Autobusy 98B mają kursować od dworca Łódź Widzew przez Augustów, Rokicińską, Piłsudskiego i Mickiewicza do dworca Łódź Kaliska, a stamtąd przez Bandurskiego, Waltera Janke, Retkińską do pętli przy ul. Maratońskiej.
Autobusy linii 98, 98A i 98B na wspólnym odcinku (od ronda Inwalidów do dworca Łódź Kaliska) będą jeździć co 5 minut, a autobusy linii Z10 (z pętli przy CH Tulipan do al. Bandurskiego przy dworcu Łódź Kaliska) będą jeździć co 10 minut.
Na łódzkie tory wróci tramwaj linii 7 kursujący z pętli przy ul. Śląskiej na Koziny. Natomiast tramwajowa linia 16A zostanie skierowana od pl. Niepodległości przez ul. Rzgowską do pętli Kurczaki (z pominięciem ronda Lotników Lwowskich). Z kolei tramwaj linii 5 będzie jeździł do pętli Chochoła.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?