Radomiak Widzew na żywo. Wynik meczu Radomiak Widzew online. Radomiak - Widzew 4:1

Jan Hofman
Jan Hofman
Radomiak Widzew na żywo online. Nie takiej inauguracja w piłkarskiej pierwszej lidze spodziewali się fani Widzewa Łódź. Beniaminek na zaplecza ekstraklasy przegrał w Pruszkowie z Radomiakiem 1:4. Tylko do przerwy gra łodzian mogła się podobać. Po przerwie widzewiacy zagrali koszmarnie, fatalnie w defensywie i zasłużenie wysoko przegrali. Enkeleid Dobi przeprowadził cztery zmiany, ale żadna z nich nic nie wniosła do gry łodzian. W Widzewie miało się wiele zmienić, ale skończyło się na deklaracjach trenera i prezes Marty Pajączek. Kibice nadal mają prawo być wściekli na zawodników i ludzi, którzy odpowiadali za tworzenie tej drużyny.

Radomiak Widzew na żywo

Wynik meczu Radomiak Widzew 4:1
Koniec spotkania. Inauguracyjna kęska Widzewa.
90+4' Czwarty gol dla Radomiaka. Kozak wpakował piłkę do siatki między nogami Pawłowskiego.Radomiak Widzew 4:1
90+2' Faul dla Radomiaka
90' Sędzia doliczył cztery minuty. Po co on chce tak długo męczyć widzewiaków?
90' Już nie ma nadziei na lepszy wynik Widzewa.
88' Widzewiacy już zrezygnowani
86' Zmiana w Radomiaku, Banasiak za Leandro.
85' Rożny dla Radomiaka
84' Znów Widzew miał szczęście. Radomiak Widzew 3:1
82' Zmiana w Radomiaku, Kvocera za Podlińskiego.
81' Radomiak choć wysoko prowadzi, to nadal myśli o kolejnych golach
79' Widzew bezradny, nie potrafi stworzyć sytuacji
76' Z taką grę w defensywie trudno myśleć o zwycięstwach
74' Wszystko wskazuje na to, że Widzew na łopatkach. Zmiany w łódzkiej drużynie nie dały żadnej jakości.
73 Kolejny gol Radomiaka. Leandro ograł defensywę Widzew i pięknym strzałem zdobywa gola. Radomiak Widzew 3:1
72' Łodzianie bez pomysłu
70' Czwarta zmiana w Widzewie. Mucha za Fundambu.
69' Mereville Fundambu leży poza boiskiem. Korzysta z pomocy lekarza
68' Trzecia zmiana w Widzewie. Michalski za Możdżenia. Radomiak - Widzew 2:1
66' Widzew wyraźnie zaczyna się męczyć
64' Dwie zmiany w Widzewie. Czubak za Ameyawa, a za Ojamę Kun.
61' Żółta kartka dla Ojamy za dyskusję z arbitrem.
61' Widzew próbuje wyrównać, ale brakuje klarownych sytuacji
57' Mereville Fundambu strzelał z dystansu, ale minimalnie niecelnie.
56' Widzew coś musi zmienić w swoje grze, bo tak się meczu nie wygra
53' Widzew w szoku. Fatalne rozpoczęcie drugiej połowy
50' Radomiak prowadzi. Koszmarne błędy Kosakiewicza i Pawłowskiego. Bramkarz Widzewa dał sobie strzelić (głową Podliński) przy tzw. krótkim słupki. Radomiak - Widzew 2:1
49' Radomiak naciska łodzian
48' Widzew zaczął nerwowo drugą część spotkania
46' Radomiak wyrównuje. Niestety seria błędów obrońców Widzewa zakończyła się stratą gola. Niepopisali się Kosakowski, Rudo, a futbolówkę przejął Angielski, ajego uderzenie między nogami puścił Pawłowski.
46' Rozpoczęła się druga część spotkania
Widzew rozgrywa dobre spotkanie. Wprawdzie nieznacznie przeważa Radomiak, ale łodzianie wypracowali więcej klarownych sytuacji bramkowych. Zasłużone prowadzenie łodzian
46' Koniec pierwszej połowy
45' Sędzia doliczył minutę
44' Akcja Radomiaka, ale powstrzymana przez widzewiaków
42' Michael Ameyaw był sam na sam z bramkarzem, ale jego lob przeleciał nieznacznie nad poprzeczką
41' Żółta kartka dla Marcina Robaka
40' Lekka przewaga Radomiaka, ale nie przekłada się to na bramkowe sytuacje
38' Do tej pory Widzew oddał dwa celne strzały. Radomiak - Widzew 0:1
36' Wspaniała sytuacja Robaka, ale ostatecznie obrońca odebrał mu piłkę
35' Bardzo aktywny jest Michael Ameyaw
33' Błąd Tanżyny, ale na szczęście nie zakończył się stratą gola
32' Kolejny faul Poczobuta, musi uważać
30' Szczęście Widzewa. Piłka po strzale głową Podlińskiego trafiła w słupek łódzkiej bramki
29' - Faulowwa e Fundambu
27' Dużo męskiej gry, zawodnicy walczą twardo
25' Radomiak próbuje, ale odbija się od widzewskiej defensywy
24' Widzew kontroluje wydarzenia na boisku. Agresywna gra robi swoje. Radomiak - Widzew 0:1
22' Kapitalną sytuację zmarnował Tanżyna, jego strzał głową był nieznacznie niecelny.
20' Piłkarze z Radomia domagali się rzutu karnego za rzekomą rękę widzewiaka

19' Wolny dla Radomiaka, lecz piłkę wybija Rudol
17' Żółta kartka dla Pocozbuta za faul na Leandro.
17' Przepychanki w środku boiska

16' Teraz dużo walki w środku pola

14' Wolny dla Radomiaka, ale fatalnie wykonany

12' Leoandro wysoko nad widzewską bramką. Sytuacja była dobra
10' Kolejna groźna akcja Widzewa, niewiele zabrakło do drugiego gola. Znów Robak. Radomiak - Widzew 0:1
9' Widzew uspokaja grę,a o wynik musi się martwić Radomiak
7' Rzut wolny dla Radomiaka, ale bez efektu
4' GOL , GOL, GOL dla Widzewa. Marcin Robak pięknym strzałem, po dośrodkowaniu Mateusza Możdżenia, z pierwszej piłki pokonuje bramkarza Radomiaka.
4' Rożny dla Widzewa, ale bez sytuacji bramkowej

2' Pierwszy celny strzał Widzewa, główkował Mereville Fundambu,
2' Spokojny początek spotkania
1' Pierwsza akacja Radomiaka, ale Widzew dobrze się obrinił
12.40 - Pierwszy gwizdek sędziego Tomasz Marciniak (Płock). Już gramy

12.37 - Przypominamy wyjściowy skład Widzewa.

12.35 - Warto przypomnieć, że Radomiak Radom po świetnej końcówce minionego sezonu pierwszej ligi był o krok od awansu do ekstraklasy, ale w finale turnieju barażowego musiał uznać wyższość Warty Poznań.

12.32 - Na ławce rezerwowych Widzewa zasiądą: Miłosz Mleczko, Filip Becht, Robert Prochownik, Krystian Nowak, Mateusz Michalski, Karol Czubak, Patryk Mucha, Konrad Gutowski, Dominik Kun.
12.24 - Trener Dariusz Banasik nie poprowadzi Radomiaka Radom dzisiejszym meczu pierwszej kolejki 1 Ligi z Widzewem Łódź.

- Dostałem karę jednego meczu za czerwoną kartkę jaką zostałem ukarany podczas finałowego barażu o awans do ekstraklasy z Wartą Poznań - mówi Dariusz Banasik, trener Radomiaka. - Kara przechodzi z poprzedniego sezonu na bieżący. Nie będzie mnie na ławce trenerskiej. Zastąpi mnie mój asystent Maciej Lesisz.

12.17- Szykują się dwa debiuty w Widzewie. Po raz pierwszy w meczu o punkty zagra Chorwat Petar Mikulić i Kongijczyk Merveille Fundambu.

12.11 -

12.06 - W pierwszym meczu nowego sezonu I ligi piłkarze Widzewa Łódź zmierzą się na wyjeździe z Radomiakiem Radom, ale spotkanie odbywa się w Pruszkowie na stadionie Znicza. Pierwotnie miało się odbyć w Puławach, ale ze względu na nałożenie się pojedynku Wisły w III lidze w ten sam weekend (brak zgody na dwa spotkania w jeden weekend), Radomiak zmuszony był do zmiany stadionu.

12.00 - Trener piłkarzy Widzewa, Enkeleid Dobi, podał wyjściową jedenastkę na mecz z Radomiakiem.

Widzew: Wojciech Pawłowski - Łukasz Kosakiewicz, Daniel Tanżyna, Sebastian Rudol, Petar Mikulić, Henrik Ojamaa, Mateusz Możdżeń, Bartłomiej Poczobut, Michael Ameyaw, Mereville Fundambu, Marcin Robak.

Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Radomiak doświadczony, ale Widzew to ekipa z wielkimi ambicjami.
Kibice Widzewa mają nadzieję, że drużyna z Łodzi wreszcie zacznie grać tak, jak tego oczekują. Początek meczu Radomiak Widzew o godz. 12.40.