocentową pewnością najniższa emerytura wzrośnie od marca 2023 r. do kwoty ponad 1 500 zł. Ta pewność bierze się z parametrów zapisanych w ustawie budżetowej na 2023 rok, której projekt rząd już zatwierdził. Zakłada on m.in. waloryzację emerytur od 1 marca 2023 roku w wysokości 13,8 procent oraz gwarantuje środki na wzrost świadczeń i 13. emerytury. Na czternastkę pieniądze też w nim się znajdą, ale najpierw musi być uchwalona ustawa gwarantująca takie dodatkowe świadczenie.

📢 Orlen Cup Łódź 2023: Pia Skrzyszowska o jedną setną od rekordu Polski. Milimetry Ewy Swobody. Zdjęcia

Blisko osiem tysięcy widzów zgromadziło się na trybunach Atlas Areny w Łodzi, by podziwiać lekkoatletyczne gwiazdy startujące w mityngu Orlen Cup. Nikt nie żałował, że przyszedł na mityng, bo emocji było co niemiara.

📢 Osoby o tych imionach są najbardziej inteligentne. Sprawdź, kto jest na liście. Jakie jest znaczenie twojego imienia? 4.02.2023

Imiona nie zostają nam nadane przypadkowo. Każde imię ma znaczenie. Dawniej wierzono, że nadawanie imienia ma właściwości magiczne. Kryje się za nimi wiele przypisanych cech i predyspozycji. Ezoteryków od dawna interesuje związek imion ludzi z ich predyspozycjami. Imię, które nosimy, może wpływać na to, jacy jesteśmy. Imię znaczy wiele dla osobowości człowieka. Osoby o tych imionach uchodzą za najbardziej inteligentne. Sprawdź listę!

📢 Tych miejsc w Łodzi już nie ma. Archiwalne zdjęcia Łodzi

Tych miejsc w Łodzi już nie ma. W miejscu części z nich powstały zupełnie nowe budynki, a inne popadły w ruinę, stając się pomnikiem minionych czasów. Jednak wszystkie z nich zapisały się w historii Łodzi. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie miejsca, których już nie ma!

📢 Pogoda w Łodzi. Drogi oblodzone, autobusy MPK mają problemy z przejechaniem skrzyżowań

Pogoda w Łodzi nie rozpieszcza kierowców. W godzinach popołudniowych jezdnie zamieniły się w lodowiska! Kierowcy jeździli w żółwim tempie, ale i to nie pomagało. Dochodziło do wielu drobnych stłuczek. Autobusy MPK miały problemy, by pokonać niektóre skrzyżowania!

📢 Zobacz jacy znani pochodzą z Łodzi i innych miast regionu! Możesz być zaskoczony!

Znamy ich piosenki, filmy które nakręcili, w których grali. Nie wszyscy wiedzą, że wielu z tych znanych postaci jest związanych z Łodzią i innymi miejscowościami naszego regionu.

📢 Studniówka XXIII Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi w Dworze Artusa ZDJĘCIA

W piątek, 3 lutego 2023 roku na swoich studniówkach bawią się maturzyści kolejnych łódzkich szkół – wśród nich czwartoklasiści z XXIII Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi.

📢 Rewitalizacja w Łodzi. Remont zabytkowego budynku przy Roosevelta 15. Był bank, będą biura Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi

Rewitalizacja w Łodzi. Trwa gruntowny remont dawnego banku, czyli stylowej, zabytkowej siedziby Towarzystwa Wzajemnego Kredytu przy ul. Roosevelta 15 w centrum miasta. Inwestycja ta to owoc współpracy Urzędu Miasta i Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Prace potrwają do jesieni br. i pochłoną ponad 20 mln zł, z czego prawie 8,5 mln zł pochodzi z kasy unijnej.

📢 "Mama na obrotach" ze swoim autorskim stand-upem przyjedzie do Łodzi. Wystąpi w niedzielę na scenie Artkombinat Monopolis

Słynna tiktokerka "Mama na obrotach" przyjedzie do Łodzi! W niedzielę 5 lutego o godzinie 17.00 wystąpi na scenie Artkombinat w Monopolis ze swoim autorskim programem.

📢 Horoskop miesięczny na luty 2023. Horoskop na luty o miłości, zdrowiu i pracy. Twój horoskop 4.02.2023

Horoskop miesięczny na luty 2023. Miłosny czar zawładnie sercami niejednego znaku zodiaku. Jaki będzie luty? Horoskop miesięczny doradza i ostrzega. Tarot podpowie jakie znaki zodiaku znajdą szczęście w miłości lub interesach.

📢 Najpopularniejsze polskie kluby w mediach społecznościowych: Widzew, PGE Skra, ŁKS

Otrzymaliśmy ciekawe zestawienie najpopularniejszych polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych, przygotowane przez portal Gotowi na Sport.

📢 Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów 4.02.2023 To Biedronka, Lidl, Auchan, Kaufland i inne sklepy usuwają z półek 4.02.2023

Ostrzeżenie GIS. Te produkty zostały wycofane ze sklepów w 2023 roku. Sanepid informuje o wycofania z handlu niektórych produktów. Sprawdź, co i które sklepy muszą wycofać produkty z półek.

📢 Najlepszy ortopeda w Łodzi. Ortopedzi w Łodzi na portalu ZnanyLekarz.pl. To lekarze ortopedzi polecani przez pacjentów! 4.02.2023

Najlepszy ortopeda w Łodzi. Lekarze ortopedzi polecani przez portal ZnanyLekarz.pl! Ranking najlepszych łódzkich pediatrów. Sprawdź ranking lekarzy ortopedów, których polecają pacjenci serwisu ZnanyLekarz.pl, czyli głównie rodzice małych pacjentów. W poniższym materiale znajdziecie nazwiska lekarzy, adresy ich gabinetów, a także opinie, którymi podzielili się na ich temat pacjenci.

📢 Horoskop walentynkowy 2023 dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop miłosny. Jak znaleźć miłość i szczęście w związku w roku 2023

Horoskop walentynkowy dla wszystkich znaków zodiaku. Czy walentynki 2023 okażą się dla ciebie szczęśliwe? Jak znaleźć miłość w tym roku? Sprawdź, co mówią gwiazdy!

📢 Oto giełda samochodowa w Łodzi przy ul. Puszkina. Co można kupić i w jakich cenach? ZDJĘCIA

Giełda przy ulicy Puszkina w Łodzi to największy bazar w Łodzi i jeden z większych w regionie. Ceny oferowanych tu artykułów są na tyle atrakcyjne, że co tydzień odwiedzają ją tłumy. W najbliższą niedzielę znów będzie można robić zakupy na giełdzie.

📢 Anna Lewandowska, Sandra Kubicka, Krzysztof Rutkowski i ich drogie samochody. Zobacz jakimi autami jeżdżą celebryci z Łodzi!

Anna Lewandowska, Sandra Kubicka, Krzysztof Rutkowski, Rafał Pacześ i ich drogie samochody. Czym wożą się łódzcy celebryci? Jakimi autami jeżdżą? Sprawdziliśmy jakie samochody preferują gwiazdy pochodzące lub mieszkające w Łodzi. Te gwiazdy lubią piękne i bardzo drogie auta. Ile kosztują auta łódzkich celebrytów? Czym jeżdżą celebryci z Łodzi? Sprawdź!

📢 Hi Piotrkowska w Counter-Strike: Global Offensive. Najwyższy budynek w Łodzi został przeniesiony do CS:GO

Najwyższy budynek w Łodzi został przeniesiony do popularnej gry Counter-Strike: Global Offensive. Budynek został przeniesiony do CS:GO przez Grupę ERBUD we współpracy z agencją Gameset. Autorem projektu jest Mateusz „Voxel” Pacuła, jeden z najpopularniejszych mapperów w Polsce.

📢 Horoskop dzienny na sobotę 4 lutego 2023 Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec 4.02.2023

Horoskop dzienny na sobotę 4 lutego 2023 Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec w horoskopie na weekend. Horoskop dzienny na jutro 4 lutego 2023. Horoskop na dziś 4.02.2023

📢 Premiery filmowe - 4 lutego 2023: Podejrzana, horror Pukając do drzwi, Heaven In Hell, Magic Mike. Na co warto wybrać się do kina? 4.02.2023

Dystrybutorzy filmowi w każdy weekend wprowadzają na ekrany nowe tytuły, wśród nich wiele przebojowych, Jakich propozycji mogą się spodziewać kinomani w lutym?

📢 Trwa rewitalizacja Widzewskiej Manufaktury. Prace w łódzkim kompleksie WIMA wkroczyły w kolejną fazę

Prace przy łódzkim projekcie WIMA Widzewska Manufaktura wkroczyły w kolejną fazę. To jedna z najbardziej spektakularnych rewitalizacji w Łodzi.

📢 Strajk studentów w Łodzi. Minęły 42 lata od strajku studentów

Ten strajk przeszedł do historii. O łódzkich studentach walczących o wolność, niezależny związek będą opowiadać kolejne pokolenia.

📢 Oceniamy piłkarzy Widzewa za grę w meczu z Jagiellonią. Kto najlepszy, kto najgorszy?

W meczu z Pogonią do Widzewa uśmiechnęło się szczęście. W świecie musi był jednak równowaga, więc teraz to szczęście przeszło na stronę rywala Widzewa. Łodzianie stracili zwycięstwo w ostatniej minucie. Zobacz, kto był najlepszy, kto najsłabszy w meczu Widzewa z Jagiellonią. Oceniamy w skali od zera do sześciu.

📢 Licytacje komornicze w Łódzkiem. Te domy i mieszkania możesz kupić w okazyjnej cenie ZDJĘCIA

Jeżeli szukasz domu lub mieszkania w dobrej cenie, to licytacje komornicze są idealne dla ciebie. Kupowanie domów od komornika staje się coraz bardziej popularne. W tym zestawieniu przygotowaliśmy ofertę licytacji komorniczych w województwie łódzkim w lutym 2023 roku. Kliknij w galerię i sprawdź najlepsze oferty w województwie łódzkim.

📢 Gala Złotego Wieku. Halina z Pabianic spotkała się z uczestnikami "Sanatorium miłości" w Warszawie

Halina Jaksa z Pabianic, królowa turnusu trzeciej edycji „Sanatorium Miłości” razem z kilkunastu uczestnikami tego programu wzięła udział Ogólnopolskiej Gali Złotego Wieku, którą zorganizowano w Warszawie. Jak się bawiono?

📢 Horoskop runiczny na rok 2023. Horoskop run wróżki Bernadetty. Horoskop wikingów dla wszystkich znaków zodiaku 4.02.2023

Horoskop runiczny na rok 2023 wróżki Bernadetty z Łodzi. Oto przesłanie run wikingów dla wszystkich znaków zodiaku na rozpoczynający się rok. Na co radzą zwrócić uwagę runy wikingów?

📢 Najgłupsze odpowiedzi uczniów szokują nawet w ferie! Nowe śmieszne hity z klasówek i sprawdzianów 2023

Trwa rok szkolny 2022/2023 i przyszedł czas na pierwsze klasówki i sprawdziany. Niektóre klasy mają ich nawet po kilka w tygodniu. Kartkówek nie lubią uczniowie, ale bardzo często również nauczyciele. Wielu z nich musi się zmagać z dziwnymi i niecodziennymi odpowiedziami. Te najdziwniejsze, ale i najśmieszniejsze, zebraliśmy w naszej galerii. Wciel się na chwilę w nauczyciela i zobacz jak byś zareagował na te pomysły uczniów. Życzymy dobrej zabawy!

📢 Rekordowa waloryzacja emerytur 2023 w marcu. Wypłata 13 emerytury w 2023 roku. Dodatkowe pieniądze dla seniorów 4.02.2023

Dodatkowe emerytury i rekordowa waloryzacja emerytur i rent w marcu 2023 roku. Wysoka waloryzacja jest związana z inflacją. Wskaźnik waloryzacji świadczeń wyniesie aż 113,8 procent. Należy pamiętać, że osoby z niższymi emeryturami będą mogły liczyć na waloryzację kwotową.

📢 Kwalifikacja wojskowa 2023. Wezwanie do wojska - kto dostanie? Które roczniki? Czy wróci obowiązkowy pobór? Dotyczy również kobiet

Kwalifikacja wojskowa 2023 - zmiany. Projekt rozporządzenia do ustawy o obronie ojczyzny wprowadza wiele zmian w tegorocznej kwalifikacji wojskowej. Kto dostanie wezwanie do wojska? Które roczniki czeka kwalifikacja wojskowa? Do komisji wojskowych będzie musiało stawić się aż 230 tys. osób, nie tylko ci, którzy mają 19 lat.

📢 Nieoklepane życzenia urodzinowe. Gotowe życzenia urodzinowe. Kartki z życzeniami SMS. Mądre życzenia urodzinowe 4.02.2023

Proste życzenia na urodziny! Kartki z życzeniami urodzinowymi. Nieoklepane życzenia urodzinowe. Gotowe życzenia urodzinowe SMS. Często brakuje nam pomysłów na wyjątkowe życzenia urodzinowe i wierszyki. Jeżeli ty też nie wiesz co napisać, poniżej prezentujemy zestaw gotowych i oryginalnych pomysłów życzeń na urodziny. Wystarczy tylko, że prześlesz gotowe kartki!

📢 Widzew - Jagiellonia 1:1. Szczęście i pech Martina. W takich warunkach odbył się mecz. Zdjęcia

Tydzień temu Martin Kreuzriegler w ostatniej minucie uratował remis dla Widzewa w meczu z Pogonią, teraz stał się przypadkowym sprawcą nieszczęścia w ostatniej minucie meczu z Jagiellonią. Takie jest sportowe życie. Oto co po meczu powiedzieli trener Janusz Niedźwiedź i strzelec gola Dominik Kun.

📢 Oto najzabawniejsze ogłoszenia! Zobaczcie, czego to ludzie nie wymyślą! Można pęknąć ze śmiechu. ZDJĘCIA 4.02.2023

"Przyjmę mężczyznę do pracy z prawojazdem", "Kupię dom od radnego w cenie deklarowanej w oświadczeniu majątkowym", "Zbroja na kota na bitwę pod Grunwaldem" i inne! Pomysłowość osób, które dają ogłoszenia nie zna granic. Zobaczcie w galerii dziwne i śmieszne ogłoszenia.

📢 Oto kryształy z PRL-u. Są warte fortunę i poszukiwane przez kolekcjonerów! Sprawdziliśmy ogłoszenia. ZOBACZCIE CENY 4.02.2023

Sprawdziliśmy na OLX po ile można kupić kryształy z PRL. Niektóre ceny wręcz przerażają. Kryształy zazwyczaj są dziedziczone po dziadkach i rodzicach. Mowa tu nie tylko o kryształach z PRL ale i innych przedmiotach. Na wagę złota są kieliszki, tace lub wazony.

📢 Najlepsza pizza w Łodzi. Pizzerie polecane przez internautów! Sprawdź, gdzie zjesz najlepszą pizzę w Łodzi 4.02.2023

Tu podają najlepszą pizzę w Łodzi! W tych lokalach miłośnicy kuchni włoskiej znajdą coś dla siebie! Które z miejsc warto odwiedzić? Podpowiadamy! Zobacz ranking restauracji polecanych przez mieszkańców Łodzi, gdzie zjesz najlepszą pizzę w dobrej atmosferze.

📢 Wypadki autostradzie A1, A2 i S8. Na drogach ślisko w sobotę nad ranem. Informacje 4.02.2023

W sobotę w nocy doszło do kilku wypadków. 4 lutego na drogach województwa łódzkiego panowały trudne warunki. W nocy padał śnieg i spadła temperatura. Meteorolodzy ostrzegali przed oblodzeniem na terenie całego województwa.

📢 Rossmann wycofuje ten produkt ze swoich sklepów! To popularny suplement diety. Ostrzeżenie GIS

Ostrzeżenie GIS. Sanepid informuje o dwóch partiach popularnego suplementu, którego spożycie może stanowić ryzyko dla zdrowia. Rossmann wycofuje ten produkt ze swoich sklepów! GIS ostrzega przed popularnymi pastylkami na gardło!

📢 Tych alimenciarzy poszukuje policja z Łodzi. Listy gończe za alimenciarzami. Poszukiwani za nie płacenie alimentów 4.02.2023

Zobacz listy gończe. Tych alimenciarzy szuka łódzka policja. Sprawdź, kto nie płaci alimentów i jest poszukiwany przez policję w województwie łódzkim.

📢 Kamienica Haessnera zwana jest perłą architektury. Niedawno została odnowiona

Zabytkowa kamienica Konrada Haessnera to perła łódzkiej architektury. Stoi przy ul. Roosevelta 17 w centrum miasta i słynie z tego, że jest siedzibą Domu Literatury. Niedawno została gruntownie odnowiona, więc możemy ja podziwiać w całej okazałości. Jej ozdobą są bogate zewnętrzne i wewnętrzne dekoracje.

📢 TOP 15 endokrynologów w Łodzi. Najlepszy endokrynolog w Łodzi według opinii pacjentów 4.02.2023

Dobry endokrynolog w Łodzi. Szukasz dobrego lekarza ze specjalizacji Endokrynolog z Łodzi? Do którego endokrynologa się wybrać? Sprawdź listę 15 endokrynologów z Łodzi, których najbardziej polecają ich pacjenci i internauci w serwisie ZnanyLekarz.pl. Sprawdź opinie pacjentów, adresy i umów się na wizytę!

📢 Studniówka XXX Liceum Ogólnokształcącego w Czarnym Stawie ZDJĘCIA

Uczniowie ostatnich klasa XXX Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi na miejsce swojego balu wybrali salę w kompleksie Czarny Staw w Nowym Adamowie koło Aleksandrowa Łódzkiego. Studniówkę mieli w piątek 3 lutego 2023.

📢 Studniówka XXI Liceum Ogólnokształcącego w Białym Pałacu ZDJĘCIA

Wielki bal w Białym Pałacu - studniówka uczniów czterech klas XXI Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi na 220 osób rozpoczęła się w piątkowy wieczór 3 lutego 2023 kilka minut po godzinie 20.

📢 Tanie samochody od komornika luty 2023. Licytacje komornicze samochodów w lutym w Łodzi i województwie łódzkim 4.02.2023

Tanie samochody od komornika w Łodzi i województwie łódzkim. Na tych aukcjach można dużo zaoszczędzić! Sprawdź, licytacje samochodów od komornika na luty 2023 z województwa łódzkiego. Dzięki nim można kupić samochód w bardzo atrakcyjnej cenie - niższej niż rynkowa.

📢 500 plus dla małżeństw, kto może się ubiegać o świadczenie Małżeństwo +. Jaki staż trzeba mieć, żeby dostać pieniądze. Zasady 4.02.2023

Do Sejmu trafiła obywatelska petycja, żeby w ramach programu Małżeństwo+ przyznawać małżeńskim parom świadczenie 500 plus. Ale nie ma to być kolejne wsparcie dla młodych rodziców na dzieci. Wręcz przeciwnie – dla małżeńskich par z odpowiednio długim stażem. Kto zatem dostanie 500 plus dla małżeństw? Sprawdź zasady ewentualnego wypłacania świadczenia.

📢 Nowe loty i czartery z Łodzi. Plany na 2023 rok. Łódzkie lotnisko liczy, że obsłuży 335 tys. pasażerów

Łódzkie lotnisko liczy, że w tym roku obsłuży 335 tysięcy pasażerów. Będą temu sprzyjać czartery z Łodzi i nowe połączenia uruchomione kilka miesięcy temu. W 2012 roku łódzki port obsłużył 463 tysiące pasażerów. Tego wyniku nie udało się przebić do dziś.

