Puchar Polski Rugby League 9s w Łodzi. Zwycięstwo łódzkich Srok [FOTO]

mek
Sroki Łódź zwyciężyły w rozgrywanym w niedzielę, 4 listopada, na stadionie Budowlanych turnieju o Puchar Polski Rugby League 9s.

Sroki Łódź w finale pokonały 24-22 zespół Barbarians Łódź, złożony z zawodników grających na co dzień w rugby union. W składzie zdobywców drugiego miejsca znaleźli się zawodnicy takich zespołów jak KS Budowlani Łódź, Gentlemen's Łódź Rugby Club i RC Bełchatów.

Trzecie miejsce w turnieju zajęła drużyna Werewolves Wąbrzeźno. Czwartą pozycję zajęła drużyna złożona z zawodników zespołów Wataha RC i Sparta Brzeziny.