PRAWYBORY 2018 Zobacz kandydatów na włodarzy i radnych – Wyniki

red
W poniedziałek, 15 października, odbył się wielki finał akcji - PRAWYBORY. Można było głosować na wszystkich prezydentów, burmistrzów i wójtów, a także radnych sejmiku województwa, rad powiatów oraz miast w naszym województwie. Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 21 października? Zobacz kto ma największe szanse na zwycięstwo.

Zobacz wyniki prawyborów

Kliknij i wybierz:

PREZYDENCI
BURMISTRZOWIE
WÓJTOWIE
SEJMIK WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
RADY POWIATÓW

Tak jak w prawdziwych wyborach

W naszej akcji można było głosować dokładnie tak, jak w prawdziwych wyborach. Zaprezentowaliśmy listy kandydatów zarejestrowanych przez Państwową Komisję Wyborczą , w podziale na okręgi wyborcze, w których będziemy głosować 21 października.

W Prawyborach zostali wybrani łódzcy włodarze - prezydenci i burmistrzowie miast oraz wójtowie gmin. Głosować można było także na radnych miast na prawach powiatu, radnych rad powiatów w Łódzkiem i skład przyszłego Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Wyniki Prawyborów można było śledzić na żywo w internecie.

Głosowanie rozpoczęło się w środę, 3 października o godz. 12 i potrwało do poniedziałku 15 października do godz. 21.30.

Szansa na prezentację dla kandydatów

Nasza akcja to doskonała szansa dla wszystkich kandydatów, aby jeszcze przed wyborami zaprezentować się wyborcom. Przy wynikach Prawyborów będzie mogło być zamieszczone zdjęcie, a kandydaci będą mieli możliwość redagowania własnej prezentacji.

Informacji o akcji udziela Dariusz Gabryelski - tel. 698 635 689
e-mail: [email protected]

Wideo