PZPN zamknął jedną trybunę stadionu w Bełchatowie

  PZPN zamknął jedną trybunę stadionu w Bełchatowie

  Paweł Hochstim

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Kibice GKS-u Bełchatów w meczu z Katowicami zapalili race i rzucili na boisko świece dymne
  1/2
  przejdź do galerii

  Kibice GKS-u Bełchatów w meczu z Katowicami zapalili race i rzucili na boisko świece dymne ©Dariusz Śmigielski

  Komisja Dyscyplinarna PZPN podjęła decyzję o zamknięciu trybuny południowej stadionu PGE GKS Bełchatów. Kara ma związek z zachowaniem kibiców podczas meczu pierwszej ligi z GKS Katowice, podczas której kibice zapalili race i rzucili na boisko świece dymne.
  Zamknięcie trybuny ma obowiązywać podczas dwóch najbliższych meczów przy Sportowej, czyli z Miedzią i Górnikiem Łęczna. Klub został także ukarany dodatkową karą finansową w wysokości 5 tysięcy złotych.

  - W związku w powyższym kibice, które zdążyli już zakupić bilety na niedzielny mecz 6. kolejki pomiędzy PGE GKS Bełchatów a Miedzią Legnica lub posiadają karnety na rundę jesienną są automatycznie przekierowywani na wolne miejsca trybuny wschodniej "A". Od piątku 30 września w Punkcie Obsługi Kibica można pobierać wydruk z informacją o konkretnie wyznaczonym miejscu na trybunie wschodniej - informuje Michał Antczak, rzecznik prasowy bełchatowskiego klubu.

  Istnieje także możliwość wymiany wyznaczonego miejsca na trybunę zachodnią lub północną. W tym celu należy się zgłosić (osobiście lub w zastępstwie z Kartą Kibica lub numerem pesel) do POK-u i wybrać wolne miejsce na innej niż wschodnia trybunie.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  22

  22 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 5

  Trzymam kciuki aby na wszystkich stadionach w końcu zapanował spokój i bandyci stadionowi zw swoimi racami raz na wieki wieków amen opuścili stadiony. Bandyci psuja cały piłkarski biznes.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ANTYKOMOR

  BOSS (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 6

  BOniek co TY robisz?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo