oprac. (ww)
Dziś Real Madryt zagra z Juventusem Turyn. Pierwszy mecz w Turynie dosyć łatwo wygrała drużyna Królewskich 3:0. Jaki wynik będzie dziś? Gdzie obejrzeć Real Madryt Juventus? Gdzie obejrzeć mecz online?

3

KONIEC MECZU!!!!!!!!!!!!!!! REAL MADRYT SZCZĘŚLIWIE WYGRYWA W DWUMECZU I ZAGRA W PÓŁFINALE LIGI MISTRZÓW!

98' Juventus teraz atakuje!

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL RONALDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!

RONALDO podchodzi do piłki, Szczęsny w bramce!

Kto będzie strzelał?
CO TU SIĘ DZIEJE!

Szczęsny na bramkę!

93' Buffon czerwona kartka za protesty!

KARNY DLA REALU MADRYT!!!!!!!!

89' Real teraz atakuje, Juve sie broni, wyglada na to że będzie dogrywka!
86' Wrzutka, Ronaldo uderza ale nad poprzeczką.
85' Faul i wolny dla Juve, będzie szansa! Nie, Keylor Navas broni.
83' Real chce zakończyć te zawody w regulaminowym czasie gry, ale Juventus przeciąga, broni się. Czy będzie dogrywka?
80' Rzut rożny dla Realu, Teraz Królewscy atakują.
79' Varane uderza i piłka mija słupek dosłownie o centymetry.
78' Strzał Isco i wybija na róg Buffon.
REAL MADRYT - JUVENTUS TURYN 0:3
77' Pjanić na spalonym. Real w ataku pozycyjnym.
76' Rzut rożny dla Juventusu. Co tu się dzieje!
75' Zmiana w Realu, schodzi słaby Modrić, za niego a boisku Kovacić.
74' Real teraz zagościł na dłużej na połowie Juventusu ale nic z tego nie wynika, brakuje akcji ofensywnych. Turyńczycy dobrze się bronią.
71' Juventus teraz spokojnie się broni, chyba powoli zaczynają myśleć o dogrywce.
69' Asencio uderza ale nad bramką. Rozpocznie golkiper Starej Damy.
67' Rzut wolny dla Realu! Będzie szansa dla Królewskich!
Cisza na Santiago Bernabeu! Co się dzieje. Wczoraj Barcelona. Dzisiaj Real?

61' GOOOOOOOOOOOL dla JUVENTUSU! BŁAD BRAMKARZA I MAMY REMIS!

60' Higuain strzela ale bramkarz Realu na posterunku.
58' Ronaldo uderzqa, Bufon broni. Wciąż 2:0 dla Juve.
54' Buffon ratuje teraz Juventus przed utratą gola. Real troszkę przyspieszył.
51' Real Madryt teraz w opałach, Juventus ładnie zaczął druga połowę, przewaga po stronie Włochów.
47' Na boisku Marco Asencio i Lucas Vazquez
46' Rozpoczęta druga połowa meczu real - Juventus.

Koniec pierwszej połowy.

46' Varane uderza głową w poprzeczkę. Nie ma bramki. REAL MADRYT - JUVENTUS 0:2
45' Faul Chielliniego na Ronaldo. Będzie szansa dla Królewskich.
42' Real Madryt w szoku. Juventus jest w grze!

37' GOOOOOOOOL DLA JUVENTUSU! Mandzukić

33' Isco uderza ale nad poprzeczką.
29' Teraz faul Mandzukica, rzut wolny dla Realu. Marcelo przestrzelił. Od bramki Buffon
20' Real - Juventus 0:1. Żółta kartka dla Carvajala
14' Real Madryt strzela bramkę ale sędzia nie uznaje gola. Spalony
9' Teraz Real Madryt przejął inicjatywę. Ładna akcja Ronaldo, Modric i Bale ale Buffon broni.
7' Teraz gra się uspokoiła, ale Juventus gra bardzo mądrze. Real nie może złapać rytmu.

2' GOOOOOL DLA JUVENTUSU! Mandzukić!

1' Pierwsza połowa rozpoczęta. Mecz Real Madryt - Juventus na żywo (strona wymaga odświeżania)

Godz. 20:10 - Poniżej skład Realu Madryt

Gdzie jest transmisja meczu Real Madryt - Juventus Turyn?
Mecz pokaże telewizja Canal plus. Początek spotkania REAL JUVENTUS o godzinie 20.45. Transmisja: nSport +.

Gdzie stream online z meczu Real Madryt Juventus?
Kilka stron internetowych przeprowadzi transmisję online z meczu Real - Juventus, trzeba jednak pamiętać, że takie źródła transmisji są nielegalne.

W rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów piłkarze Manchesteru City przegrali z Liverpoolem 1:2 Choć długo to gospodarze dominowali na murawie.

Z racji faktu, że to „The Reds” wygrali pierwsze spotkanie 3:0, to oni byli zdecydowanym faworytem w dwumeczu. I okazali się w nim lepsi. Co nie zmienia faktu, iż Manchester pokazał lwi pazur.

REAL JUVENTUS NA ŻYWO [STREAM ONLINE]

W pierwszej połowie meczu gości właściwie nie było na murawie. Już w 2 min fani zespołu prowadzonego przez trenera Josepa Guardiolę oszaleli ze szczęścia. Po akcji Raheema Sterlina sytuację sam na sam z Lorisem Kariusem wykorzystał bowiem Gabriel Jesus.

Liverpool próbował zareagować, ale był bezsilny. W 41 min Bernardo Silva trafił z dystansu w słupek (futbolówka otarła się jeszcze o głowę Dejana Lovrena), a w 42 min sędzia poważnie się pomylił, nie uznając prawidłowo strzelonej bramki dla gospodarzy. Karius niepewnie wypiąstkował piłkę, a ta trafiła w kolano Jamesa Milnera z Liverpoolu i spadła pod nogi Leroy’a Sane, który trafił do siatki. O spalonym nie mogło być mowy. Protestującego przeciwko tej decyzji Guardiolę sędzia wyrzucił w przerwie na trybuny. Po zmianie stron emocje uciszył Mohammed Salah, który doprowadził do wyrównania (56 min). Z MC wyraźnie „uszło” powietrze i w 77 min rezultat ustalił Roberto Firmino.

REAL MADRYT JUVENTUS RELACJA NA ŻYWO

Materiał oryginalny: REAL MADRYT JUVENTUS RELACJA NA ŻYWO, ONLINE, GDZIE OBEJRZEĆ [11.04.18] MECZ REAL MADRYT - JUVENTUS NA ŻYWO [STREAM, TRANSMISJA ONLINE] - Express Ilustrowany