Przystanek PaT: warsztaty bez używek

  Przystanek PaT: warsztaty bez używek

  Matylda Witkowska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Około 2 tys. młodych ludzi z całej Polski przyjedzie w przyszłym tygodniu do Łodzi, by bawić się bez używek na VIII Przystanku PaT.
  1/2
  przejdź do galerii

  Około 2 tys. młodych ludzi z całej Polski przyjedzie w przyszłym tygodniu do Łodzi, by bawić się bez używek na VIII Przystanku PaT. ©materiały policji

  Około 2 tys. młodych ludzi z całej Polski przyjedzie w przyszłym tygodniu do Łodzi, by bawić się bez używek na VIII Przystanku PaT. Z tej okazji mieszkańcy regionu mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z mistrzami zumby, hiphopu, capoeiry, poezji i śpiewu.
  VIII Przystanek PaT to część programu "Profilaktyka a Ty" promującego życie bez używek. Cały rok odbywają się zajęcia i warsztaty, a w wakacje - ogólnopolski zjazd.

  - Podczas warsztatów PaT młodzież pokazuje rówieśnikom jak można się bawić bez używek - mówi Joanna Kącka, rzeczniczka łódzkiej policji.

  Przystanek potrwa od wtorku do soboty. W tym czasie młodzież z grup PaT będzie miała w Łodzi warsztaty.

  Atrakcją dla mieszkańców regionu będą bezpłatne, otwarte warsztaty z mistrzami zumby, hiphopu, capoeiry, poezji i śpiewu. Do rozdania jest po 200 miejsc na warsztatach tanecznych, 170 na warsztatach wokalnych i 30 na poetyckich. Warsztaty odbędą się w dniach 10 - 11 lipca w godz. 16 - 18, zakończą się happeningiem na Piotrkowskiej 12 lipca w południe.

  Poprowadzą je specjaliści. Zumby uczyć będzie instruktorka Sylwia Waloszczyk, capoeiry - Ricardo Marques z Brazylii, hiphopu Branko Bielopotocky ze Słowacji, mistrz świata w zespołowym hiphopie, poetyckie - Krzysztof Cezary Buszman, poeta, autor hymnu Przystanku PaT, a wokalne aktorka Katarzyna Idzikowska oraz artysta Robert Osam.

  W zajęciach mogą brać udział osoby od 13. roku życia. Górnych ograniczeń wiekowych nie ma. Zapisy przyjmowane są do poniedziałku, 8 lipca. Formularze zgłoszeniowe są na stronie www.lodzka.policja.gov.pl.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  podaj dalej

  patowicz (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 10 / 16

  Ludzie podajcie dalej to fajna sprawa te warsztaty!!!!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo