Roksana Zasina z ZTA Zgierz, wychowanka KS 20 Łódź, faworytką do medalu olimpijskiego w Tokio

Olimpijka Roksana Zasina i jej trenerzy
Olimpijka Roksana Zasina i jej trenerzy Polski Związek Zapaśniczy
Zapasy. Łodzianka Roksana Zasina, reprezentująca barwy ZTA Zgierz, wywalczyła kwalifikację olimpijską - Tokio 2020 r.

Podczas mistrzostw świata w zapasach w Kazachstanie, zawodniczka ZTA Zgierz, wychowanka Klubu Sportowego 20 Łódź, w pierwszej walce zwyciężyła Kanadyjkę, następnie uległa zawodniczce z Korei Północnej. Awans Koreanki do finału otworzył naszej zawodniczce drogę do repasaży, gdzie kolejno pokonała Mołdawiankę i Kubankę. Zwycięstwa te zapewniły Polce awans do finału o medal brązowy i tym samym kwalifikację olimpijską. Niestety, z powodu kontuzji kolana, której nabawiła się już w drugiej walce, podopieczna klubowego trenera Mariana Filipowicza została wycofana z walki o medal i nie powtórzyła sukcesu z Paryża w 2017 r. gdzie zdobyła brązowy krążek mistrzostw świata. Roksana Zasina pozostaje jedną z faworytek do medalu w Tokio.
Wychowanka trenerów Jacka i Jerzego Górskich, swój pierwszy tytuł mistrzyni Polski seniorek, zdobyła w barwach KS 20 Łódź i od tego czasu jest w gronie najlepszych polskich zapaśniczek (obecnie od kilku lat wypożyczona do ZTA Zgierz).
Klub Sportowy 20, oferując bezpłatne zajęcia dla dzieci, od lat zapewnia naszemu miastu wielkie sukcesy sportowe. Działalność klubu opiera się na dotacjach i wsparciu Urzędu Miasta Łodzi.
Trenerzy Jacek i Jerzy Górscy, sami organizują działania klubu i poświęcają większość weekendów na udział w turniejach zapaśniczych. Sukcesy sportowe i wychowawcze wynagradzają im całe poświęcenie. ą