MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Prezes Widzewa dba o sponsorów. Wspieramy widzewskie produkty

Dariusz Kuczmera
Dariusz Kuczmera
Prezes Martyna Pajączek i Marcin Tarociński podczas wigilijnego spotkania z przyjaciółmi Widzewa. Siłą rzeczy do takiego spotkania przed wielkanocnymi świętami dojść nie mogło
Prezes Martyna Pajączek i Marcin Tarociński podczas wigilijnego spotkania z przyjaciółmi Widzewa. Siłą rzeczy do takiego spotkania przed wielkanocnymi świętami dojść nie mogło Grzegorz Gałasiński
Wszyscy ludzie biznesu współpracujący z Widzewem otrzymali listy podpisane przez prezes zarządu klubu Martynę Pajączek.

- Jesteśmy w kontakcie ze sponsorami, bo jest to część trochę większej akcji - mówi prezes Widzewa Martyna Pajączek. - Porozmawialiśmy ze wszystkimi, ale nie tylko ze sponsorami. ale też i z tymi, którzy są w Widzewskim Klubie Biznesu, czy z przedstawicielami małych i średnich przedsiębiorstw. Rozmawialiśmy też z najemcami lóż na stadionie. Pisma wysłaliśmy do całego biznesu. Chcemy, by wszyscy wiedzieli, co się w klubie dzieje.

Prezes Martyna Pajączek dodaje: Chcemy całej społeczności kibicowskiej przybliżyć działalność naszych widzewskich sponsorów. Mamy ludzi, którzy oferują albo jakieś usługi, albo jakieś produkty. Przypomnijmy po prostu po kolei, co nasi sponsorzy robią, co mają do zaoferowania, a nuż ktoś z naszych widzewiaków będzie miał zapotrzebowanie na taką usługę, albo taki produkt wykonywany przez sponsora klubu. Niech ktoś taki ze społeczności widzewskiej pomyśli, że jeżeli skorzysta z oferty sponsora Widzewa, to na pewno ten sponsor nie pogardzi klientem, a jeżeli kondycja finansowa naszych sponsorów jest lepsza, to również i ich współpraca w części marketingowej z klubem też jest lepsza. Nie znoszę wyciągania ręki pod hasłem: daj kibicu, daj sponsorze. Jestem ostatnią osobą w takim działaniu, ale w tej sytuacji cała społeczność powinna się uczyć, że wszyscy razem będziemy się wspierać na zasadach rynkowych. Można wykorzystać siłę społeczności widzewskiej. Myślmy o widzewskich sponsorach, firmach, produktach. Im lepiej oni przetrwają ten kryzys, bardziej będą wdzięczni widzewskiej społeczności, która im w ciężkich czasach pomogła. Kibic Widzewa to też klient. Jeśli może korzystać z oferty sponsorów Widzewa, wyjdzie to wszystkim na dobre.

Premier Morawiecki głosi hasło: wspieramy polskie produkty, a prezes Pajączek głosi: wspieramy widzewskie produkty.
Na klubowej stronie pojawiają się materiały sponsorów, którzy mówią, że są tak związani z klubem, że chętnie pomogą bez względu na to, jakie będą czasy.

Oto treść listu od prezes Martyny Pajączek

Szanowni Państwo, drodzy Widzewiacy
Dziękujemy za to, że od lat tworzą Państwo fundament pod funkcjonowanie klubu i jego dalszy rozwój. Nieustające wsparcie firm współpracujących z Widzewem, a także systematycznie zwiększane zaangażowanie naszych partnerów w klub sprawiają, że jesteśmy w stanie razem stawiać kolejne ważne kroki w drodze do sukcesów, zarówno sportowych, jak i biznesowych, korzystając z synergii obu tych środowisk, stanowiącej tak ważny element całej widzewskiej społeczności.
Dzisiaj jednak, gdy dotknęły niebezpieczeństwem epidemii świat stanął w miejscu, wszyscy znaleźliśmy się w trudnym położeniu. Czekamy z niecierpliwością na wznowienie rozgrywek, możliwość kolejnego spotkania się z Państwem w Sercu Łodzi oraz powrót do pełnych relacji, także tych biznesowych. Do tego czasu musimy zachować spokój i osadzeni na mocnych podstawach współpracy z partnerami biznesowymi dalej wykonywać pracę niezbędną do funkcjonowania klubu, który musi być gotowy na każdy scenariusz dotyczący niepewnej przyszłości.
Zdajemy sobie sprawę, że Państwo również spotykają obecnie na swojej drodze nieprzewidziane problemy i trudności. W takich sytuacjach na znaczeniu jeszcze bardziej zyskują relacje poza biznesowe, bo Widzew to znacznie więcej niż klub. To społeczność, której wszyscy jesteśmy częścią. Dzięki temu w tym trudnym czasie możemy być pewni, że w obliczu zagrożenia mamy przy boku przyjaciół i możemy wzajemnie na siebie liczyć. Wierzymy, że te nadzwyczajne okoliczności pozwolą nam jeszcze bardziej się zbliżyć i zacieśnić relacje, dzięki czemu z zaistniałej sytuacji wyjdziemy silniejsi, wspólnie walcząc o kolejne sukcesy i umacniając swoją wzajemną pozycję na sportowej i biznesowej mapie Polski.
Razem Tworzymy Siłę. Teraz, w chwili próby możemy pokazać prawdziwe znaczenie tego hasła. Życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że już wkrótce ponownie spotkamy się w Sercu Łodzi.
Z poważaniem
Martyna Pajączek, prezes zarządu

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Sensacyjny ruch Łukasza Piszczka

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki