Radni z frakcji Kwiatkowskiego wykluczeni z klubu PO

  Radni z frakcji Kwiatkowskiego wykluczeni z klubu PO

  (jol)

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Wykluczeni z klubu zostali m.in. Wiesława Zewald i Łukasz Magin
  1/2
  przejdź do galerii

  Wykluczeni z klubu zostali m.in. Wiesława Zewald i Łukasz Magin ©Grzegorz Gałasiński/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Klub radnych PO wykluczył z klubu grupę radnych z frakcji Krzysztofa Kwiatkowskiego: Łukasza Magina, Sebastiana Tylmana, Joannę Kopcińską, Wiesławę Zewald, Grażynę Gumińską, Iwonę Boberską, Martę Grzeszczyk i Jacka Borkowskiego. Teraz klub radnych PO w łódzkiej radzie miejskiej liczy 16 radnych (na 43 radnych). Przez taką decyzję Platforma straciła większość w radzie.
  - Decyzją walnego zebrania klubu PO ósemka radnych została z niego wykluczona - mówi Mateusz Walasek, przewodniczący klubu radnych PO. - Drogi tej grupy z klubem rozchodziły się już od dość dawna. Część radnych z tej grupy jest w trakcie postępowania w sądzie partyjnym. Dziś ponownie radni złamali partyjną dyscyplinę głosowania, bo nie wzięli udziału w głosowaniu nad wycofaniem z obrad punktu o wyborze przewodniczącego.


  Klub radnych PO głosował zaś za wycofaniem tego punktu z obrad sesji rady miejskiej. - Szkoda, że prywatne interesy wzięły górę nad głosami wyborców. Nie był to dobry moment, by zajmować się sobą i udawać, że jest się ciągle w klubie, w którym się już nie jest.

  Łukasz Magin, jeden z usuniętych radnych, jest zaskoczony całym obrotem sprawy. - Cała nasza grupa radnych bardzo rzetelnie wykonywała mandat radnego. Dzięki naszej interwencji została obniżona opłata za wywóz odpadów. Nie godziliśmy się na podwyżkę cen za wodę i ścieki. Mieliśmy wątpliwości co do prowadzonej przez miasto reformy oświaty. W ciągu kilku najbliższych dni przeprowadzimy konsultacje z łodzianami, w ramach jakiej formuły mamy kontynuować nasz mandat.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (6)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Ja wierzę w naszego Tuska, przez Putina i Merkel uwielbianego. Stworzyciela Zielonej Wyspy obiektywn

  wierzący w PO (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 3

  Ja wierzę w naszego Tuska, przez Putina i Merkel uwielbianego. Stworzyciela Zielonej Wyspy obiektywnych mediów, dobrze płatnej pracy aż do 67 lat. Wierzą w Tuska jako twórcę niskich POdatków,...rozwiń całość

  Ja wierzę w naszego Tuska, przez Putina i Merkel uwielbianego. Stworzyciela Zielonej Wyspy obiektywnych mediów, dobrze płatnej pracy aż do 67 lat. Wierzą w Tuska jako twórcę niskich POdatków, tanich kredytów, mocnego złotego, kwitnącego lewego biznesu i POskromiciela korupcji. POspieszyciela budowy tanich mieszkań, szybkich kolei, autostrad, linii lotniczych i stadionów. Stworzyciela wszystkich dotacji z Unii, tych widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Rostowskiego, doradcę Tuska prawdomównego, który przez PeO został stworzony przed wszystkimi długami. Tusk z Tuska, europejskość z europejskości, Fakty prawdziwe z TVN obiektywnego, jak komunistyczna prawda o zbrodni w Katyniu. FAKTY przez Lisa i Miecugowa stworzone i przez bzdurczoka Durczoka mówione, współistotne Tuskowi. A przez niego wszystko się stało. Oni to dla nas zstąpili z Kremla i z Pawlakiem POdpisali na 25 lat "najtańszą" w UE umowę gazową, na chwałę Putina. A za sprawą Angeli POchodzącej POnoć z POlski, Tusk przyjął miliardy z UE i został przez nią POklepany, za dziadka w Wehrmachcie i chętnie POgodził się z rosyjsko-niemiecką rurą gazową na dnie Bałtyku. POd Władimira i Angeli namową, POnownie został wybrany jak oznajmia OBOP. Wstąpił do rządu, siedzi po prawej Bronka i lewej Palikota, skąd POwtórnie przyjdzie w chwale, a agresja jego do Kaczyńskiego i Rydzyka nigdy się nie skończy. Wierzę w pancerną brzozę zdradkę oraz Radka jej ożywiciela, który od Tuska pochodzi. Oni wspólnie odbierają uwielbienie i chwałę od WSI i KGB, za zgodę na "katastrofę" POd Smoleńskiem.
  Wierzę w naszego Tuska i cieszę się z wydłużonego czasu do emerytury aby spokojnie zejść przed 67 rokiem życia, co da duże oszczędności do budżetu III RP i ucieszy min Rostowskiego. Pragnę długiego oczekiwanie na lekarzy specjalistów i szybkiej eutanazji dla starych i chorych jako odpuszczenie grzechów. Cieszę się z POwszechnej prywatyzacji, dominacji obcego kapitału, rosnącego bezrobocia i biedy. POwoduje to zmniejszenie ludności w III RP i radość Putina z Merkel. Od władzy w III RP żądam łatwego dostępu do wódki, haszu, marychy oraz dopalaczy. Nienawidzę Świąt Niepodległości bo kocham Owsiaka, WOŚP, Woodstock i niekończące się parady miłości. Nie cierpię prawicy, kleru, Rydzyka, Kaczyczyzmu, AKowców i ich filmu Czas Honoru. Lubię Stawkę i Hansa Klossa z NKWD oraz Kiepskich i Wojewódzkiego. Uwielbiam TVN24, Ranczo i Taniec z gwiazdami. Chętnie oglądam filmy POkazujace Polaków jako antysemitów, odpowiedzialnych za polskie obozy śmierci. POpieram Michnika, Tuska, Palikota, Niesiołowskiego, Millera, Kwaśniewskiego, Frasyniuka, Urbana i Wałęsę.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  wurzuceni

  łodzianin (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 10 / 8

  NARESZCIE..........NARESZCIE..............NARESZCIE............nareszcie klub zachował się przyzwocie.
  Ludzi...którzy byli w opozycji do obecnej władzy podobnie jak GOWIN - czekało tyljko...rozwiń całość

  NARESZCIE..........NARESZCIE..............NARESZCIE............nareszcie klub zachował się przyzwocie.
  Ludzi...którzy byli w opozycji do obecnej władzy podobnie jak GOWIN - czekało tyljko wywalenie. Szkoda, że tak to długo trwało ale rozumiemy, że trzeba było najpierw osadzić p. Kwiatkowskiego w NIK. Teraz ich los jest przesądzony. zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A najprzyjemniej jest wtedy,

  bell-fair (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 15 / 5

  kiedy gangsterzy sami zaczynają się brać za łby i wyrzynać nawzajem. Pięknie to sfilmował Tarantino, nieco mniej spektakularnie to wygląda w realu, ale również dostarcza niezłej uciechy i szczerej...rozwiń całość

  kiedy gangsterzy sami zaczynają się brać za łby i wyrzynać nawzajem. Pięknie to sfilmował Tarantino, nieco mniej spektakularnie to wygląda w realu, ale również dostarcza niezłej uciechy i szczerej radości każdemu mieszkańcowi miasta.
  A żeby tak wystrzelali się co do jednego, wtedy można by sobie wybrać władze takie, o jakich łodzianie marzą od dawna - uczciwych, nieprzekupnych, spolegliwych obywatelom grodu.
  Eh, marzenie....zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  odwet

  mały (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 23 / 7

  Oj Kwiatkowski już naśle swoich inspektorów na Zdanowską!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ...

  bbb (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 28 / 8

  A to dopiero początek dzisiejszych niespodzianek.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo