Rossmann dzieciom w łódzkim zoo

  Rossmann dzieciom w łódzkim zoo

  Alicja Zboińska

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Rossmann dzieciom - niedzielny piknik w zoo rozpocznie się o godz. 10.
  1/2
  przejdź do galerii

  Rossmann dzieciom - niedzielny piknik w zoo rozpocznie się o godz. 10. ©Grzegorz Gałasiński

  W najbliższą niedziele w łódzkim ogrodzie zoologicznym odbędzie się piknik rodzinny w ramach imprezy "Rossmann dzieciom". Głównym tematem akcji będzie twórczość Juliana Tuwima.
  Podczas pikniku będzie można nie tylko zobaczyć zwierzęta, ale i wziąć udział w przeróżnych grach i zabawach. Przygotowane będą bajkowe animacje, konkursy z nagrodami. Uczestnicy pikniku będą mogli spróbować różnych przysmaków z grilla.

  Tegoroczny piknik nawiązuje do urodzonego w Łodzi Juliana Tuwima, gdyż rok 2013 został ogłoszony rokiem Juliana Tuwima. Organizatorzy przygotowali więc animacje oparte o takie wiersze Juliana Tuwima jak: Lokomotywa, Rzepka, Pan Hilary.

  Tegoroczny piknik rozpocznie się o godz. 10. Organizatorzy spodziewają się, że weźmie w nim udział nawet kilkanaście tysięcy osób. Tyle bowiem co roku odwiedza łódzki ogród zoologiczny w dniu pikniku. W najbliższą niedzielę wstęp dla wszystkich dzieci jest bezpłatny.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo