(ww)
ROW - ŁKS NA ŻYWO
ROW RYBNIK - ŁKS NA ŻYWO. ROW RYBNIK - ŁKS RELACJA NA ŻYWO. ŁKS po znakomitej pierwszej połowie, drugą zagrał tragicznie. W sumie po przebiegu drugich 45 minut ŁKS może być zadowolony z remisu, gospodarze byli zdecydowanie lepsi. ROW RYBNIK - ŁKS 2:2. Łodzianie jednak przywożą punkt z trudnego terenu, nadal są w czołówce i to jest najważniejsze.

KONIEC MECZU!

93' Strzał ale Kołba broni. Szybko uruchamia grę ale Margol za chwilę fauluje.
93' Żółta kartka dla Juraszka. Gospodarze teraz będą mieli szansę.
92' Kostyrka zagrywa w pole karne ale Zagdański na spalonym. Szkoda.
91' Rzut wolny dla ŁKS.
89' Sędzia dolicza 4 minuty!
86' Teraz groźnie pod bramką ŁKS, dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego ale łodzianie wybijają. Wciąż remis 2:2.
84' Pyciak na boisko, a schodzi Bryła.
81' Rzut rożny, dośrodkowanie ale Juraszek nie potrafił skierować piłkę głową do bramki.
76' Kocot uderza fantastycznie ale bramkarz broni.
75' Teraz powinien być karny dla drużyny ROW Rybnik ale sędzia milczy, ŁKS teraz miał wiele szczęścia.
71' Zmiana w ŁKS. Radionow schodzi, a za niego Margol.

67' GOL!!!!!!!! 2:2!

Zamieszanie w polu karnym ŁKS i Jaroszewski strzela bramkę. Mamy remis.

65' Teraz akcja gospodarzy i na szczęście dla ŁKS pudło, niecelny strzał głową. Coraz groźniej pod bramką ŁKS.

57' GOL dla gospodarzy!

Kontra ROW-u i strzał z 20 metrów Kalisza i mamy bramkę kontaktową.

56' Poszła kontra ŁKS, Guzik uderza ale bramkarz broni.
55' Rzut rożny dla gospodarzy.
52' Teraz Bryła faulowany i mamy kolejną żółtą kartkę dla piłkarza ROW-u.
48' Przewrotka, ale Kołba na posterunku, ładny strzał piłkarza gospodarzy.
46' Druga połowa rozpoczęta.

KONIEC I POŁOWY.

45' Bryła faulowany przez Zganiacza i mamy pierwszą żółtą kartkę.
44' Zagdański teraz faulowany. Rzut wolny dla ŁKS. Piłka wybita ale ŁKS wciąż przy piłce.
38' Zagdański strzela z ostrego konta ale zbyt lekko.
34' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS ale łodzianie wybijają. Teraz fragment lepszej gry gospodarzy.
33' Strzał z dystansu ale piłka wpada w boczną siatkę bramki ŁKS.
32' Rzut wolny dla gospodarzy.
30' ROW RYBNIK - ŁKS ŁÓDŹ 0:2. Łodzianie cały czas kontrolują grę.
26' Rzut rożny dla ŁKS. Obrońcy gospodarzy wybijają piłkę.
24' ŁKS dzieli i rządzi, teraz łodzianie raz po raz atakują bramkę ROW-u.

20' GOOOOOOOOOOOL DLA ŁKS! ZAGDAŃSKI I 2 BRAMKA!

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, minął się z piłką bramkarz i Zagdański zdobywa swojego II gola dzisiaj. Łodzianie są zabójczo skuteczni. Brawo!

14' Teraz zawodnik ROW RYBNIK nie trafia do pustej bramki, ależ kiks. Na szczęście dla ŁKS piłkarz gospodarzy nie trafił w piłkę. Na trybunach wszyscy już przedwcześnie krzyknęli GOL! Wciąż jest 1:0 dla ŁKS. Łodzianie muszą uważać na groźne kontry.
13' Bryła kolejny raz faulowany i ŁKS ma rzut wolny. Zagranie w pole karne do Radionowa ale napastnik został uprzedzony.
9' Gospodarze jeszcze chyba są w szoku po tym co się stało, grają nerwowo i bez składu. ŁKS teraz miał kolejną szansę na bramkę, dośrodkowanie w pole karne ROW Rybnik ale w ostatniej chwili wybijają obrońcy.
4' Teraz było niebezpiecznie pod bramką ŁKS ale Rozwandowicz wybija.

1' GOOOOOOOOOOL! ŁUKASZ ZAGDAŃSKI z 20 sekundzie meczu!

Łodzianie prowadzą, nieprawdopodobnie szybko strzelona bramka! Brawo ŁKS, oby tak dalej! Zagdański dostał szybkie dośrodkowanie i z bliska pokonał bramkarza.

1' ZACZYNAMY

SKŁAD ŁKS:

16:20 - Za chwilę podamy składy. Zapraszamy na relację na żywo. Początek meczu o godz. 17.

Piłkarze drugiej ligi rozegrają w ten weekend osiemnastą kolejkę sezonu. Warto odnotować, że wszystkie drużyny czołówki grają swoje spotkania na wyjazdach.