Prawa autorskie do treści w domenie DziennikLodzki.pl

  Prawa autorskie do treści w domenie DziennikLodzki.pl

  kos

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Polska Press Grupa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej jako Polska Press Grupa), właściciel serwisu internetowego znajdującego się w domenie DziennikLodzki.pl (dalej jako serwis Polska Press Grupa), w ramach którego publikowane są materiały o charakterze prasowym, artykuły, zdjęcia, felietony etc. informuje, że względem przedmiotowych materiałów przysługuje Polska Press Grupa pełnia praw autorskich majątkowych bądź inne stosowne prawo do wykorzystywania tych materiałów przez publikację w Internecie (dalej jako materiały Polskapresse).
  Polskapresse nie wyraża zgody na dalsze rozpowszechnianie materiałów Polskapresse bez porozumienia z Polskapresse i bez stosownego wynagrodzenia należnego Polskapresse.

  Co za tym idzie Polska Press Grupa informuje, że:
  • kopiowanie materiałów Polska Press Grupy i ich wykorzystywanie przez publikację w Internecie lub innych mediach bez wskazania twórcy i źródła tych materiałów jest sprzeczne z prawem i stanowi przestępstwo z art. 115 ust.2 w zw. z ust.1 ustawy z dnia 04 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz.U.06.90.631 tekst jednolity ze zmianami (dalej jako papp) zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3;
  • wszelkie przypadki kopiowania materiałów Polska Press Grupy i ich wykorzystywanie przez publikację w Internecie lub innych mediach mogą stanowić czyny sprzeczne z prawem i stanowić przestępstwo z art. 116 ust.1 zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


  W każdym przypadku wejścia przez Polska Press Grupę w posiadanie informacji, z których wynika, że prawa Polska Press Grupy w w/w zakresie są lub były naruszane przez właścicieli stron internetowych publikujących materiały Polska Press Grupy, Polska Press Grupa zabezpiecza dowody przedmiotowego stanu rzeczy na poczet ewentualnego sporu sądowego lub postępowania karnego.

  Polskapresse informuje jednak, że jest otwarta na propozycje wpisanej w ramy prawne współpracy w zakresie udostępniania materiałów Polskapresse w Internecie. W tym celu należy skontaktować się z przedstawicielami Polska Press Grupy elektronicznie pod adresem content@polskapress.pl lub telefonicznie pod numerem (022) 201-40-66.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (4)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  skąpy

  józek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

  Ja bym 10gr na was niie wydał....

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Ale jesteś ciacho

  Iwona (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 12 / 7

  Przystojniak

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Poszukiwania rodziny ....przodków z terenu Zdunska Wola

  Begiert (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 19 / 18

  Witam serdecznie ,poszukuje przodków z terenu Zdunska Wola , o nazwiskach .....
  Begert -Begiert ,
  Szulc
  Tomaske ,tez pisane przez Tamaske ...prosze o kontak oile ktos jest z takimi rodzinami...rozwiń całość

  Witam serdecznie ,poszukuje przodków z terenu Zdunska Wola , o nazwiskach .....
  Begert -Begiert ,
  Szulc
  Tomaske ,tez pisane przez Tamaske ...prosze o kontak oile ktos jest z takimi rodzinami spokrewniony i znał te nazwiska .Z góry serdecznie dziekuje za rozpatrzenie mojej gorącej prosby .Łącze wyrazy szacunku Dariusz zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Hola, hola urwisie!

  Zbyniu "Tampon" Tamaske (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 10 / 11

  A czemu w temacie o burdelu :D

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo