Remont skrzyżowania Paradna-Ustronna-Trybunalska opóźniony...

  Remont skrzyżowania Paradna-Ustronna-Trybunalska opóźniony przez deszcz

  Agnieszka Magnuszewska

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Przebudowa skrzyżowania i remontu mostku ma się zakończyć na przełomie lipca i sierpnia

  Przebudowa skrzyżowania i remontu mostku ma się zakończyć na przełomie lipca i sierpnia ©Wojciech Markiewicz/polskapresse

  Remont skrzyżowania Paradna - Ustronna - Trybunalska oraz mostku na tej ostatniej ulicy miał się zakończyć w czerwcu, ale przedłuży się o miesiąc. A to znaczy, że okoliczni mieszkańcy muszą nadal nadkładać drogi.
  Przebudowa skrzyżowania i remontu mostku ma się zakończyć na przełomie lipca i sierpnia

  Przebudowa skrzyżowania i remontu mostku ma się zakończyć na przełomie lipca i sierpnia ©Wojciech Markiewicz/polskapresse

  Trybunalska to doskonały skrót dla mieszkańców Rudy i Chojen, którzy jadąc od Paderewskiego w stronę Paradnej chcą ominąć korki na ul. Pabianickiej. Niestety, nie można z niego korzystać od września ubiegłego roku, bo wówczas drogowcy rozkopali skrzyżowanie.

  - Najpierw prace miały się skończyć w połowie czerwca, później pod koniec tego miesiąca. Jednak nadal trwają w najlepsze, a my musimy nadkładać drogi - mówi pani Bożena z ul. Finansowej.

  Przed rozpoczęciem przebudowy skrzyżowania łodzianka zjeżdżała z Paderewskiego w Astronautów, następnie przez Kosynierów Gdyńskich i Trybunalską docierała do Paradnej i skręcała w stronę Pabianickiej. - Teraz z Kosynierów mogę skręcić dopiero w Obszerną i tam odbijać w stronę Pabianickiej - mówi pani Bożena.

  Przebudowa skrzyżowania i remontu mostku ma się zakończyć na przełomie lipca i sierpnia. - Lekkie przesunięcie terminów spowodowane zostało ulewnymi deszczami sprzed kilku tygodni - wyjaśnia Jacek Sarzało, naczelnik wydziału komunikacji społecznej w Zarządzie Dróg i Transportu w Łodzi.

  ZDiT wysłał pismo do wykonawcy robót, w którym zobowiązał go do jak najszybszego ukończenia prac w okolicach ul. Paradnej. Dlaczego drogowcom zależy na czasie? - Żeby można było puścić tam ruch, a co za tym idzie przyspieszyć prace i wprowadzić nową organizację ruchu na skrzyżowaniu Pabianicka-Jana Pawła II - mówi Sarzało.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  remonty po łódzku

  ja (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 14 / 11

  jak to jest że w tym mieście zawsze opóźnienia tłumaczy się pogodą, ostrą i długą zimą, dostawcami np szyn lub asfaltu, a nikt nie przyzna, że te opóźnienia to efekt złej organizacji pracy i złego...rozwiń całość

  jak to jest że w tym mieście zawsze opóźnienia tłumaczy się pogodą, ostrą i długą zimą, dostawcami np szyn lub asfaltu, a nikt nie przyzna, że te opóźnienia to efekt złej organizacji pracy i złego zarządzania remontami przez ZDiT? skoro rozpoczyna się remont przed zimą to powinna ona zostać wzięta pod uwagę, są różne roczniki statystyczne i dane IMGW które pokazują ile trwały zimy w ostatnich latach. A tak to mami się ludzi że już za tydzień pojedziecie nową drogą, zamiast podać realny i rzeczywisty termin i dopilnować wykonawcę, aby zrobił wszystko zgodnie z harmonogramem. To samo jest na przybyszewskiego, remont miał być skończony, a jeszcze z miesiąc będą się grzebać patrząc na stan budowy. zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo