Trwająca siedem miesięcy trasa Rage Against The Machine rozpocznie się 26 marca 2020 roku w El Paso, Teksas i zakończy się w sobotę, 12 września w Wiedniu, Austria. Będzie to pierwszy występ zespołu z Los Angeles od 2011 roku.
Do RATM dołączy wybuchowy rapowy duet Run the Jewels (Killer Mike & El-P), promując swój długo wyczekiwany album "RTJ4", który ukaże się już tej wiosny.
Podczas trasy, Rage Against The Machine będzie współpracować z wieloma organizacjami charytatywnymi i grupami aktywistów (bilety, wolontariat, darowizny zespołu). Dodatkowo, całość dochodów z El Paso, Las Cruces i Phoenix, zostanie przekazana na organizacje wspierające prawa imigrantów.
Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 14 lutego, o godz. 10.

NaM - Podlaskie ligawki
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?