Rozpoczęcie roku szkolnego w SMS Łódź [ZDJĘCIA]

  Rozpoczęcie roku szkolnego w SMS Łódź [ZDJĘCIA]

  Dariusz Kuczmera

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Inauguracja roku szkolnego 2013/2014 w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi
  1/27
  przejdź do galerii

  Inauguracja roku szkolnego 2013/2014 w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi ©Krzysztof Szymczak

  Niezwykle podniosły charakter miała wtorkowa inauguracja roku szkolnego w Szkole Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w Łodzi. Uroczystość rozpoczęła kanclerz Wyższej Szkoły Sportowej Małgorzata Jałkiewicz-Hoffmann, która odczytała specjalne listy minister sportu Joanny Muchy. Były też ciepłe słowa od prezes Polskiego Związku Siatkówki Mirosława Przedpełskiego.
  Łódzka szkoła to przecież najsilniejszy w kraju ośrodek siatkówki plażowej w Polsce. Tutaj ukształtowany został olimpijczyk Grzegorz Fijałek, SMS może pochwalić się też medalami mistrzostw świata i Europy.

  Gros podopiecznych SMS stanowią piłkarze, a zatem nie mogło zabraknąć gratulacji za sukcesy od prezesa Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Edwarda Potoka i szefa wyszkolenia związku Ryszarda Polaka.


  Powody do dumy mają Roman Stępień i Janusz Matusiak, twórcy potęgi SMS, która wychowała już kilkuset ligowych piłkarzy oraz kilkunastu reprezentantów. SMS dysponuje wysoko kwalifikowaną kadrą. We wtorek spotkaliśmy m.in. Marka Dziubę, Zdzisława Sławutę, Pawła Zawadzkiego, Tomasza Lenarta, Krzysztofa Bulińskiego, Zbigniewa Tądera, braci Robakiewiczów, Andrzeja Pyrdoła, którego wnuk Piotr zalicza się do najzdolniejszych piłkarzy SMS.

  ZOBACZ TEŻ: Studniówka 2013 w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi [ZDJĘCIA+FILMY]

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo