Przetwory bardziej opłaca się zrobić własne! Domowe zaprawy przygotowuje coraz więcej z nas, bo chcemy oszczędzać

Agata Wodzień-Nowak
Agata Wodzień-Nowak
Przygotowywanie przetworów szczególną popularnością cieszy się wśród mieszkańców wsi (deklaruje tak aż 74,6 proc. zamieszkujących w nich respondentów) oraz małych miast (64 proc.), wynika z Barometru Providenta.
Przygotowywanie przetworów szczególną popularnością cieszy się wśród mieszkańców wsi (deklaruje tak aż 74,6 proc. zamieszkujących w nich respondentów) oraz małych miast (64 proc.), wynika z Barometru Providenta. pixabay.com
Udostępnij:
Przetwory królują w polskich domach. Czy robienie własnych słoików z buraczkami, sałatkami i kompotem będzie tańsze niż kupowanie gotowych? Konserwowe sałatki warzywne, kiszone rzodkiewki, dżemy, tarte buraczki - wymieniać można długo, bo jak wiadomo, w kuchni ogranicza nas głównie wyobraźnia. Podczas zakupów barierą jest jeszcze zasobność portfela. Przygotowanie domowych przetworów nie zawsze wyjdzie taniej od ekonomicznych wersji z marketów, jednak jakość z pewnością będzie na plus. Dużo zależy od użytych dodatków i kosztu składników danego przetworu. Podajemy orientacyjny koszt przygotowania słoika konserwowych ogórków i podpowiadamy, gdzie kupować taniej owoce i warzywa.

Zaprawy z letnich i jesiennych zbiorów z upodobaniem robiły nasze babcie i mamy. Pokolenie dzisiejszych 30-latków znów zakochało się we własnych przetworach. Są tradycyjne z przepisów przekazywanych przez pokolenia i te innowacyjne, łączące smaki warzyw i owoców, dodatków przypraw czy czekolady. Dodatkowa motywacja w tym sezonie letnim płynie z rosnących cen żywności. Szukamy oszczędności.

Jeszcze więcej z nas robi domowe przetwory

W 2022 roku aż 64,5 proc. respondentów przygotuje takie przysmaki w swoim gospodarstwie domowym. Wyniki cyklicznego badania Barometr Providenta pokazują, że to 4,5 pp. więcej niż w poprzedni sezonie. Okazuje się, że młodzi uczestnicy badania chętniej wybierają słodkie smaki, natomiast starsi zdecydowanie gustują w kiszonkach.

- Tegoroczny Barometr pokazał, że domowe smaki wciąż triumfują nad sklepowymi. Na tradycyjne przetwory stawiają wszystkie grupy wiekowe, jednak najbardziej doceniają je respondenci najstarszej grupy wiekowej 55+. Niekwestionowanym królem przetworów, jak co roku, pozostaje ogórek kiszony – to ulubieniec aż 77,1 proc. badanych, co zapewnia mu zaszczytne pierwsze miejsce na podium – komentuje Karolina Łuczak, Rzeczniczka Provident Polska.

Kolejne na liście popularności przetworów są:

  • dżemy i konfitury owocowe (68,4 proc.),
  • soki i syropy owocowe (46,8 proc.),
  • marynowane grzybki (40,4 proc.),
  • marynowane warzywa (35,3 proc.),
  • nalewki (32,8 proc.).

Ile kosztuje przygotowanie słoika ogórków?

Postanowiliśmy na podstawie słoika ogórków konserwowych wyliczyć, czy robienie własnych zapraw jest bardziej opłacalne, niż kupowanie gotowych w sklepie. Zacznijmy od bazy, czyli warzyw. Klasyczny słoik typu twist ma pojemność 0,9 l i mieści ok. 500 g całych ogórków średniej wielkości. Reszta to dodatki nadające smaku i zalewa. Słoik ogórków konserwowych w marketach kosztuje od 5 do 8 zł, przy czym często ma mniejszą pojemność niż 0,9 l.

Kilogram ogórków gruntowych kosztuje w połowie lipca 2022 roku na kujawsko-pomorskich targowiskach zazwyczaj od 4,50 do 7 zł. Przyjmijmy, że kupiliśmy takie za 5,50 zł. Zatem koszt zapełnienia 1 słoika wyniesie 2,75 zł. Gdy zakupy zrobimy prosto u rolnika, możemy dostać je za 4 zł, czyli koszt na słoik to połowa stawki.

Do zapraw można wykorzystać szereg innych warzyw. Ceny z 18 lipca na targowisku w województwie łódzkim (dane Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego):

  • marchew 3 zł/kg
  • pietruszka 5 zł/kg
  • burak ćwikłowy 2,50 zł/kg
  • rzodkiewka 2,50 zł/pęczek
  • kalafior 3 zł/sztuka
  • seler 5 zł/kg
  • ogórki polne 5 zł/kg
  • czosnek 2,50 zł/główka
  • fasolka szparagowa 8 zł/kg
  • koperek 1,50 zł/pęczek

Wracamy do zaprawiania ogórków. Potrzebujemy odrobiny białej gorczycy, liścia laurowego, po 2-3 ziarenka ziela angielskiego i pieprzu. Przyda się też ząbek czosnku, kawałek chrzanu czy marchewki i kopru. Jeśli mamy je z własnego ogródka, koszt jest groszowy, kupując te produkty, wydamy ok. 80-90 groszy zł na dodatki do ogórków na słoik.

Mamy szczyt sezonu na domowe przetwory.
Mamy szczyt sezonu na domowe przetwory. AGW

Np. torebka ziela angielskiego, liścia laurowego czy przyprawy curry w najtańszej wersji jest do kupienia w markecie za 0,99 zł. Wystarczy na kilkanaście słoików. Do tego woda, ocet, cukier i sól. Dla jednego słoika to ok. 50-60 groszy.

Czy przygotowanie przetworów dużo kosztuje? To się opłaca?

Znamy już orientacyjne koszty składników, ale to przecież nie wszystko. Potrzebne są słoiki. Nie musimy ich kupować, jeśli gromadzimy te z poprzedniego roku, te od kupowanych wcześniej produktów. Wyparzone słoiki z odzysku świetnie ponownie spiszą się w swojej roli.

Co z kosztami prądu? Zapraw nie trzeba dodatkowo pasteryzować. Są przepisy, które mówią, że wystarczy zalać warzywa wrzątkiem (zagotowanym roztworem), dobrze zakręcić i postawić na kilkanaście minut na wieczku. Po odwróceniu (czasem nawet po kilku godzinach) wieczko będzie wklęsłe, charakterystycznie kliknie, to znak, że przetwory zawekowały się.

Zatem przygotowanie słoika ogórków będzie nas kosztowało ok. 4,25 zł, podczas gdy w sklepie zapłacimy minimum 5-6 zł.

Opłacalność rośnie, gdy przygotowujemy więcej słoików. Zalewa powstaje jednocześnie na wszystkie, wykorzystujemy całe opakowania przypraw czy zakupionych warzyw.

Jak zaoszczędzić na przetworach? Gdzie kupować tańsze warzywa i owoce

Przetwory przygotowujemy oczywiście w szczycie sezonu na dane warzywa czy owoce. W lipcu na przykład najtańsze są ogórki, cukinie, fasolka szparagowa czy wiśnie. W sierpniu będą to pomidory, buraczki. W sklepie w środku miasta zawsze będzie drożej niż u producenta, bo towar przeszedł przez ręce pośredników, którzy chcą zarobić na swojej pracy.

Można ich ominąć, szukać kontaktu do pobliskich rolników. Wielu z nich chętnie sprzedaje warzywa, owoce, jajka czy nawet gotowe przetwory. Kontakt można uzyskać choćby za pośrednictwem serwisu prowadzonego przez ośrodki doradztwa rolniczego polskiEbazarek.pl. Wybieramy swoje województwo, a następnie listę wyników można zawęzić do powiatu czy gminy. I tak np. można kupić:

  • cebulę 60 groszy/kg
  • ziemniaki 80 groszy/kg
  • marchew 1 zł/kg
  • ogórki 4 zł/kg

Rozwiązaniem będzie też wizyta na targowisku w mniejszej miejscowości, gdzie pojawiają się sami producenci warzyw. Sprawdź, czy w twojej okolicy nie ma inicjatywy kontaktującej rolników i klientów, jak np. Wiejski e-bazarek w Kujawsko-Pomorskim. Są też aplikacje i strony internetowe samych rolników lub kooperatyw (www.polskasmakuje.pl, odrolnika.pl, Wiejski Ryneczek, loklanyrolnik.pl).

Trwa głosowanie...

Czy podczas zakupów na targowiskach odczuwasz podwyżki cen?

A może samozbiory? Sam zbierasz owoce lub warzywa, cena jest zazwyczaj dużo niższa niż w sklepie. Obserwuj lokalne ogłoszenia. Polecamy też giełdy i rynki hurtowe, jeśli zamierzacie kupić większą ilość.

Zalety przygotowania własnych zapraw to nie tylko oszczędność

Przygotowując własne zaprawy, mamy pewność co do składu i jakości produktów. Satysfakcja z przygotowania własnych słoików tak, jak lubimy - bezcenna.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

miejsce #1

DeWalt

DeWALT DCD777S2T

1 386,00 zł657,97 zł-53%
miejsce #2

DeWalt

DeWALT 40 częściowy zestaw bitów DT70702-QZ

136,99 zł65,90 zł-52%
miejsce #3

Bosch

Bosch Skrzynka 12 frezów 2607019466

339,00 zł179,00 zł-47%
miejsce #4

Makita

Makita Makpack

340,00 zł267,75 zł-21%
miejsce #5

APX

APX Tulejka zaciskowa ER32 20mm (7618) ER32D20

55,44 zł43,79 zł-21%
miejsce #6

Ryobi

Ryobi RAK06RB 5132002547

89,99 zł
Materiały promocyjne partnera

Iran coraz dalej od Zachodu i coraz bliżej Rosji

Materiał oryginalny: Przetwory bardziej opłaca się zrobić własne! Domowe zaprawy przygotowuje coraz więcej z nas, bo chcemy oszczędzać - Strefa Agro

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie