PRZEDSZKOLE NA MEDAL Ważne informacje dla kandydatek w kategorii Nauczyciel Przedszkola Roku

red
Gratulujemy nominacji do nagrody w plebiscycie Nauczyciel Przedszkola Roku 2018. Już na wstępie życzymy wielu głosów. Oto kilka ważnych informacji dla kandydatek

Aktualne wyniki głosowania oraz informacje o ważnych terminach i nagrodach można znaleźć pod adresem:

www.dzienniklodzki.pl/przedszkolenamedal

KONIECZNIE PRZEŚLIJ ZDJĘCIE!
Na liście wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku nauczyciela może być umieszczone zdjęcie. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukują swoich faworytów.
Dodatkowo zdjęcie oraz imię i nazwisko na liście wyników mogą linkować do wskazanej przez kandydata strony internetowej lub profilu na Facebook'u. Dzięki temu można się pełniej zaprezentować głosującym.

JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY
Przede wszystkim o udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

W SERWISIE FACEBOOK
Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku warto:
- opublikować na własnym profilu i na fanpage'u przedszkola post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania.
- opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
- na czas trwania plebiscytu można też zmienić tło na swoim profilu
- warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy
- można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Dziennika Łódzkiego
- na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu

MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA NOMINOWANYCH
Dla nauczycieli przedszkola przygotowaliśmy bezpłatne materiały promocyjne - grafiki do publikacji na Facebooku oraz plakaty zachęcające do głosowania.

KLIKNIJ i pobierz materiały promocyjne

KLIKNIJ i zamów dodatkowe materiały promocyjne

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE
Liderki rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisach www.dzienniklodzki.pl, expressilustrowany.pl oraz www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w gazecie.

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH
W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

Informacji o akcji udziela Małgorzata Mrozowska - tel. 797 001 031, e-mail: [email protected]

Jeszcze raz gratulujemy nominacji i życzymy wielu głosów!

Wideo