Premier Mateusz Morawiecki w Łodzi. W poniedziałek premier Morawiecki będzie na Dworcu Fabrycznym

KRA
Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz Morawiecki Wojciech Wojtkielewicz
Dziś premier Mateusz Morawiecki złoży wizytę w Łodzi. W poniedziałek (29 kwietnia) o godz. 17 weźmie udział w konferencji na Dworcu Fabrycznym w Łodzi. Jej tematem, wszystko na to wskazuje, będzie program kolejowy Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Centrum Informacyjne Rządu poinformowało na stronie Kancelarii Premiera Rady Ministrów, że premier Mateusz Morawiecki złoży dziś wizytę w Łodzi. O godz. 17 ma wziąć udział w konferencji prasowej na Dworcu Fabrycznym w Łodzi.

Tematu konferencji służby premiera nie podały, ale wcześniej przedstawiciele Centralnego Portu Komunikacyjnego (CPK) informowali, że o tej godzinie w poniedziałek (29 kwietnia 2019 r.) na Fabrycznym odbędzie się konferencja prasowa dotycząca programu kolejowego, który związany jest z budową CPK.

CZYTAJ INNE ARTYKUŁY

Wideo

Komentarze 28

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

J
Julek T.
Pan Mateuszek Maluśkiewicz i wieloryb Jarek.

Był sobie pan Maluśkiewicz

Najmniejszy na świecie chyba.

Wszystko już poznał i widział

Z wyjątkiem wieloryba.

Pan Mateuszek był - tyci,

Tyciuśki jak ziarnko kawy,

A oprócz tego podróżnik,

A oprócz tego ciekawy.

Pan Mateuszek był - tyci,

Tyciuśki jak ziarnko kawy,

A oprócz tego podróżnik,

A oprócz tego ciekawy.

Zatrząsł się pan Mateuszek!

- Kto mnie tu znowu łechce?

- Nie łechcę, tylko się trzęsę

I już cię widzieć nie chcę! -
a
abc
2019-04-29T12:40:22 02:00, Łodzianin:

Komuchom i SB-kom z czerwonej Łodzi, którym przewodzi prezydent Hanna "karana" Zdanowska przez myśl nie przechodzi, że można coś zrobić dla Polski i zwykłych obywateli a nie jedynie kraść, kraść i kraść... Dziękujcie Pisowi za takiego premiera jak Mateusz Morawiecki!

Wszyscy widzą, że jedyne hasło wyborcze komuchów i POwcó to oczywiście "nienawidzę PISu". Żałosne...

2019-04-29T13:33:12 02:00, abc:

Mądrzy ludzie widzą, że obecnie rządząca partia robi "coś" przede wszystkim dla siebie i swoich ludzi. Polska i jej przyszłość nie jest prawie w ogóle brana pod uwagę.

2019-04-29T14:52:11 02:00, PO zdycha i dobrze!:

A CO dobrego dla Polski i Polaków robili poprzednicy i co obiecują teraz? Oświeć nas pisowców. Tyfusek uciekł do brukseli do mocodawców. reszta POmyleńców głosowała w PE przeciw interesom polskich firm i obywateli. Bomi z Lewnadowskim w twarz powinni codziennie zbierać a tYfusek na Rakowieckiej gnić.

Fakt, że PO, czyli partia który grupuje większość byłych opozycjonistów z czasów PRL, kojarzy ci się z komuchami świadczy o tym, ze jesteś mocno zindoktrynowany przez media zależne od rządzącej partii. Poprzedni rząd nie był idealny, ale na pewno mniej pazerny i nie był tak szkodliwy dla Polski jak obecny.

P
PO zdycha i dobrze!
2019-04-29T12:40:22 02:00, Łodzianin:

Komuchom i SB-kom z czerwonej Łodzi, którym przewodzi prezydent Hanna "karana" Zdanowska przez myśl nie przechodzi, że można coś zrobić dla Polski i zwykłych obywateli a nie jedynie kraść, kraść i kraść... Dziękujcie Pisowi za takiego premiera jak Mateusz Morawiecki!

Wszyscy widzą, że jedyne hasło wyborcze komuchów i POwcó to oczywiście "nienawidzę PISu". Żałosne...

2019-04-29T13:33:12 02:00, abc:

Mądrzy ludzie widzą, że obecnie rządząca partia robi "coś" przede wszystkim dla siebie i swoich ludzi. Polska i jej przyszłość nie jest prawie w ogóle brana pod uwagę.

A CO dobrego dla Polski i Polaków robili poprzednicy i co obiecują teraz? Oświeć nas pisowców. Tyfusek uciekł do brukseli do mocodawców. reszta POmyleńców głosowała w PE przeciw interesom polskich firm i obywateli. Bomi z Lewnadowskim w twarz powinni codziennie zbierać a tYfusek na Rakowieckiej gnić.

P
Pinokio
Znowu będzie machał rękami jak uczeń w czasie prezentacji i gadał o niczym...propaganda sukcesu PiS-u i ..."kłamstwa mateuszka"
G
Gość
czemu słuzy ta wizyta?czy chodzi o wybory, czy raczej o przekonanie do nowego portu lotniczego?czy moze wreszcie brat wojewody, dyrektor obiektu, znajdzie czas, by sie na nim znależć?
M
Mały
Dlaczego tyle zła, nienawiści i wulgaryzmów w tych komentarzach?
p
prawda
2019-04-29T13:40:13 02:00, Gość:

niech sp....ala do siebie komuch

100/100

G
Gość
niech sp....ala do siebie komuch
a
abc
2019-04-29T12:40:22 02:00, Łodzianin:

Komuchom i SB-kom z czerwonej Łodzi, którym przewodzi prezydent Hanna "karana" Zdanowska przez myśl nie przechodzi, że można coś zrobić dla Polski i zwykłych obywateli a nie jedynie kraść, kraść i kraść... Dziękujcie Pisowi za takiego premiera jak Mateusz Morawiecki!

Wszyscy widzą, że jedyne hasło wyborcze komuchów i POwcó to oczywiście "nienawidzę PISu". Żałosne...

Mądrzy ludzie widzą, że obecnie rządząca partia robi "coś" przede wszystkim dla siebie i swoich ludzi. Polska i jej przyszłość nie jest prawie w ogóle brana pod uwagę.

a
abcde
2019-04-29T11:29:10 02:00, Łodziak:

Szkoda jego czasu na to miasto pełne ścierw postkomunistycznych. Jakby Miller przyjechał to by fanfary grały. Tyle obiecał i tyle go widzieli 🤣

Gdyby to było miasto pełne postkomunistów to premiera witałyby tysiące na dworcu. Z uwagi jednak na to, że większości Łodzianom bardzo daleko mentalnie do komuny premiera przywitają tylko ludzie partii.

G
Gość
2019-04-29T11:51:24 02:00, Najniższe zarobki w kraju:

Powinien zabrać 500 wszystkim w Łodzi za wsparcie dla przestępcy. Niech szczodryTrela wyjmie se swojej kieszeni i da temu motłochowi. Łódź to najgorsze miasto , ciemnota ,zacofanie ,bieda , nędza, przestępczość , korupcja . Jeszcze tym marginesem kieruje osoba skazana . Ja bym tu nie dał z budżetu państwa złamanego grosza. Niech jeżdżą po kocich łbach i polnych drogach .Miasto robactwa i pluskiew.

2019-04-29T11:59:40 02:00, Gość:

Wyprowadż się jak tak ci żle.

Po co komentować to, co zostało powiedziane przez posiadacza IQ 10?

G
Gość
2019-04-29T10:57:44 02:00, Kinia:

Jak o tej porze będzie w mieście śmierdzieć, to wiadomo od czego... He he he he...

Wystawisz swoją d..ę bo liczysz na łatwy zarobek ? Znowu w tym pustostanie będą jacyś ludzie .Ciesz się , dziwko z Parku Moniuszki :)

D
Docent
I co to wnosi do sprawy że będzie na dworcu?A no tak lepiej wrócić pociągiem niż tak jak ...mieć spiecie z cieniasem gdzieś na podlodzkim zadupiu.
G
Gość
2019-04-29T11:51:24 02:00, Najniższe zarobki w kraju:

Powinien zabrać 500 wszystkim w Łodzi za wsparcie dla przestępcy. Niech szczodryTrela wyjmie se swojej kieszeni i da temu motłochowi. Łódź to najgorsze miasto , ciemnota ,zacofanie ,bieda , nędza, przestępczość , korupcja . Jeszcze tym marginesem kieruje osoba skazana . Ja bym tu nie dał z budżetu państwa złamanego grosza. Niech jeżdżą po kocich łbach i polnych drogach .Miasto robactwa i pluskiew.

Wyprowadż się jak tak ci żle.

N
Najniższe zarobki w kraju
Powinien zabrać 500 wszystkim w Łodzi za wsparcie dla przestępcy. Niech szczodryTrela wyjmie se swojej kieszeni i da temu motłochowi. Łódź to najgorsze miasto , ciemnota ,zacofanie ,bieda , nędza, przestępczość , korupcja . Jeszcze tym marginesem kieruje osoba skazana . Ja bym tu nie dał z budżetu państwa złamanego grosza. Niech jeżdżą po kocich łbach i polnych drogach .Miasto robactwa i pluskiew.
Dodaj ogłoszenie