Przerwany serial PGE Skry Bełchatów. Ślepsk Suwałki wykorzystał brak Artura Szalpuka

Potrójny blok rywali mija Milad Ebadipour
Potrójny blok rywali mija Milad Ebadipour PGE Skra Bełchatów
Siatkówka. Przerwany serial zwycięstw siatkarzy PGE Skry Bełchatów. W hali w Suwałkach nasi siatkarze powinni odnieść jedenaste zwycięstwo z rzędu, tymczasem przegrali z beniaminkiem.

Nie zagrał Artur Szalpuk. Tuż przed wyjazdem do Suwałk mistrz świata doznał urazu kolana. Nie wiadomo, kiedy dokładnie przyjmujący wróci do treningu z drużyną.
Brak przyjmujące zachwiał drużyną, która chyba zlekceważyła rywala. W czwartym secie gospodarze prowadzili już 21:19. Bełchatowianie zerwali się do walki, jednak gospodarze nie wypuścili wielkiej okazji z rąk.
Już w niedzielę mecz na szczycie. O godz. 14.45 PGESkra we własnej hali podejmować będzie Zaksę Kędzierzyn-Koźle.

Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów 3:1 (16:25, 25:22, 25:21, 28:26)
PGE Skra: Norbert Huber 11, Grzegorz Łomacz 1, Milad Ebadipour 10, Jakub Kochanowski 7, Mariusz Wlazły 9, Milan Katić 5, Robert Milczarek (l) oraz Kamil Droszyński, Piotr Orczyk 2, Dusan Petković 2. Trener: Mieszko Gogol.
Inne mecze: Aluron Zawiercie – GKS Katowice 0:3, Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk 3:1, Zaksa Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin 3:1, MKSBędzin – Visła Bydgoszcz 3:1.