Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Ptak Outlet zaprasza na Fit Rabaty. Weekend z gwiazdami fitness i kulturystyki

Alicja Zboińska
Alicja Zboińska
Burneika odwiedzi Ptak Outlet
Burneika odwiedzi Ptak Outlet Damian Kujawa
W ten weekend w Ptak Outlet w Rzgowie koło Łodzi odbędą się treningi z gwiazdami fitness i kulturystyki pod hasłem Fit Rabaty. Będzie też można zrobić zakupy z rabatami w wysokości nawet 70 procent od początkowej ceny.

Do Rzgowa przyjadą Robert Burneika, Tomasz Oświeciński, Marta Henning, Małgorzata Mączyńska, Siostry Krakowskie, Sylwia i Akop Szostak. Będzie można z nimi ćwiczyć, trwają zakupy na poszczególne zajęcia.

PŚ w Planicy: wyniki na żywo

W sobotę o godz. 11.45 będzie można spotkać się z Robertem Burneiką, zaś o godz. 13 rozpocznie się trening pod hasłem "Codziennie fit" z Martą Henning. Na godz. 14.15 zaplanowano natomiast spotkanie z Tomaszek Oświecińskim.
Od godz. 15.30 będzie można śledzić pokaz pole dance, natomiast o godz. 16 wziąć udział w treningu zumby.

Kiedy zmiana czasu na letni?

Niedzielne wydarzenia rozpoczną się o godz. 10.30. O tej porze będzie można oglądać pokaz taneczny, natomiast piętnaście minut później rozpocznie się trening na trampolinach. O godz. 11.15 na trening zaprasza Małgorzata Mączyńska.

W samo południe w niedzielę będzie można się wykazać sprawnością i wytrzymałością. Siostry Krakowskie zaproponują wyzwanie: ile wytrzymasz w przysiadzie?. O godz. 13.15 rozpocznie się trening, który poprowadzą Sylwia i Akop Szostak, a o godz. 14.30 będzie można spotkać się z nimi oraz Małgorzatą Mączyńską. Na godz. 15.30 zaplanowano pokaz capoeiry.

Siostry Krakowskie zaproszą do wspólnych ćwiczeń

Największą atrakcją niedzieli będzie ludzka proca, czyli urządzenie, które umożliwia wystrzelenie człowieka na wysokość nawet 60 m. Atrakcja jest bezpłatna dla tych, którzy w sklepach na terenie centrum wydadzą przynajmniej 250 zł, pozostali muszą zapłacić 100 zł.

Na parkingu Ptak Outlet będzie można pojeździć na wrotkach, a cena to 5 zł za pół godziny. Koło sklepu Guess znajdzie się natomiast strefa dziecka, a na dzieci w wieku od 4 do 12 lat czekają treningi z gimnastyki i akrobatyki pod okiem trenerów.

Od piątku do niedzieli w trakcie wydarzenia będzie można także zrobić zakupy z rabatami i to nie tylko w sklepach sportowych. W wybranych miejscach rabaty sięgają nawet 70 procent pierwotnej ceny, w części zniżki są udzielane od cen outletowych.

To druga edycja Fit Rabatów. Poprzednia cieszyła się dużą popularnością wśród klientów Ptak Outlet.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki