BORUSSIA DORTMUND

2

odśwież (wciśnij F5)

KONIEC MECZU. Real Madryt zwycięzcą.

87' Kagawa teraz nie trafia, to powinna być bramka. Znakomita kontra Borussi.

81' GOOOOOL Lucas Vázquez! REAL 3, Borussia 2.

79' Ronaldo strzela bramkę, sędzia pokazuje spalonego. Gwizdy na trybunach. Naszym zdaniem spalonego nie było.
76' Real teraz mocno przycisnął. Bramka wisi w powietrzu.
69'Isco schodzi, a za niego wchodzi Llorente.
62' Borussia gra z kontry, ale Niemcy lepiej grają w drugiej połowie.
55' Aubameyang przyspieszył i wyprzedził Nacho, jednak jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany.
52' Ronaldo pudłuje w znakomitej sytuacji, Isco ładnie mu wyłożył na 13 metr a Portugalczyk strzela niecelnie

48' GOOOOOOOOOOL! Pierre-Emerick Aubameyang strzela drugą bramkę w tym meczu!

46' II połowa trwa.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

43' GOOOOOOOL dla Borusii!

Pierre-Emerick Aubameyang głową uderza w prawy róg i pokonuje Navasa.
42' Strzał Majorala ale tuż obok słupka. Znakomita akcja Realu.
REAL - BORUSSIA WYNIK MECZU 2:0
38' Raphael Varane kontuzjowany. Jakiś problem z mięśniem. Za niego wchodzi Marco Asensio.
35' I koszmarny kiks Pierre-Emerick Aubameyanga. No z takich sytuacji taki napastnik powinien strzelać. Z taką formą nie trafi do Madrytu.
33' Ładna akcja Realu zakończona strzałem Ronaldo ale bramkarz z Dortmundu broni.
27' Kagawa teraz sam na sam nie trafia. To powinna być bramka dla Borussi.
25' Ładna akcja Borussii ale piłka wybita i będzie rzut rożny dla Niemców.
21' Theo Hernandez uderza ale piłka tuż obok słupka. Od bramki golkiper Borussi.
18' Real Madryt wciąż w natarciu, Borussia wygląda w tej połowie na bezradną.

14' GOOOOOL ROOOOONALDOOOO!

Ronaldo przejął piłkę przed polem karnym, szybki ruch na prawą stronę, uderzył cudnie i zdobywa 9 swojego gola w tej edycji Ligi Mistrzów.

7' GOOOOOOL dla REALU! Majoral strzelcem!

Ronaldo znakomicie zagrywa w pole karne i Majoral strzela swojego debiutanckiego gola.
4' Pierwsza bomba Cristiano Ronaldo i z trudem bramkarz Borussi. Real od początku uważnie i wysoko.
1' Zaczęła się pierwsza połowa meczu REAL - BORUSSIA

20:40 - Piłkarze już w tunelu. Za chwilę zaczynamy mecz Real Madryt - Borussia Dortmund.
20:30 - Real Madryt i Borussia zagrają po raz 10 ze sobą w Lidze Mistrzów. Na Santiago Bernabeu Borussia jeszcze nigdy nie wygrała .
20:25 - Real Madryt i Tottenham już są pewne awansu. Kto zajmie pierwsze miejsce? Real nawet gdy wygra musi czekać na to co się wydarzy na boisku w Anglii.
20 - Już za 45 minut zaczynamy relację z meczu Real Madryt - Borussia Dortmund.

SKŁAD BORUSSI:

SKŁAD REALU MADRYT:

19:45 - Za chwilę poznamy składy drużyn.

GDZIE OBEJRZEĆ REAL vs BORUSSIA?

Mecz Ligi Mistrzów Real vs Borussia można będzie obejrzeć w TVP 1 o godz. 20.45

1. Tottenham51312-4
2. Real Madryt51014-5
3. Borussia525-10
4. Apoel522-14

Awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów wywalczyli już piłkarze: Chelsea Londyn, Besiktasu Stambuł, Realu Madryt, Manchesteru City, Tottenhamu Hotspur, Bayernu Monachium, FC Barcelony, Paris Saint-Germain, Manchesteru United, FC Basel, AS Romy oraz Juventusu Turyn. Dziś poznamy więc czterech ostatnich szczęśliwców.

REAL - BORUSSIA STREAM ONLINE

Cristiano Ronaldo jest liderem w tabeli strzelców w obecnej edycji Ligi Mistrzów. Gwieździe Realu Madryt może nie idzie strzelanie na ligowych boiskach, ale za to w elitarnej Lidze Mistrzów Portugalczyk radzi siebie świetnie. Jak będzie dzisiaj? Zapraszamy na relację na żywo z meczu Real Madryt - Borussia Dortmund.

REAL MADRYT - BORUSSIA DORTMUND NA ŻYWO

Na boiskach pokazali się także Polacy. Między słupkami bramki Juventusu Turyn (2:0 w Pireusie z Olympiakosem) stał Wojciech Szczęsny i może być z siebie bardzo zadowolony. W końcu zachował czyste konto na wyjeździe. Także w wyjściowej jedenastce zagrał obrońca Jakub Rzeźniczak (Karabach Agdam, 0:1 w Rzymie z AS Romą), który został ukarany żółtą kartką. Z kolei napastnik Anderlechtu Bruksela (1:0 w Glasgow z Celtikiem) Łukasz Teodorczyk rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych, ale w 78 min zmienił Pietera Gerkensa. Mniej szczęścia miał golkiper Romy Łukasz Skorupski, który mógł tylko oklaskiwać Brazylijczyka Alissona.

REAL VS BORUSSIA GDZIE OBEJRZEĆ

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem arbitra obie drużyny były już pewne awansu do 1/8 finału LM.

REAL BORUSSIA STREAM ONLINE

Walka toczyła się więc o prestiż, pieniądze oraz pierwszą lokatę w tabeli. W pierwszym meczu paryżanie pokonali monachijczyków 3:0. Bayern mógł więc „wskoczyć” na fotel lidera jedynie w przypadku zwycięstwa różnicą co najmniej czterech bramek.

REAL BORUSSIA LIVE

Post udostępniony przez Borussia Dortmund (@bvb09)5 Gru, 2017 o 10:56 PST

Trzeba przyznać, że emocji nie brakowało, rywalizowały dwa zespoły, które mają prawo myśleć o końcowym triumfie w Lidze Mistrzów.

Od początku bardziej zdeterminowani byli gospodarze, co bardzo szybko znalazło swoje odwierciedlenie w wyniku.

W 8 min do siatki trafił z kilku metrów Lewandowski po podaniu głową Davida Alaby (wcześniej centrował James Rodriguez).

Real Madryt Borussia na żywo

Goście próbowali wyrównać. Starał się zwłaszcza Neymar (uderzenie z wolnego w 23, przegrany pojedynek sam na sam ze Svenem Ulreichem w 33 i strzał w 43 min).

Ale to kibice na Allianz Arena znów się cieszyli. W 37 min golkipera PSG uderzeniem głową pokonał Corentin Tolisso, po podaniu Rodrigueza.

Po zmianie stron tempo gry nie spadło. PSG przyspieszyło i w 50 min strzeliło kontaktową bramkę. Po akcji Edinsona Cavaniego kapitalnie główkował Kylian Mbappe. Później strzelali Julian Drexler i Mbappe (61 min), jednak to „Duma Bawarii” zadała kolejny cios.

W 69 min uczynił to ponownie Tolisso po znakomitej akcji Kingsleya Comana.

Na dworcu w Monachium doszło do bójki kibiców Bayernu i PSG. Interweniowała policja, trzydzieści osób zostało zatrzymanych, ale wkrótce ich wypuszczono.

Materiał oryginalny: REAL MADRYT VS BORUSSIA DORTMUND NA ŻYWO. REAL BORUSSIA WYNIK MECZU. REAL BORUSSIA LIVE. - Express Ilustrowany