📢 Horoskop finansowy na 2023 rok. Sprawdź, czy możesz się spodziewać poprawy swojej sytuacji ekonomicznej

Horoskop finansowy prezentuje, którym znakom zodiaku będzie w tym roku sprzyjać fortuna i kto może liczyć na przypływ gotówki oraz sukcesy w pracy i biznesie. Zobacz, czy możesz zaplanować nadzwyczajne wydatki oraz niecodzienne przyjemności.

📢 Kalendarium 4 lutego. Łódź i województwo łódzkie na kartkach kalendarza. Co wydarzyło się w Łodzi i regionie?

Dziś 4 lutego. Oto kalendarium historyczne Łodzi i regionu łódzkiego. Zobacz, jakie wydarzenia miały miejsce tego dnia w naszym regionie.

📢 Studniówka 2023 Powiatowego Zespołu Szkół w Błaszkach. Polonez i zabawa na parkiecie ZDJĘCIA

Studniówka Powiatowego Zespołu Szkół w Błaszkach odbyła się w piątkowy wieczór. Do zabawy przystąpiło 40 tegorocznych maturzystów placówki. Był obowiązkowy polonez i już mniej oficjalna zabawa na parkiecie.

📢 Ostrzeżenie meteo. Oblodzenia! Prognoza pogody na sobotę i niedzielę 4.02.2023

Prognoza pogody na weekend 4 - 5 lutego. W sobotę meteorolodzy IMGW ostrzegają przed oblodzeniem 4.02.2023. Wróciła zima! Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, nad Europą dominował będzie wyż z głównym centrum nad zachodnią Francją, jedynie wschód i południe kontynentu oraz krańce północne znajdą się pod wpływem niżów.

📢 Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Zobacz luksusowe wnętrza domu aktorki. Zajrzyj do willi gwiazdy serialu „M jak miłość"

Małgorzata Kożuchowska wraz z mężem Bartkiem Wróblewskim i synem mieszka w luksusowym domu jednorodzinnym nieopodal stolicy. Popularna aktorka wybrała tę lokalizację nieprzypadkowo. Willa Małgosi Kożuchowskiej jest otoczona lasem, co sprzyja relaksowi po intensywnej pracy na planie filmowym i w teatrze. Zobacz, jak wygląda dom gwiazdy, która stała się rozpoznawalna za sprawą roli Hanki Mostowiak w popularnym serialu „M jak miłość".

📢 Kibice na meczu Widzew - Jagiellonia. GALERIA ZDJĘĆ

W meczu piłkarskiej ekstraklasy Widzew gościł w Łodzi Jagiellonię Białystok. Mimo wcześniejszych opadów śniegu, stadion przy al. Piłsudskiego znów wypełnił się kilkunastoma tysiącami kibiców. Nie zabrakło też fanów gości.

ZOBACZ ZDJĘCIA KIBICÓW Z MECZU WIDZEWA Z JAGIELLONIĄ

Zdjęcia autorstwa Grzegorza Gałasińskiego

📢 Oto poszukiwane młode kobiety. Nie mają jeszcze 30 lat, ale na koncie już różne przestępstwa ZDJĘCIA

Zobacz jakich kobiet szuka policja! Prezentujemy najnowsze zdjęcia i listy gończe za młodymi kobietami, które złamały prawo. Większość z nich nie skończyła nawet 30 lat. Jeśli rozpoznajesz którąś z poszukiwanych, koniecznie skontaktuj się z policją.

📢 Łódzka krawcowa wystąpiła w programie "The Voice Senior". Zaśpiewała piosenkę "Nie bądź taki szybki Bill"

Łódzka krawcowa wystąpiła w programie "The Voice Senior". Zaśpiewała piosenkę "Nie bądź taki szybki Bill". Choć nie przeszła do kolejnego etapu, udział w show uważa za fantastyczną przygodę.

📢 Zobacz najpopularniejsze rasy kotów. Najpopularniejsze koty rasowe w Polsce. Piękne koty i kocięta na wystawie w Łodzi! 3.02.2023

Jakie rasy kotów pokochali Polacy? Piękne koty, wyjątkowej urody kocięta, rzadko spotykane mruczki były prezentowane na wystawie w Łodzi. Imprezie towarzyszy kiermasz a fundacja "Przytul kota" przygotowała program warsztatów, który będzie obejmował takie tematy jak pomoc kotom wolnożyjącym.

📢 Widzew Jagiellonia. Kibice Jagiellonii przyjechali do Łodzi na mecz ZDJĘCIA

Widzew Jagiellonia. Blisko 900 kibiców Jagi przyjechało specjalnym pociągiem na mecz do Łodzi. Na dworcu Łódź - Niciarniana czekali na nich łódzcy policjanci, pod eskortą których fani zostali bezpiecznie odprowadzeni na stadion Widzewa. Przemarsz odbył się spokojnie i goście z Białegostoku spokojnie weszli na sektor.

📢 500 plus na psa i kota! Jakie warunki trzeba spełnić aby dostać 500 plus dla psa i kota?

Właściciele psów i kotów mogą starać się o specjalne wsparcie dla czworonogów. Wsparcie potocznie zwane "500 plus na psa i kota" przyznawane jest w ramach walki z bezdomnością czworonogów. Sprawdź, jakie są zasady przyznawania pieniędzy.

📢 Łodzianin zwrócił sąsiadowi uwagę na zachowanie psa i niemal został uduszony. Sprawca usłyszał wyrok

Wyrok w głośnej sprawie 23-letniego Michała K., który – zdaniem prokuratury – chciał zabić swego sąsiada Sylwestra W. za to tylko, że zwrócił mu uwagę na zachowanie psa, zapadł w piątek 3 lutego w Sądzie Okręgowym w Łodzi.

📢 Horoskop dzienny na piątek, 3 lutego 2023. Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec 3.02.2023

Horoskop dzienny na jutro 3 lutego 2023. Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec w horoskopie na piątek. Twój horoskop na dziś 03.02.2023.

📢 Konflikt miasto - Widzew z WOŚP w tle. Jest decyzja w sporze o lożę prezydencką. Skarga do Owsiaka. Pieniądze nie przepadły

Otrzymaliśmy pismo z Miejskiej Areny Kultury i Sportu, która podjęła decyzję o anulowaniu licytacji Loży Prezydenckiej na Stadionie Miejskim przy al. Piłsudskiego 138. Spółka nie godzi się na hejt i nie chce narażać dobrego imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W czwartek kibice Widzewa wydali oświadczenie w sprawie zachowania urzędników. To po nim urzędnicy podjęli swoją decyzję.

📢 Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje zbędne wyposażenie dla wojska. Można kupić buty, odzież i niespotykane akcesoria

Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje zbędne wyposażenie dla wojska. W sklepie internetowym AMW można kupić umundurowanie, akcesoria militarne i survivalowe. Co sprzedaje Agencja Mienia Wojskowego? Sprawdź co możesz kupić!

📢 Ślub Krzysztofa Rutkowskiego ZDJĘCIA. Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wzięli ślub. Co to było za wydarzenie!

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich są już oficjalnie małżeństwem. Tylko u nas zobaczycie nagranie z ceremonii ślubnej w pałacowym ogrodzie!

📢 Wypadek u zbiegu Uniwersyteckiej i Narutowicza. Jedna osoba w szpitalu. Zobaczcie zdjęcia

28-letnia kobieta trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w piątek (3 lutego) u zbiegu ul. Uniwersyteckiej i ul. Narutowicza. Przed godz. 8 zderzyły się tam dwa samochody osobowe - renault i volvo.

📢 Domy i mieszkania od komornika w Łodzi i województwie łódzkim. Licytacje komornicze w lutym 2.02.2023

Domy i mieszkania od komornika: luty 2023. Sprawdź oferty tanich mieszkań i domów wystawionych na licytacje komornicze w województwie łódzkim. Kliknij galerię i sprawdź najlepsze oferty w naszym regionie!

📢 Najlepsze oferty z urzędów pracy w Łodzi i województwie łódzkim. Na jakich stanowiskach można się zatrudnić i ile można zarobić?

Urzędy pracy w Łodzi i województwie łódzkim dysponują naprawdę dobrze płatnymi miejscami pracy. Choć obiegowa opinia jest taka, że do tzw. pośredniaków zgłaszają się właściciele firm zatrudniających za niewiele więcej niż minimalne wynagrodzenie, to można znaleźć pracę, w której zarobki wynoszą nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

📢 W szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi umieścili kobietę w jednej sali z mężczyzną. Jej mąż się oburzył, ale takie są zasady!

Kobieta z niemowlęciem trafiła na kilka godzin do jednej sali z mężczyzną i jego dzieckiem. Czuła się z tym niezręcznie. Szpital wyjaśnia, że w przypadku opiekunów dzieci to normalne.

📢 Taka moda królowała w Łodzi w czasach PRL-u. Tak wyglądały stroje łodzian za komuny

Czasy PRL wielu z nas kojarzą się naprawdę dobrze, bo czas młodości zawsze będą tymi "milszymi" wspomnieniami. A pamiętacie może, jak się wtedy ubierano w Łodzi? Jaki stroje królowały wtedy na łódzkich ulicach? Jeśli nie, zapraszamy do naszej galerii.

📢 Wypadek w Karsznicach. Zginął przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Informacje 1.02.2023

Łęczycka policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Karsznicach w powiecie łęczyckim. Nie żyje 41-letni mężczyzna przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

📢 Ostrzeżenie IMGW przed silnym wiatrem 2.02.2023! Prognoza pogody na czwartek 2 lutego 2023

Ostrzeżenie meteo IMGW przed śnieżycą i wichurą 2.02.2023! Cyklon Oleg w Polsce. Prognoza pogody na czwartek. Sprawdź jaka będzie pogoda 2 lutego 2023r. w województwie łódzkim.

📢 Oto urocze czworaczki z Twardej pod Tomaszowem Mazowieckim. Urodziły się w szpitalu Matki Polki

Czworaczki urodziły się w łódzkim szpitalu Matki Polki. Szczęśliwymi rodzicami są Iga i Dominik, mieszkańcy Twardej pod Tomaszowem Mazowieckim. To ich pierwsze dzieci. Poznajcie urocze maluchy!

📢 Morderstwo w loftach w Łodzi. Sprawca dostał wsparcie w postaci drugiego obrońcy. Został nim znany łódzki adwokat

Morderstwo w loftach w Łodzi. Nożownik, który słysząc dziwne głosy i widząc demony zabił w loftach dwie osoby, otrzymał wsparcie w postaci drugiego obrońcy. Został nim znany łódzki adwokat Andrzej Śmigielski, prezes Sądu Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Łodzi, który jako ekspert prawny często występuje w lokalnych mediach.

📢 Wesele po łódzku. Jak dawniej wyglądały w Łodzi zaręczyny, ślub i wesele? Zobaczcie unikalne zdjęcia

Przed laty w Łodzi przyszli małżonkowie poznawali się na podwórku lub w kościele. Wesele odbywało się zwykle w domu panny młodej. Poprzedzały je zmówiny i zaręczyny. Na weselu bawiło się zwykle około 80 gości.

📢 Ulica Herbowa w Łodzi. Gruntowa droga wypełniona asfaltem! W sieci aż huczy od komentarzy. ZOBACZCIE ZDJĘCIA

Do niezwykłego zjawiska doszło w Łodzi na ul. Herbowej. Ta gruntowa ulica, pełna dziur i kałuż została odwiedzona przez ekipę łatającą dziury w jezdniach. Drogowcy, nie bacząc na to, że na Herbowej nie ma i na tym fragmencie nigdy nie było asfaltu, wypełnili dziury w żwirowej jezdni popularnym w Łodzi tzw. gównolitem, czyli masą bitumiczną używaną do zalewania na bieżąco ubytków w jezdniach, ale tylko asfaltowych...

📢 Łódź w Monopoly. O tym co znajdzie się na planszy, zadecydują łodzianie!

Łódź dołączy do elitarnego grona kilkuset miast na całym świecie! Z okazji 600-lecia nadania miastu praw miejskich, powstanie łódzka edycja kultowej gry MONOPOLY. O tym, co pojawi się na planszy, zadecydują łodzianie.

📢 Łódzkie. 14-latek postrzelił swoją siostrę. Dziewczynka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Ojciec dzieci usłyszał zarzut

14-latek postrzelił swoją młodszą o trzy lata siostrę. Dramatyczne sceny rozegrały się we wtorek (31 stycznia) w Borowinach, jednej z małych miejscowości pod Skierniewicami w Łódzkiem. Dziewczynka w ciężkim stanie trafiła do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Przeszła poważną operację. W środę (1 lutego) 48-letni ojciec dzieci usłyszał prokuratorski zarzut.

📢 W środę 1 lutego startuje nowa linia autobusowa MPK! Gdzie dojedziemy F1?

1 lutego zacznie kursować nowa linia autobusowa oznaczona nieco dziwnym numerem F1. Jej rozkład konsultowano z pasażerami.

📢 Kobieta zamknęła się w samochodzie przed policją!

Do niecodziennej interwencji służb doszło na ul. Skłodowskiej- Curie w Wieluniu. 53-latka prowadząca mercedesa najpierw zignorowała znak "zakaz wjazdu", po czym zamknęła się w samochodzie przed interweniującymi policjantami.

📢 MISTRZOWIE ŚLUBU I WESELA Zgłoś swoich kandydatów dla nagród dla najlepszych w branży ślubnej i weselnej

Kto najlepiej zadba o urodę przed ślubem? Który fotograf najpiękniej uwieczni cudowne chwile? Kto przygotuje najpiękniejsze kwiaty? Który lokal jest najlepszy na wesele? Kto upiecze najpyszniejszy tort, a kto przygotuje najsmaczniejsze drinki? W akcji Mistrzowie Ślubu i Wesela najlepszych w branży ślubnej i weselnej wskażą w głosowaniu ci, którzy korzystali z ich usług. Nagrody czekają także na pary - i te jeszcze przed ślubem i te z dużym stażem. Do wygrania mnóstwo nagród i samochód - Citroen C3!

📢 Pogrzeb Piotra ofiary morderstwa w loftach w Łodzi. Na cmentarzu w Zduńskiej Woli 33-latka pożegnała rodzina i przyjaciele

We wtorek pochowano 33 -letniego Piotra ze Zduńskiej Woli. To ofiara głośnej zbrodni, do jakiego doszło w loftach przy ul. Tymienieckiego w Łodzi. Msza pogrzebowa została odprawiona w parafii pw. św. Maksymiliana na osiedlu Południe.

