Przystanek PaT od wtorku

  Przystanek PaT od wtorku

  Matylda Witkowska

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Już we wtorek rozpoczyna się w Łodzi VIII Przystanek PaT, czyli Profilaktyka a Ty. Na warsztaty przyjeżdża około 2 tys. młodych ludzi z całej Polski. Mieszkańcy Łodzi i regionu mogą skorzystać z bezpłatnych, otwartych warsztatów z mistrzami.
  Już we wtorek rozpoczyna się w Łodzi VIII Przystanek PaT, czyli Profilaktyka a Ty.

  Już we wtorek rozpoczyna się w Łodzi VIII Przystanek PaT, czyli Profilaktyka a Ty. ©archiwum policji

  Do wyboru są warsztaty capoeiry, hip-hopu, zumby, wokalne i poetyckie. Warsztaty poetyckie prowadzi poeta Krzysztof Cezary Buszman, hip-ho-powe mistrz Europy i świata w zespołowym hip-hopie Branko Bielopotocky ze Słowacji, capoeiry - instruktor Ricardo Marques z Brazylii, zumby - instruktor Sylwia Waloszczyk, wokalne artyści Robert Osam i Katarzyna Idzikowska.

  Zapisy na warsztaty przyjmowane są jeszcze w poniedziałek do północy. Formularze zgłoszeniowe i adresy mejlowe, na które trzeba je wysyłać, dostępne są na stronie www.lodzka.policja.gov.pl w zakładce PaT. Warsztaty przeznaczone są dla osób od 13. roku życia, górnej granicy wiekowej nie ma. Odbędą się w środę i czwartek w godz. 16-18. W piątek w południe na Piotrkowskiej odbędzie się happening, w którym uczestnicy zaprezentują swoje umiejętności.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo