Ruch - Widzew WYNIK 1.07.2018. Relacja z pierwszego sparingu Widzewa. Wynik meczu Ruch Chorzów - Widzew Łódź

(fed)
RUCH WIDZEW. RUCH CHORZÓW WIDZEW ŁÓDŹ. RUCH WIDZEW NA ŻYWO. WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO
RUCH WIDZEW. RUCH CHORZÓW WIDZEW ŁÓDŹ. RUCH WIDZEW NA ŻYWO. WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO Sławomir Jakubowski/Łukasz Kasprzak
RUCH - WIDZEW WYNIK. 1 lipca, o godz. 11.30, Widzew Łódź grał w Chorzowie pierwszy mecz sparingowy. Rywalem łodzian była ekipa chorzowskiego Ruchu. Widzew miał okazję sprawdzić się z rywalem, z którym już wkrótce grać będzie o punkty podczas ligowych zmagań.

RUCH WIDZEW NA ŻYWO

Relacja na żywo. Wciśnij F5, by odświeżyć stronę.

Ruch Chorzów

0

Widzew Łódź

0

Koniec meczu! Widzew remisuje z Ruchem Chorzów po wyrównanym meczu sparingowym. Trener Mroczkowski skorzystał z okazji i przetestował nowych zawodników. Gra niektórych z nich pozwala kibicom łódzkiego klubu patrzeć w przyszłość z niejakim optymizmem. Dziękujemy za śledzenie z nami relacji z meczu Ruch Chorzów - Widzew Łódź i zapraszamy na kolejne relacje na naszej stronie!

90' Ręka Świderskiego przy polu karnym gospodarzy.
89' Znowu Ameyaw. Po ładnej akcji na skrzydle, piłkę spod nóg wybił mu obrońca.
88' Ameyaw dośrodkowywał z wolnego w pole karne, nikt jednak nie doszedł do piłki.
87' Strata Widzewa, na bramkę łodzian strzelał Kowalski. Pewna interwencja Wolańskiego.
86' Dośrodkowywał w pole karne chorzowian Pigiel, lecz piłka ląduje w rękach bramkarza.
84' Okazuje się, że Ameyaw umie również dośrodkowywać. Piękna centra z rogu spadła na głowę Paszlińskiego. Niestety główka niecelna.
83' Miał teraz okazję do strzału Ameyaw, który - dodajmy - sam wyreżyserował całą akcję. Brawa dla młodego zawodnika.
82' Chwila spokojniejszej gry. Piłkarze Ruchu rozgrywają piłkę między sobą na własnej połowie.
81' Próbował się przebić lewą stroną Zuziak, jednak stracił piłkę.
80' Świderski stracił piłkę w środku boiska, kontra Ruchu, jednak fatalny strzał jednego z chorzowian przechodzi daleko od bramki.
79' Kowalski przerzucił rzut rożny za linię. Od bramki Wolański.
78' Kotus zablokowany przez Mąkę przy polu karnym. Rzut rożny dla Ruchu.
77' Świderski mógł teraz wystawić piłkę Millerowi i byłoby groźnie. Zamiast tego kontra Ruchu.
76' Świderski starł się z bramkarzem Ruchu. Sędzia odgwizdał faul.
73' Groźna akcja Ruchu. Wolański na szczęście zapobiegł przykrym konsekwencjom.
70' Paśliński przytomnie wybił piłkę na aut, dzięki czemu zapobiegł groźnej akcji Ruchu.
69' Zuziak ładnie diagonalnym podaniem dograł teraz do Mąki, ten jednak nie dał radny zrobić nic konstruktywnego.
67' Mąka dośrodkowywał do Świderskiego, niestety, w polu karnym było zbyt tłoczno i nie udało się wyjść na czystą pozycję.
66' Rafał Gutowski puścił się lewym skrzydłem, powstrzymany jednak został przez skutecznie interweniującego obrońcę.
65' Przewinienie Świderskiego.
63' Pięczek ładnie zagrał do Mąki, ten jednak przewrócił się na samym skraju pola karnego.
62' Miller upadł w polu karnym Ruchu, sędzia jednak każe grać dalej.
61' Faul na Danielu Mące. Przewinił Szołtys.
60' Świderski posłał prostopadłą piłkę do Szałasa, ten jednak nie zdążył do niej.
58' Pięczek próbował dośrodkowywać w polu karnym Ruchu, niestety bez efektu.
57' Miller próbował wysunąć piłkę do Mąki, futbolówka jednak potoczyła się za linię końcową boiska.
56' Dawid Szałas z dystansu strzelał na bramkę Ruchu. Z problemami Lech.
55' Szołtys gronie strzelał na bramkę Widzewa. Na szczęście główkował jeden z obrońców.
54' Teraz Ruch rozgościł się w połowie Widzewa.
53' Strzał Zuziaka z dystansu. Niestety, zbyt lekko.
52' To powinna być bramka! Zuziak ładnie dośrodkował, do piłki wyskoczył Świderski. Niestety piłka po główce poleciała nad bramką.
51' Mąka groźnie na bramkę Lecha po rzucie wolnym. Rzut rożny,
50' Niecelne uderzenie Szołtysa.
47' Jeden z graczy Ruchu na spalonym.
46' Początek drugiej połowy!

Koniec pierwszej części spotkania. Zapraszamy po przerwie.

45' Kowalski strzelał na bramkę Humerskiego, w ostatniej chwili Sylwestrzak wybił piłkę na róg.
44' Falon zagrał do Kozłowskiego. Ten w polu karnym próbował podać do Demjana, piłkę jednak przejęli obrońcy i wybili piłkę na aut.
43' Kazimierowicz faulowany przez Brzuzego.
42' Kędziora dryblował teraz w polu karnym Widzewa niczym Neymar, musiał jednak skapitulować i oddał piłkę Urbańczykowi, który huknął z dystansu. Na szczęście Humerski złapał piłkę.
41' Rajd Michalskiego zakończony faulem. Wrzutka z wolnego w pole karne Ruchu, pewnie interweniował Lech.
39' Ładne uderzenie na bramkę z dystansu Kacpra Falona. Lech z kłopotami wybił piłkę na róg.
38' Kowalski z Ruchu w pojedynku z Rakowskim. Ostatecznie obrońca Widzewa wybija piłkę.
37' Piłka wyszła na aut po błędzie Ameyaw.
36' Rzut rożny dla Ruchu, Podgórski dośrodkowywał, piłka powędrowała między głowami i nogami zawodników, ostatecznie wybił ją Humerski.
34' Ameyaw ambitnie atakował rosłego Brzuzego na połowie gospodarzy, piłka jednak została w posiadaniu Ruchu.
33' Kontra Widzewa, niestety zakończona niecelnym strzałem Demjana.
32' Kolejna groźna akcja skrzydłem Ruchu. Jeden z Widzewiaków wyłuskał jednak piłkę.
31' Interwencja Humerskiego na skraju pola karnego. Na szczęście skończyło się na aucie.
30' Groźne dośrodkowanie skrzydłowego Ruchu, ale Zieleniecki wybija głową piłkę poza pole karne.
28' Dervishaj leżał na boisku, potrzebował interwencji masażysty, ale już jest na nogach.
27' Kazimierowicz wrzucał piłkę do Demjana, ten jednak na spalonym.
26' Kozłowski faulowany.
24' Zmiana w Widzewie. Ameyaw zastępuje Stanka.
23' Zieleniecki dośrodkowywał w pole karne gospodarzy ale piłkę wybił Rutkowski.
20' Ameyaw rozgrzewa się przy linii bocznej. Czy zobaczymy w akcji najnowszy nabytek Widzewa?
19' Michalski na spalonym.
18' Wrzutka z wolnego w pole karne Widzewa, ale bez żadnego zagrożenia dla Widzewa.
17' Tym razem faulowali Widzewiacy. Kazimierowicz sfaulował Kowalskiego.
16' Stanek faulowany.
13' I kolejna akcja Widzewa! Stanek był w polu karnym, ale piłkę znów wyłapał bramkarz Ruchu!
10' Rzut rożny dla Widzewa. Lech złapał jednak piłkę.
7' Znów groźny sytuacja. Kędziora z Ruchu dośrodkowywał w pole karne, futbolówkę wybił w ostatniej chwili jeden z obrońców.
6' Akcja Ruchu pod naszym polem karnym. Groźne dośrodkowanie przeciął jednak Marcin Kozłowski i główkował piłkę za linię końcową.
4' Kacper Falon ładnie poszedł lewą stroną, podał do Demjana, który był przy polu karnym. Niestety, zawodnik Widzewa był na spalonym.
2' Spokojny początek. Ruch rozgrywał piłkę na swojej połowie. Skończyło się na aucie dla Widzewa.
1' Zaczęli! Od środka Widzewiacy.

Godz. 11.20 Sędzią meczu jest pan Piotr Lasyk z Bytomia.

Godz. 11.17 Piłkarze Widzewa już rozgrzewają się na murawie stadionu przy ul. Cichej w Chorzowie. Wkrótce początek spotkania.

Godz. 11.15 Skład Ruchu:

Lech - Brzuzy, Zawal, Rutkowski, Kotus - Kowalski, Urbańczyk, Walski, Podgórski, Bartolewski - Kędziora.

Godz. 11.11 Oto skład Widzewa na mecz z Ruchem:

Maciej Humerski - Marcin Kozłowski, Radosław Sylwestrzak, Arbnor Dervishaj, Bartłomiej Rakowski, Kacper Falon, Maciej Kazimierowicz, Mateusz Michalski, Karol Stanek, Robert Demjan.

Ruch Chorzów podejmuje w niedzielę Widzew, w pierwszym tego lata meczu sparingowym. Jakich piłkarzy przetestuje trener Mroczkowski? Jak łodzianom uda się spotkanie z ligowym rywalem? O tym przekonamy się już wkrótce. Zapraszamy na relację online z meczu Ruch Chorzów - Widzew Łódź!