Lotnisko na Okęciu w Warszawie nie jest zbyt oddalone od centrum – samochodem można dojechać tam w ciągu zaledwie 15 minut. Nieco dłużej trzeba jechać komunikacją miejską, co zresztą jest mało komfortowe. Właśnie dlatego coraz większą popularnością cieszą się usługi wynajmu samochodów. Dzięki temu można szybko i wygodnie dotrzeć do centrum miasta lub w dowolne wybrane miejsce. Wypożyczyć można zarówno samochód, jak i bus, którym może podróżować większa liczba osób. To rozwiązanie dla każdego, kto ceni swój czas, dlatego na wynajem auta z lotniska decyduje się wielu podróżnych.

Najlepsza oferta wynajmu samochodu

Jedną z ciekawszych ofert najmu samochodów z lotniska w Warszawie przygotowała wypożyczalnia samochodów Warszawa Okęcie – Carfree. Firma powstała w 2009 roku i obecnie posiada aż 14 oddziałów na terenie całego kraju. Flota składa się z nowoczesnych pojazdów najlepszych marek produkujących zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, co powoduje, że z jej oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy szukający samochodów służbowych dla swoich pracowników, jak i samochodów technicznych np. do rozwożenia towaru do odbiorców.

Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników i zapewnia wysokie standardy obsługi. Samochód można zamówić na wybraną godzinę i w dogodnym miejscu. Wszystkie ceny są przejrzyście określone, dzięki czemu nie trzeba obawiać się żadnych dodatkowych opłat. Oferta obejmuje wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy.

Jak wypożyczyć auto?

Samochód można w prosty sposób zarezerwować online, wpisując w formularzu miejsce oraz datę odbioru i zwrotu pojazdu. Następnie należy wybrać odpowiedni samochód spośród ponad 500 dostępnych modeli. W ofercie dostępne są m.in. oszczędne wersje silnikowe, dzięki czemu nie trzeba obawiać się zbyt wysokich kosztów tankowania. Co ważne, wszystkie formalności związane z wypożyczeniem trwają nie więcej niż 20 minut, a na życzenie klienta wystawiana jest faktura za wykonaną usługę.

Samochód podstawiany jest na lotnisko bez żadnych dodatkowych opłat dla rezerwacji od 7 dni. Wypożyczalnia zapewnia obsługę całodobową, dzięki czemu w każdej chwili można liczyć na profesjonalne wsparcie i pomoc. Samochód można zamówić nie tylko na lotnisko w Warszawie na Okęciu, ale również na inne lotniska w Polsce. Więcej informacji znajdziesz w artykule "Jak sprytnie wypożyczyć samochód i nie przepłacić?".

Na ile czasu można wypożyczyć auto?

Samochód można wypożyczyć zarówno na dobę, jak i na miesiąc. Jest to wynajem krótkookresowy, stanowiący świetne rozwiązanie dla tych osób, którym zależy na komforcie podróży, ale bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Do dyspozycji klientów są w większości nowe pojazdy, mające nie więcej niż 3 lata. Każde auto jest doskonale utrzymane i w pełni wyposażone. Wynajem krótkoterminowy to propozycja skierowana głównie do osób podróżujących służbowo, które w danym mieście spędzają nie więcej niż kilka dni, a większe odcinki trasy pokonują samolotem lub pociągiem.Wypożyczalnia daje także możliwość skorzystania z najmu średnioterminowego i długoterminowego, który skierowany jest głownie do przedsiębiorców i instytucji niedysponujących własną flotą pojazdów. Samochód, który najlepiej spełnia nasze oczekiwania można wypożyczyć na okres od 1 do 24 miesięcy, a nawet od 2 do 5 lat. Zaletą takiego rozwiązania są niskie i stałe koszty, dzięki czemu nie ma konieczności nadmiernego nadwyrężania budżetu. Po wygaśnięciu umowy można zmienić model pojazdu, a usługę kontynuować na wcześniejszych warunkach.