Relaks na parkingu. Park(ing)Day w Łodzi

  Relaks na parkingu. Park(ing)Day w Łodzi

  Agnieszka Magnuszewska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Park(ing) Day - zajęte parkingi
  1/2
  przejdź do galerii

  Park(ing) Day - zajęte parkingi

  W piątek zostanie zorganizowana akcja Park(ing)Day, podczas której 30 miejsc parkingowych w centrum Łodzi zajmą przedstawiciele organizacji pozarządowych i grupy artystyczne. Nie będzie można zostawić tam auta, za to będzie okazja do nauki języka obcego, poznania tajników jogi i wylegiwania się na kanapie.
  - Pięć minut relaksu po wyjściu z pracy lub przed jej rozpoczęciem przyda się też kierowcom. Zajmiemy pojedyncze miejsca parkingowe, przecież nie chcemy blokować miasta - przekonuje Elżbieta Kopałka, koordynator Park(ing)Day ze Stowarzyszenia posŁódź. - Głównym celem akcji jest urozmaicenie przestrzeni miejskiej i wejście w interakcję.

  Akcja, która jest częścią obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, rozpocznie się o godz. 7.30 i potrwa do godz. 17. Może się przedłużyć jeśli dopisze pogoda. W ciągu całego dnia można brać udział w grze miejskiej na terenie parkingów. O godz. 16 rozpocznie się wyścig rowerowy.

  - Ci, którzy przejadą przez 30 miejsc parkingowych w najkrótszym czasie otrzymają nagrody. Start z pl. Wolności - mówi Elżbieta Kopałka. - Wcześniej można opracować sobie strategię jak najszybciej pokonać drogę - dodaje koordynatorka.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  tomek

  ... (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

  a ja się pytam. pytam się grzecznie. jak można wstawiać mapkę miasta odwróconą o 90 stopni ? :))) przecież to jest nieczytelne.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Czekam na komentarze

  Tomek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

  Czekam na pierwsze komentarze jedynych właściwych - pokrzywdzonych kierowców. Czekam na te komentarze o debilizmie, idiotyzmie, czekam na nadchodzący armagedon.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  to czekaj

  zx (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 3

  j.w.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo