Rywal ŁKS w Pucharze Polski. Dani Ramirez może zagrać przeciwko swoim kolegom z ŁKS

Fortuna Puchar Polski. Lech Poznań awansował do 1/8 finału. Nie obyło się jednak bez problemów. Z drugoligowym Zniczem Pruszków wygrał 3:2 (1:1).

Dani Ramirez, były zawodnik ŁKS, został wybrany Piłkarzem Meczu.

Znicz dzielnie walczył o jak najlepszy wynik. Skrzydła podciął mu Dani Ramirez. Hiszpan przed przerwą był niewidoczny, za to w drugiej połowie podkręcił obroty; zdobył dwie bramki (szczególnej urody była bramka na 2:1). Znicz po trafieniu Jakuba Zagórskiego złapał kontakt, jednak w samej końcówce Lech nie pozwolił już sobie zrobić krzywdy.

Gole: 28' Maciej Wichtowski, 68' Jakub Zagórski18' - Mohammad Awwad, 50' Dani Ramirez, 58' Dani Ramirez

Na razie do 1/8 finału Pucharu Polski awansowały: ŁKS Łódź, Lech Poznań, Górnik Zabrze, Raków Częstochowa, Chojniczanka Chojnice, Radomiak Radom, Warta Poznań.
Może się zdarzyć, że Dani Ramirez zagra przeciwko swoim kolegom z ŁKS.