Przestaną malować za stadion Widzewa?

(Ad.)
Kibice Widzewa spotkali się z prezydent Hanną Zdanowską. Rozmowy dotyczyły stadionu Widzewa.
Kibice Widzewa spotkali się z prezydent Hanną Zdanowską. Rozmowy dotyczyły stadionu Widzewa. Dziennik Łódzki/archiwum/Krzysztof Szymczak
Udostępnij:
Apel o niemalowanie na murach odnowionych kamienic zamieściło na swojej stronie internetowej stowarzyszenie Fanatycy Widzewa. Apel to efekt spotkania kibiców Widzewa z Hanna Zdanowska prezydent Łodzi. Rozmowy dotyczyły - jak wynika z relacji kibiców - budowy stadionu Widzewa przy udziale miasta. "Otrzymaliśmy potwierdzenie, że bez względu na rozwój wypadków UMŁ nie rozważa rezygnacji z inwestycji stadionowej przy al. Piłsudskiego." - napisali kibice.

"Szanowni Widzewiacy

Niniejszym pragniemy poinformować, że dziś w godzinach popołudniowych doszło do spotkania przedstawicieli naszego środowiska z Panią Prezydent Miasta Łodzi - Hanną Zdanowską. W trakcie spotkania poruszyliśmy sprawy, które obecnie najbardziej nurtują nasze środowisko, a związane są z budową stadionu na Widzewie.

Za sprawę dla nas najważniejszą uznaliśmy uzyskanie potwierdzenia, że niezmienną pozostaje decyzja w sprawie wsparcia inwestycji stadionowej na Widzewie przez UMŁ. Pani Prezydent w sposób stanowczy zapewniła, że decyzja przez nią podjęta blisko 18 miesięcy temu pozostaje nie zmieniona: Miasto Łódź prowadzić będzie w dalszym ciągu inwestycje związane z budową w naszym mieście dwóch stadionów w tym stadionu Widzewa. Tym samym otrzymaliśmy potwierdzenie, że bez względu na rozwój wypadków UMŁ nie rozważa rezygnacji z inwestycji stadionowej przy al. Piłsudskiego.

Pani Prezydent oświadczyła, iż na decyzję dotyczącą budowy stadionu Widzewa nie powinien mieć również zasadniczego wpływu wyrok sądu w sprawie skargi złożonej przez jednego z uczestników programu PPP. Zarówno przyjęcie skargi, jak i jej ewentualne odrzucenie nie zatrzyma procesu inwestycyjnego na Widzewie, mogąc oczywiście wpłynąć na sposób jego realizacji. Kontynuując wątek Panie Prezydent potwierdziła, że bez względu na rozwój wydarzeń środki finansowe alokowane na budowę stadionu Widzewa nie zostaną uwolnione czy też przesunięte do realizacji innych zadań. Każda miejska złotówka przypisana do inwestycji stadionowej na Widzewie powinna zostać spożytkowana jedynie na tą inwestycję.

Jednocześnie Pani Prezydent stanowczo odcięła się od informacji sugerujących, że zarówno Ona jak i reprezentowany przez nią Urząd zainteresowany jest jedynie budową stadionu na al. Unii. Jako insynuacje określiła przypisywane jej stwierdzenia, że "wie i pamięta o tym, żeby Widzew stadionu nigdy nie miał".

Na zakończenie spotkania obie strony wyraziły chęć podjęcia cyklicznej współpracy w ramach "obywatelskiego monitoringu" dla inwestycji stadionowej na Widzewie. Taka współpraca na pewno stanie się faktem.

PS
Na bazie powyższego komunikatu, na specjalne życzenie Pani Prezydent kierujemy do łodzian prośbę o powstrzymanie się od malowania na murach odnowionych kamienic."

Komunikat kibiców zamieszczony na stronie widzewtomy

Damy ci więcej - zarejestruj się!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 6

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

.
Myślisz, że kogoś obchodzi twoje zdanie?
G
Gość
A na widzewskim stadionie zrobić tor moto-crossowy
T
Tomaszkl
Pani Zdanowska obiecuje wszystkim.... Oby chociaż tego słowa dotrzymała, dla dobra miasta, ale znając życie nie zrobi tego, bo Ona jak szybko obiecuje , tak szybko zapomina...
Przykład Stowarzyszenia Tenisowego ŁKS- przy prawie stu, powtarzam STU, osobach Pani Prezydent obiecała Prezesowi, że korty nie znikną, choć dobrze wiedziała, ze nie ma tam miejsca na korty i nie są w planie zagospodarowania. I nie ważne , że to jest ŁKS, ważne jest to ze doprowadzała do upadku kolejną dyscyplinę sportową w Łodzi. To samo ma się z projektem budżetu na sport. Gdy potrzebowała elektorat, mówiła, że sport to inwestycja dla miasta. Teraz budżet ten ma być zmniejszony o 2 miliony, bo Pani Prezydent musi postawić halę sportową na jedną imprezę, kosztem całego sportu w Łodzi. A czy nie można było zamiast tej hali, umożliwić siatkarzom treningi w Pałacu Sportu ? Ale od myślenia głowa boli i niestety cały ten Wydział Sportu nie ma zielonego pojęcia o sporcie w naszym mieście i jego potrzebach. Stołki ponad wszystko.... Pani Prezydent jako kibic łódzkiego sportu powiem Pani jedno-sport nie jednego polityka wyniósł na szczyty, ale nie jednego sprowadził na dno. I może się tego Pan i osoby odpowiedzialne za sport spodziewać, gdy kibice jednym głosem powiedzą- wywieźmy Ich na taczkach !!! Niestety dla was, wasze działania do tego nas zmuszą...
v
vattax
"Otrzymaliśmy potwierdzenie, że bez względu na rozwój wypadków UMŁ nie rozważa rezygnacji z inwestycji stadionowej przy al. Piłsudskiego." - napisali kibice.
Buhaahaaa ....
G
Gość
"Zwolennicy Zdanowskiej nie myją zębów" Urząd Miasta Łodzi
m
marekka
Dlaczego tylko na murach odnowionych kamienic? A na innych to można,
za zgodą Pani Prezydent?
Kompletna paranoja!!!!!!!!!!!
Przejdź na stronę główną Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie