(fed)
SANDECJA - ŁKS NA ŻYWO. Zapraszamy na relację live z meczu Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź [LIVE, ONLINE] Krzysztof Szymczak
Sandecja - ŁKS WYNIK. W niedzielę, 30 września, ŁKS Łódź zmierzył się na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz. Jak do tej pory, łodzianom lepiej idzie gra na wyjazdach, kibice zastanawiali się, czy tym razem będzie podobnie?

SANDECJA - ŁKS WYNIK

Relacja na żywo. Wciśnij F5 by odświeżyć stronę!

Sandecja Nowy Sącz

0

ŁKS Łódź

0

Koniec meczu! ŁKS remisuje z Sandecją Nowy Sącz 0:0

90+3' Sandecja pod polem karnym łodzian. Jednak obrońcom udaje się wypchnąc zawodników gospodarzy. Aut dla ŁKS.
90+2' Aut dla Sandecji, ale piłkę przejmują łodzianie.
90' Kalinkowski fauluje rywala w polu karnym Sandecji. Sędzia dolicza trzy minuty do zakończenia spotkania.
90' Grzesik faulowany. Żółta kartka dla Miłosza Kałahura.
89' Łodzianie stracili piłkę, jednak Sandecja nie była w stanie zagrozić bramce łodzian.
88' Kalinkowski fauluje Grzegorza Barana. Rzut wolny dla Sandecji.
87' Zmiana w ŁKS. Kalinkowski za Ramireza.
87' Szansa dla Sandecji. Sobociński za krótko wybił piłkę, ale nieskutecznie strzelał jeden z gospodarzy.
86' Ramirez strzela nad bramką Sandecji.
84' Zmiana w Sandecji. Flaszka za Kasprzaka.
83' Wolski strzela na bramkę Sandecji, broni jednak Kozioł.
82' Kujawa pod polem karnym do Ramireza, piłka jednak przejęta przez obrońców.
80' Rzut rożny dla Sandecji, jednak obrońcy wybili piłkę.
78' Od kilku minut, na trybunach stadionu Sandecji trwa pokaz pirotechniki.
77' Ramirez strzelał na bramkę gospodarzy. Broni Kozioł.
76'**NIE MA GOLA!. Kozioł broni strzał Rozwandowicza! 75'**Kujawa faulowany w polu karnym! Jedenastka dla ŁKS!
74' Bogusz strzela z dystansu - chybia. Od bramki Kozioł.
73' Zmiana w ŁKS. Łuczak za Bryłę.
72' Rzut rożny dla Sandecji. Łodzianie wybijają piłkę poza boisko.
70' Zmiana w Sandecji. Dudzic za Bastę.
69' Rozwandowicz uderza i trafia w plecy rywala.
68' Rzut wolny dla ŁKS 26 metrów od bramki Sandecji.
67' Piłka zagrana w pole karne łodzian, zostaje jednak wybita przez obrońców. Na boisku leży Jan Sobociński.
66' Rzut wolny dla Sandecji koło pola karnego ŁKS.
65' Piłkarz Sandecji dośrodkowuje w pole karne ŁKS. Piłkę łapie Kołba.
64' Wolski fauluje jednego z zawodników gospodarzy. Rzut wolny dla Sandecji.
63' Sobociński do Pyrdoła, jednak za wysoko. Z autu Sandecja.
62' Faulowany Bogusz.
61' Zmiana w zespole Sandecji. Manoyan za Korzyma.
59' Kujawa mocno uderza, niestety obok bramki Sandecji.
58' Strzały Ramireza i Bogusza zablokowane przez Sandecję.
57' Bryła dośrodkowuje w pole karne. Jeden z obrońców wybija piłkę.
56' Ramirez traci piłkę, próba kontry Sandecji, jednak ostatecznie piłka wypada za linię boczną.
55' Bryła próbował wymusić rzut karny. Dostaje żółtą kartkę za symulowanie.
54' Kontratak Sandecji powstrzymany przez obrońców ŁKS.
53' Bogusz wrzucał piłkę w pole karne, piłkę za linię końcową wybijają obrońcy. Rzut rożny dla ŁKS, jednak nie udało się stworzyć zagrożenia dla gospodarzy.
52' Faulowany Bogusz. Rzut wolny dla ŁKS.
51' Bryła leży na murawie po zderzeniu z rywalem.
50' Ramirez zagrywał prostopadle do Kujawy w pole karne, ten jednak był znowu na spalonym.
49' Łodzianie próbują atakować Sandecję na jej połowie. Widać, że z kolejnymi minutami nabierają pewności siebie.
48' Próba strzału z dystansu Ramireza. Niestety, zawodnik ŁKS nie trafia w bramkę.
47' Dośrodkowanie ŁKS, jednak Kozioł łapie piłkę.
46' Zaczynamy drugą połowę!

Koniec pierwszej połowy! Zapraszamy po przerwie.

45+1' Bryła dośrodkowuje przed bramkę Sandecji. Piłkę wypiąstkował Kozioł.
45' Rzut rożny dla Sandecji. Jednak nie zagrażają łodzianom gospodarze - faulowany przed bramką ŁKS był Jan Grzesik
44' Rzut rożny dla ŁKS. Bryła dośrodkowywał w pole karne, ale ręka jednego z łodzian kończy akcję.
42' Wolski do Kujawy w pole karne. Ten strzela. Piłka trafia do siatki, jednak liniowy trzyma wyciągniętą w górę chorągiewkę. Kujawa był na spalonym.
40' Kujawa próbuje zagrać w pole karne Sandecji, ale Grzesik na spalonym.
39' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS, ale na posterunku był Kujawa.
37' Ramirez zagrywał w pole karne, ale niestety, gospodarze wybronili się z tej sytuacji.
35' Tym razem na drodze piłkarzy Sandecji staje Bielak, który przerywa ich akcję.
34' Próba ataku Sandecji powstrzymana przez Bogusza.
33' Kujawa faulowany. Żółta kartka dla Bartłomieja Kasprzaka z Sandecji.
32' Próba kontry Sandecji, ale ŁKS bez problemu przejmuje piłkę.
31' Poprzeczka ratuje Sandecję! Po rzucie rożnym Bryła w pole karne do Sobocińskiego, ten jednak trafia w poprzeczkę.
30' Kołba broni strzał z dystansu!
29' Aut dla Sandecji. Akcję gospodarzy przerywa Sobociński, który wybija piłkę z własnej połowy.
28' Akcja ŁKS lewą stroną. Ramirez próbował wrzucać do Bogusza, ale piłkę przejęli obrońcy.
26' Ramirez strzelał na bramkę, dobija Bielak, ale pewnie interweniuje Kozioł.
25' Rzut rożny dla ŁKS po tym, jak Basta wybija piłkę za linię końcową.
24' Rzut wolny dla Sandecji. Jednak daleko od pola karnego ŁKS. Próba dośrodkowania i piłka trafia na głowę Bryły.
23' Teraz Grzesik strzela na bramkę Sandecji, piłka przechodzi nad poprzeczką.
22' Bielak próbuje strzelać z dystansu. Interweniuje Kozioł.
20' Ramirez zagrał do Pyrdoła, ten jednak wpadł z piłką na swojego przeciwnika. Strata.
18' Rozwandowicz strzela z ostrego kąta. Piłka odbiła się od nóg obrońcy, jednak ostatecznie Kozioł zdołał ją złapać.
17' Teraz ŁKS groźnie na połowie Sandecji. Bogusz faulowany pół metra przed boczną linią pola karnego.
16' Nieudane dośrodkowanie w pole karne ŁKS, jednak piłka ląduje poza boiskiem.
15' Na murawie leży piłkarz Sandecji po zderzeniu z Rozwandowiczem.
13' Główka Sobocińskiego i piłka po raz kolejny ląduje za linią końcową. Rzut rożny dla Sandecji, ale na szczęście udaje się zażegnać niebezpieczeństwo.
12' Sandecja lewą stroną, dośrodkowanie w pole karne, krótko wybite przez obrońców. Piłka wróciła, na szczęście Kołba blokuje strzał napastnika. Rzut rożny dla Sandecji.
11' Agresywnie gra Sandecja. Wygląda na to, że łodzianie będą mieć w Nowym Sączu ciężką przeprawę.
10' Basta główkował pod polem karnym ŁKS, ale wybija piłkę Pyrdoł.
9' Strzał Ramireza, jednak piłka wybita daleko przez obrońców.
9' Kujawa w polu karnym Sandecji. Szufryn wybija piłkę za boisko. Rzut rożny dla ŁKS.
8' Faulowali goście. Rzut wolny dla Sandecji. Dośrodkowanie w pole karne ŁKS, na szczęście Grzesik wybija daleko piłkę.
7' Aut dla Sandecji.
6' Pyrdoł ograny w polu karnym. Na szczęście Sobociński wybija piłkę za boisko.
6' Rzut rożny dla Sandecji. Po groźnym dośrodkowaniu, spod nóg rywala piłkę wybił Bielak. Niestety, kolejny korner.
5' Atak zawodników ŁKS. Obrońcy Sandecji zmuszeni są podać do bramkarza.
4' Pyrdoł zatrzymany przez obrońcę. Od bramki gospodarze.
3' Na środku boiska leży jeden z łodzian. Sędzia każe grać dalej.
2' Pyrdoł dośrodkował w pole karne ale interweniował obrońca. Rzut rożny dla ŁKS.
1' Zaczęli! Przy piłce łodzianie.

Godz. 17.24 Skład ŁKS Łódź: Kołba, Bogusz, Sobociński, Rozwandowicz, Grzesik, Pyrdoł, Bielak, Wolski, Dani Ramirez (87' Kalinkowski), Bryła (73' Łuczak), Kujawa

Skład Sandecji Nowy Sącz: Kozioł, Basta (70' Dudzic), Piter-Bucko, Szufryn, Flis, Baran, Kasprzak (84' Flaszka), Kałahur, Korzym (61' Manoyan), Gabrych, Klichowicz

Sandecja Nowy Sącz w tym sezonie nie poniosła jeszcze porażki u siebie. Czy ŁKS dokona tej sztuki i pokona gospodarzy? Jak do tej pory, łodzianie punkty zdobywają właśnie na wyjazdach, miejmy więc nadzieję, że tym razem uda się opuścić Nowy Sącz z trzema punktami na koncie.

Początek spotkania o godz. 18. Arbitrem spotkania będzie pan Tomasz Marciniak z Płocka. Już wkrótce podamy składy obu drużyn!

Pogoda w Nowym Sączu bardzo sprzyja sportowym zmaganiom.

Materiał oryginalny: SANDECJA - ŁKS WYNIK. Rozwandowicz nie wykorzystał karnego! Tylko punkt dla ŁKS [WYNIK ONLINE] - Express Ilustrowany