📢 Najpiękniejsze kreacje studniówkowe 2023 w województwie łódzkim. Te stylizacje zachwyciły ZOBACZ ZDJĘCIA

Trwają niezapomniane bale studniówkowe w Łódzkiem. Przyszli maturzyści i maturzystki przyciągają wzrok wyjatkowymi kreacjami, ale również oryginalnymi i pięknymi fryzurami. Przejdź do galerii wybranych przez nas zdjęć i zobacz!

📢 Wypadek na A1. Karambol na autostradzie 31.01.23. Utrudnienia w ruchu pomiędzy węzłami Łódź-Górna a Łódź-Wschód ZDJĘCIA

Wypadek na A1. Karambol na autostradzie A1. Do zderzenia czterech samochodów, w tym jednego busa aut doszło we wtorek ok. godz. 06:30. Informacje przekazała o utrudnieniu GDDKiA 31.01.2023.

📢 Horoskop 2023. Tarot w horoskopie na wszystkie miesiące roku. Sprawdź, co cię czeka 31.01.2023

Horoskop na 2023 rok. Tarot na nowy rok dla wszystkich znaków zodiaku czyta łódzka wróżka Bernadetta z salonu Witchcraft. Sprawdź, co czeka cię w 2023 roku: miłość, zdrowie, finanse i relacje z rodziną? Jaka jest przestroga kart dla ciebie na rok 2023?

📢 Studniówka I Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Łodzi. Maturzyści zatańczyli pięknego poloneza. Zobacz zdjęcia

Wielki bal studniówkowy tegorocznych maturzystów I Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Łodzi odbył się w Białym Pałacu w Niesięcinie. Niezapomnianą imprezę rozpoczął piękny polonez.

📢 ONA i ON Prześlij zdjęcie do galerii szczęśliwych par. Czytelnicy wybiorą najsympatyczniejsze z nich. Do wygrania Citroen C3 i inne nagrody!

Tworzymy galerie szczęśliwych par z woj. łódzkiego. 14 lutego, w dniu Święta Zakochanych, przesłane zdjęcia ukażą się w specjalnym dodatku do gazety. Prześlij zdjęcie - to może być piękna niespodzianka dla ukochanej osoby. Możesz też dodać życzenia. Nasi Czytelnicy wybiorą najsympatyczniejsze pary, na które czeka mnóstwo nagród, a w finale nagroda główna - piękny i nowoczesny Citroen C3. Zdjęcia zwycięzców trafią na okładkę gazety!

📢 Horoskop erotyczny to seksualny przewodnik po pragnieniach i upodobaniach. Seks i znaki zodiaku 16.01.2023

Horoskop erotyczny to seksualny przewodnik po pragnieniach i upodobaniach. Zobacz horoskop erotyczny, który podpowie, czego pragnie Twój partner. Horoskop erotyczny odkrywa najbardziej intymną sferę Twojego życia. Poznaj seksualne upodobania znaków zodiaku w horoskopie erotyczno-partnerskim! Jak znaki zodiaku wpływają na Twoją seksualność?

📢 Studniówka III Liceum Ogólnokształcącego - bawili się maturzyści 2023 ZDJĘCIA

W sobotni wieczór, 7 stycznia 2023 r. do Białego Pałacu w Niesięcinie zjechali się łódzcy maturzyści. Tym razem byli to uczniowie ostatnich klas III Liceum Ogólnokształcącego - 120 osób, a także ich nauczyciele.

📢 Uczestnik Sanatorium Miłości ożenił się! Zdjęcia ze ślubu i wesela Władysława Balickiego z Sanatorium Miłości 7.01.2023

Uczestnik Sanatorium Miłości ożenił się! Władysław Balicki ożenił się! Uczestnik Sanatorium miłości, powiedział w sobotę tak Marii ze Stalowej Woli. Ślubował swojej wybrance w łódzkim USC przy ul. Pabianickiej. Na ślub i wesele przyjechały jego koleżanki i koledzy z „Sanatorium miłości”. Jak się bawili?

📢 OSOBOWOŚĆ ROKU 2022 Zagłosuj na osoby, które zasłużyły się dla regionu i lokalnej społeczności

W środę, 11 stycznia nasza redakcja ogłosiła tegoroczne nominacje do tytułu Osobowość Roku! Zagłosuj na osoby, które w minionym roku odniosły sukcesy, zasłużyły się dla lokalnej społeczności lub angażowały się w działania charytatywne. Wybierz z nami laureatów spośród utalentowanych twórców, którzy udzielali się w swojej dziedzinie sztuki oraz społeczników, który skutecznie działali na rzecz małych ojczyzn. Wciąż możesz też zgłosić swoją propozycję nominacji do tytułu Osobowość Roku 2022 w swoim mieście lub powiecie.

📢 Tatuaże więzienne - ozdoba, przymus, czy symbol hierarchii. Co oznacza tatuaż robiony w więzieniu [ZDJĘCIA, SYMBOLIKA]

Tatuaże więzienne można podzielić na: dobrowolne, symboliczne oraz znaki oznaczające więzienną hierarchię. Tatuaż z ostatniej grupy często więźniom wykonują przymusowo współosadzeni.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Stanisław Żaryn o ruchach prorosyjskich

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie