Rolnik szuka żony 5 uczestnicy: już w niedzielę kolejny odcinek „Rolnik szuka żony”. Przez lata program bił rekordy popularności, podobnie jest z Rolnik szuka żony 5. Tym razem program nabywa dodatkowego smaczku. W programie Rolnik szuka żony 5, wśród uczestników jest Jan Widuliński, mieszkaniec województwa łódzkiego. Szósty odcinek programu Rolnik szuka żony 5 obejrzymy dopiero w niedzielę, 21 października o godzinie 21.15 w TVP 1.

Rolnik szuka żony 5, odcinek 5

an najpierw urządził pobudkę kobietom, które goszczą w jego domu. Paniom, nie podobał się sposób w jaki je budził. Rzeczywiście Jan nie wykazał się delikatnością.

- Powinien nas obudzić, powiedzieć: dziewczyny, zrobiłem wam kawę – żaliła się Maria z Warszawy. - Nie ma takiej inicjatywy z jego strony!

Marysia wstała ostatnia, pierwsza na nogach była zaś Elżbieta, która zrobiła Janowi herbatę.

Z czego gospodarz był bardzo zadowolony. Następnie Jan kazał kandydatkom na żonę karmić owce. Taczkę z paszą dzielnie pchała Marysia. Jan zabawiał dziewczyny dowcipami, które nie do końca się im podobały.

Rolnik szuka żony 5, odcinek 5

- Kaszlesz, bo sama spałaś! - powiedział do Małgosi. - Tak bym cię rozgrzał!

Ta nie była zachwycona tym żartem...

- Jest dwóch Janów? - zastanawiała się Elżbieta. - Wczoraj był inny, szarmancki, a dziś zupełnie wyluzował! Nie wiem, który jest prawdziwy!

Następnie dziewczyny musiały czyścić konie ze stajni Jana. Kiedy krzyknął do jednego z nich, panie się oburzyły.

- Mam nadzieję, że nie będzie mówił do swej przyszłej żony jak do koni! - zauważyła Ela.

Tymczasem Małgosia stwierdziła, że Jan ma bardzo trudny charakter.

Rolnik szuka żony 5, odcinek 5

- Nie wiem do końca czy mi się to podoba! - dodała.

Dziewczyny przeżyły wyrzucanie gnoju, ale najwięcej działo się przy zrzucaniu siana. Na strych stodoły weszła z rolnikiem Marysia. Na górze Jan próbował rzucić ją na siano. Marysi się to nie podobało. A gdy schodziła po drabinie to złapał ją za pośladki. Zrobił to mimo protestów Marysi.

Marysia była zdruzgotana tą sytuacją. Z trudem ukrywała łzy.

- Jestem na ciebie obrażona! - powiedziała do Jana.

- I dobrze, tak trzymaj! - odpowiedział rolnik.

Marysia nie kryła rozczarowania.

Rolnik szuka żony 5, odcinek 5

- Trochę mnie tym upokorzył, nie lubię takich sytuacji! - powiedziała Marysia nawiązując do sytuacji przy zrzucaniu siana.- Jan zachował się trochę nieelegancko! Łapie mnie za pośladki, czego bardzo nie lubię. Jest to takie natarczywe. Nie ma takiego poszanowania. Bardzo mnie to zabolało!

Sytuacją z Marysią były zażenowane też pozostałe kandydatki na żonę Jana. Ela stwierdziła, że sama poczuła się nią bardzo poruszona, choć jej nie dotyczyła.

Na koniec Jan pojawił się u Marysi z bukietem róż. Dziewczyna przyjęła przeprosiny, ale nie pozwoliła, by ją przytulić.

- Chłop ze wsi nie zawsze potrafi się zachować! - tłumaczył się Jan.

Maria zapowiedziała, że Jan dostał od niej żółtą kartkę. I jeszcze jedna taka sytuacja to spakuje się i pojedzie do domu!

Rolnik szuka żony 5, odcinek 5

Uwaga! Ze względu na mecz Polska - Brazylia w siatkówce, który odbędzie się 30 września 2018 r., piąty odcinek Rolnik szuka żony 5 zobaczymy dopiero w nastepną niedzielę - 7 października!

Rolnik szuka żony 5, odcinek 5

Kandydatki na żony rolników muszą zmierzyć się z wiejską rzeczywistością. Między innymi 58-letni Jan Widuliński, rolnik z okolic Brzezin, zarządzi paniom ranną pobudkę. Nie będą tym zachwycone!

- Zwierzęta nie będą czekać! - zapowie budząc kandydatki na swoje żony.

W najnowszym odcinku dojdzie do konfliktu Jana z jedną z pań, Marią. Sprawa musiała być poważna. Po tym konflikcie Jan udał się do Marii z bukietem kwiatów. Czy mu wybaczy? O tym dowiemy się w niedzielę, 7 października.

ROLNIK SZUKA ŻONY 5

Przypomnijmy, że Maria pochodzi Warszawy. Jest rozwódką. W stolicy skończyła Wyższą Szkołę Menadżerską. Kocha zwierzęta, uwielbia gotować, a także tańczyć. Lubi też podróżować. Do programu zgłosiła się, by znaleźć rodzinnego mężczyznę z duszą romantyka, który równocześnie wie, czego oczekuje od życia. O serce Jana rywalizują też Małgorzata i Elżbieta.

Małgorzata jest Ślązaczką. Pracowała jako księgowa i agent ubezpieczeniowy. W pewnym momencie swojego życia postanowiła rzucić wszystko i zawodowo zajęła się swoją pasją, a więc wytwarzaniem narzut, koców, pledów, toreb, szali i czapek. Małgorzata uwielbia bowiem szydełkować i robić na drutach. Uprawia też jogę, trekking. Lubi pracę w ogrodzie i czytać dobre książki. Od czterech lat jest sama. Podobno to właśnie Małgosia jest jedna z faworytek Jana...

Maria z Warszawy jest rozwódką. W stolicy skończyła Wyższą Szkołę Menadżerską. Kocha zwierzęta, uwielbia gotować, a także tańczyć. Lubi też podróżować. Do porogramu zgłosiła się, by znależć rodzinnego mężczyznę z duszą romantyka, który równocześnie wie, czego oczekuje od życia.

Elżbieta przez 27 lat była w wojsku i chodziła w mundurze. Jest też autorką wierszy oraz bajek dla dzieci. Ma trójke dorosłych dzieci. Uwielbia spacery i fitness. Szuka uśmiechniętego, ciepłego mężczyzny kochającego ludzi, zwierzęta i naturę.

Rolnik szuka żony 5, odcinek 3

Trwa piąta już edycja programu „Rolnik szuka żony”. Za jego uczestnikami najważniejsze decyzje. Wybrali trzy kobiety, które zabiorą do swych domów i przedstawią je swoim rodzinom. 58-letni Jan Widuliński z okolic Brzezin, najstarszy uczestnik programu, przy wyborze kierował się znakami ...zodiaku. Tak było w przypadku Grażyny z Niemiec, przedstawiającej się jako zawodowa pomoc domowa, która musiała wracać do domu. Podobnie jak 48-letnia Barbara, z wykształcenia pielęgniarka, mająca za sobą nieudane małżeństwo. Ostatecznie Jan zdecydował, że do domu w okolicach Brzezin zabierze Małgosię, Marię i Elżbietę.

ROLNIK SZUKA ŻONY 5

Małgorzata jest Ślązaczką. Pracowała jako księgowa i agent ubezpieczeniowy. W pewnym momencie swojego życia postanowiła rzucić wszystko i zawodowo zajęła się swoją pasją, a więc wytwarzaniem narzut, koców, pledów, toreb, szali i czapek. Małgorzata uwielbia bowiem szydełkować i robić na drutach. Uprawia też jogę, trekking. Lubi pracę w ogrodzie i czytać dobre książki. Od czterech lat jest sama. Podobno to właśnie Małgosia jest jedna z faworytek Jana.

Maria z Warszawy jest rozwódką. W stolicy skończyła Wyższą Szkołę Menadżerską. Kocha zwierzęta, uwielbia gotować, a także tańczyć. Lubi też podróżować. Do porogramu zgłosiła się, by znależć rodzinnego mężczyznę z duszą romantyka, który równocześnie wie, czego oczekuje od życia.

Elżbieta przez 27 lat była w wojsku i chodziła w mundurze. Jest też autorką wierszy oraz bajek dla dzieci. Ma trójke dorosłych dzieci. Uwielbia spacery i fitness. Miłośniczka spacerów i fitnessu. Szuka uśmiechniętego, ciepłego mężczyzny kochającego ludzi, zwierzęta i naturę.

Wśród kandydatek na żonę innego z uczestników programu, Marka, była też Anna, rozwódka z Łodzi. Niestety ten nie zaprosił jej do swojego domu.

Udało się nam też dowiedzieć, że niewiele brakowało, a Jan Widuliński nie byłby jedynym przedstawicielem naszego regionu w piątej edycji "Rolnik szuka żony". Jednym z kandydatów był mieszkaniec jednej podłódzkich wsi. Odwiedzili go nawet producenci programu. Stwierdzili jednak, że warunki w jakich mieszka nie nadają się, by gościł kandydatki na żonę.

Rolnik szuka żony 5, odcinek 2

Która z pań skradnie serce Jana z "Rolnik szuka żony"? Czy będzie to 44-letnia Małgorzata, która wysłała mu pięknie ozdobiony list? Zapewniła w nim Jana, że jest osobą szczęśliwą i bardzo pogodną.

Jestem realistką pogodnie patrzącą na życie! - napisała Małgorzata. - Potrafię cieszyć się każdym drobiazgiem dookoła siebie! Jestem też mamą cudownej 12-letniej nastolatki, która uczy mnie codziennie jak ważne są emocje i życie w zgodzie ze sobą.

ROLNIK SZUKA ŻONY 5

Może Jan zdecyduje się na 39-letnią Joannę ze Śląska, która wysłała mu bardzo intrygujące zdjęcie? Pochodzi z Bielska Białej i wychowuje sama 8-letnią córkę. Kolejną kandydatką na żonę Jana jest 59-letnia Maria z Warszawy, matka dorosłego już 25-letniego syna. Kobieta sześć lat temu się rozwiodła. Rolnik z województwa łódzkiego spodobał się również 54-latce z województwa warszawskiego, która liczy na opiekę silnego mężczyzny. Serce Jana będzie próbowała także zdobyć mieszkająca w Niemczech 58-letnia Grażyna. A także Małgorzata, mistrzyni domowych nalewek, która marzy o prawdziwej miłości.

Natomiast wśród kandydatek na żonę 46-letniego Marka z województwie zachodniopomorskim jest 40-letnia Ania z Łodzi.

Rolnik szuka żony 5, odcinek 2

58-letni Jan Widuliński z okolic Brzezin to najstarszy uczestnik programu. Jak sam opowiada urodził się i wychował na wsi. Miał 15 lat, gdy wyjechał do Łodzi, gdzie uczył się w technikum budowlanym. Tam poznał pierwsza żonę. Jednak to małżeństwo przetrwało tylko 2,5 roku. Potem miał dwa poważne związki z kobietami, ale ich nie formalizował. Jest jednak szczęśliwym ojcem trójki dzieci. Po skończeniu szkoły powrócił w rodzinne strony i prowadził gospodarstwo rodziców.an Widuliński jest przystojnym mężczyzną. Ma 180 centymetrów wzrostu, waży 90 kilo. Jest człowiekiem pracowitym i ma głowę do interesu. Zna się na handlu i dobrze mu to wychodzi. Kocha konie. Mówi o sobie, że jest stonowany, nie ulega emocjom. Mieszka sam, ale na działce obok dom ma jego syn 31-letni Kuba. Jakub studiował, ale po dwóch latach rzucił studia. Teraz pomaga tacie w prowadzeniu gospodarstwa rolnego.Dwie starsze córki Jana założyły już rodzinę. Jan cieszy się, że jest dziadkiem. Ma pięcioro wnuków.

Rolnik szuka żony 5, odcinek 2: jaka kobieta mogła by skraść serce Jana?

- Najważniejsze jest spojrzenie! - przekonuje Jan. Mówi, że jeśli zauważy kogoś, kto go zainteresuje i widzi, że on też wzbudza zainteresowanie kobiety, wychodzi z inicjatywą. Chciałby spędzić życie z lojalną kobietą, taką która unika kłótni, intryk. Woli panie o krótkich włosach w platynowym kolorze. Jednocześnie zaznacza, że nie toleruje żadnych nałogów. Chciałby poznać kobietę po przejściach, z dziećmi,. Może być to wdowa, rozwódka. Powinna być w zbliżonym do niego wieku.

- Nigdy jeszcze nie byłem zakochany! - mówił przed rozpoczęciem zdjęć do piątego sezonu "Rolnik szuka żony".

Rolnik szuka żony 5, odcinek 2 - w programie biorą też udział:

  • Łukasz, 35 lat, województwo warmińsko-mazurskie. Rolnik od pokoleń. Ojciec dwójki dzieci. Szuka prawdziwej miłość. Grzegorz, 30 lat, województwo podlaskie. Absolwent Politechniki Białostockiej. Szuka niebieskookiej brunetki.
  • Krzysztof, 29 lat, województwo mazowieckie. Pasjonuje się majsterkowaniem i fotografią, wierzy w idealną miłość.
  • Marek, 46 lat, województwo zachodnio-pomorskie. Pasjonat sportu, szuka kobiety, która lubi ćwiczenia.

Rolnik szuka żony 5, odcinek 1

Szansę na znalezienie żony w programie Rolnik szuka żony 5 otrzymał 58-letni Jan Widuliński z okolic Brzezin, najstarszy uczestnik programu. Jak sam opowiada urodził się i wychował na wsi. Miał 15 lat, gdy wyjechał do Łodzi, gdzie uczył się w technikum budowlanym. Tam poznał pierwsza żonę.

Jan z programu Rolnik szuka żony jest przystojnym mężczyzną, ma 180 cm wzrostu i waży 90 kg
TVP

Jednak to małżeństwo przetrwało tylko 2,5 roku. Potem miał dwa poważne związki z kobietami, ale ich nie formalizował. Jest jednak szczęśliwym ojcem trójki dzieci. Po skończeniu szkoły powrócił w rodzinne strony i prowadził gospodarstwo rodziców.

Rolnik szuka żony 5, odcinek 1

Mówi, że jednym z najszczęśliwszych momentów w jego życiu był wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Za ocean pojechał w 2013 roku. Zobaczył między innymi wodospad Niagara, co było jeszcze jego szkolnym marzeniem. Teraz czasem marzy, by zabrać konie, bryczkę i wyjechać w góry. Marzy, by otworzyć swój pensjonat. Na razie prowadzi gospodarstwo i ma żwirownię FARA 1 Brzeziny.

Jan Widuliński jest przystojnym mężczyzną. Ma 180 centymetrów wzrostu, waży 90 kilo. Jest człowiekiem pracowitym i ma głowę do interesu. Zna się na handlu i dobrze mu to wychodzi. Kocha konie. Mówi o sobie, że jest stnowany, nie ulega emocjom. Mieszka sam, ale na działce obok dom ma jego syn 31-letni Kuba. Jakub studiował, ale po dwóch latach rzucił studia. Teraz pomaga tacie w prowadzeniu gospodarstwa rolnego. Dwie starsze córki Jana założyły już rodzinę. Jan cieszy się, że jest dziadkiem. Ma pięcioro wnuków.

ROLNIK SZUKA ŻONY 5

Jaka kobieta mogła by skraść serce Jana?

- Najważniejsze jest spojrzenie! - przekonuje Jan. Mówi, że jeśli zauważy kogoś, kto go zainteresuje i widzi, że on też wzbudza zainteresowanie kobiety, wychodzi z inicjatywą. Chciałby spędzić życie z lojalną kobietą, taką która unika kłótni, intryk. Woli panie o krótkich włosach w platynowym kolorze. Jednocześnie zaznacza, że nie toleruje żadnych nałogów. Chciałby poznać kobietę po przejściach, z dziećmi,. Może być to wdowa, rozwódka. Powinna być w zbliżonym do niego wieku.

ROLNIK SZUKA ŻONY 5: UCZESTNICY

W programie biorą też udział:

  • Łukasz, 35 lat, województwo warmińsko-mazurskie. Rolnik od pokoleń. Ojciec dwójki dzieci. Szuka prawdziwej miłość
  • Grzegorz, 30 lat, województwo podlaskie, absolwent Politechniki Białostockiej. Szuka niebieskookiej brunetki.
  • Krzysztof, 29 lat, województwo mazowieckie. Pasjonuje się majsterkowaniem i fotografią, wierzy w idealną miłość
  • Marek, 46 lat, województwo zachodnio-pomorskie. Pasjonat sportu, szuka kobiety, która lubi ćwiczenia

ROLNIK SZUKA ŻONY 5: gdzie oglądać?

Pierwszy odcinek Rolnik szuka żony 5 emitowano 2 września o godzinie 21.15 w TVP 1.

30 września 2018

ROLNIK SZUKA ŻONY: Który mógłby być twoją druga połówką? Sprawdź to w naszym quizie miłosnym!