Tomasz Jabłoński
Sandecja Widzew na żywo online. Dziś, w sobotę, o godzinie 16 piłkarze Widzewa zagrają z Sandecją w Nowym Sączu. Łodzianie wystąpią pod wodzą nowego trenera, którym po zwolnieniu Dobiego, został jego asystent Marcin Broniszewski. Wynik meczu Widzew Sandecja online. Zapraszamy na naszą relację z tego meczu.

SANDECJA WIDZEW NA ŻYWO

Wynik meczu Sandecja Widzew 3:1

Ręce opadają, Widzew na własne życzenie stracił punkty w Nowym Sączu. Czy to też koniec marzeń o pierwszej szóstce I ligi? Widzew stracił trzecią bramkę, grając w przewadze dwóch zawodników. Kibice Widzewa są załamani. Nie ma poprawy w grze i w wynikach Widzewa. Na zakończenie meczu kibice Sandecji, ciesząc się ze zwycięstwa uruchomili syrenę alarmową. Taką samą syrenę alarmową trzeba uruchomić, ale na stadionie przy al. Piłsudskiego.

90+5 min. Koniec meczu
90+5 min. Tomczyk na spalonym
90+5 min. Tomczyk wyłożył piłkę Michalskiemu jak na tacy, ale pomocnik łodzian zachował się jak nieopierzony junior i nie trafił do pustej bramki
90+3 min. Błanik schodzi, a za niego Prochownik
90+2 min. Gach strzelał, bardzo niecelnie
90+1 min. Pięć minut dłużej będzie trwał ten koszmarny mecz
90 min. Widzew w szoku, my także
89 min. Przewrócony Grudniewski. Zmiana w Widzewie. Tomczyk za Poczobuta
87 min. Widzew zrezygnowany, ale jak można dać sobie strzelić gola, grają z przewagą dwóch piłkarzy?
Victor wbiegł w pole karne od narożnika boiska i został sfaulowany przez Grudniewskiego. To koszmarny błąd
Jedenastkę ponownie pewnie wykorzystuje Piter-Bućko.
84 min. Karny dla Sandecji. Coś nieprawdopodobnego
83 min. Widzew nie opuszcza połowy rywala, ale strzałów na bramkę Sandecji brakuje
82 min. Poczobut ukarany żółtą kartką
81 min. Hajda ukarany czerwoną kartką (drugą żółtą), Sandecja będzie grać w dziewiątkę
80 min. Za dużo dryblingów Ameyawa
78 min. Szufryn uprzedził Ameyawa. Grudniewski odebrał piłkę rywalom
77 min. Robak do Michalskiego, ale autor jedynego gola dla Widzew nie doszedł do piłki
77 min. Kierownik drużyny Sandecji też ukarany żółtą kartką
76 min. Michalski nie opanował piłki, obrońcy Sandecji wybili ją
75 min. Kwadrans do końca meczu
74 min. Możdżeń wywalczył aut
73 min. Wolny dla Sandecji 30 m od bramki Widzewa
72 min. Dwie zmiany w Widzewie - Kosakiewicz za Stępińskiego, Mucha za Hanouska
71 min. Szufryn powtrzymał Robaka
70 min. Możdżeń przewrócił się w środku boiska
69 min. Sandecja skoncentrowana na obronie, Robak strzela nad poprzeczką, sędzia decyduje, że Robak był na spalonym
67 min. Michalski wybiegł do dobrego podania, ale był na spalonym
66 min. Grudniewski głową zagrał do Wrąbla, było groźnie
63 min. Zmiany w drużynie Sandecji. Schodzą Huesca i Basta, wchodzą Szupryn i Victor.
62 min. Widzew przeważa, gra przecież z przewagą jednego zawodnika
58 min. Michalski zdobywcą bramki. Nasz zawodnik wykorzystał zamieszanie pod bramką Sandecji. Po wrzutce Gacha, strzelał Hanousek, bramkarz Sandecji odbił piłkę, a Michalski wpakował ją do siatki
GOL dla Widzewa
56 min. Druga żółta kartka, czyli czerwona dla Ogorzałego. Gospodarze będą grać w dziesiątkę. Faulowany był Stępiński
56 min. Grudniewski ukarany żółtą kartką
55 min. Kasprzak ukarany żółtą kartką. Gospodarze walczą i faulują
54 min. Michalski do Robaka, ale gospodarze przecięli tę akcję
53 min. Michalski na pozycji spalonej
51 min. Faulowany Ameyaw, żółta kartka dla Ogorzałego
51 min. Możdżeń do Michalskiego, ale pomocnik łodzian uprzedzony
50 min. Rwane akcje z obu stron - to woda na młyn dla gospodarzy
48 min. Ameyaw do Michalskiego, ale ten fatalnie przestrzelił. Gdyby nie podniósł piłki, byłby gol
48 min. Niepotrzebny drybling Ameyawa
47 min. Ameyaw i Kasprzak zderzyli się głowami, ale nie potrzebna jest interwencja lekarska
46 min. Początek drugiej połowy.
Jedna zmiana w Widzewie. Wchodzi Ameyaw za Samca-Talara
Szkoda, że nie udało się strzelić kontaktowego gola. Czy piłkarze Widzewa odwrócą losy meczu w drugiej połowie. Jak zareaguje nowy trener?
Koniec pierwszej połowy
45+2 min. Poprzeczka! Tanżyna strzelił z 12 metrów, ale piłka trafiła w poprzeczkę
45+1 min. Sędzia przedłużył pierwszą połowę o 1 minutę
45 min. Po wolnym Stępińskiego Hanousek strzelał głową obok słupka bramki Sandecji
45 min. Faulowany Samiec-Talar. Hajda upomniany żółtą kartką
43 min. Poczobut dośrodkował, ale piłkę wybili obrońcy gospodarzy.
43 min. Tym razem faulował Robak
41 min. Udany strzał Możdżenia z woleja, metr obok spojenia słupka z poprzeczką
40 min. Trener Marcin Broniszewski nie kryje nerwów, kolejny faul na Michalskim, żółta kartka dla Basty
39 min. Ciekawa akcja łodzian, Robak zatrzymany
38 min. Kierownik drużyny Marcin Pipczyński krytykował decyzję sędziego i został upomniany żółtą kartką
37 min. Wolny dla Sandecji, piłka opuściła plac gry
Jak doszło do karnego. Po wybiciu piłki przez bramkarza piłka wpadła w pole karne łodzian, Gach walczył z Błanikiem, a piłkarz Sandecji przewrócił się na murawę. Sędzia podyktował jedenastkę, pewnie wykorzystaną przez Pitera-Bućko. Przypadkowy gol, czy sędzia nie popełnił błędu dyktując jedenastkę?
33 min. Gol z karnego dla Sandecji
32 min. Karny dla Sandecji
31 min. Wrąbel łapie piłkę
30 min. Pół godziny gry za nami. Widzew wciąż przegrywa
28 min. Rzut rożny dla Sandecji. Wrąbel wypiąstkował piłkę
28 min. Po dośrodkowaniu Stępińskiego piłka wybita na aut
27 min. Widzew ma inicjatywę, ale brakuje ciekawej, bramkowej akcji
25 min. Dobra akcja, ale po raz kolejny Michalski i Samiec-Talar na spalonym tuż za linią środkową
23 min. Ogorzały z 11 metrów strzelił wysoko ponad bramką Widzewa
21 min. Sandecja przerywa dobrą akcję łodzian
21 min. Gospodarze nie przebierają w środkach, często faulują
19 min. Michalski był blisko, Dziwniel wybił piłkę na róg. Pod dośrodkowaniu bramkarz Sandecji łapie piłkę
18 min. Michalski zaatakował prawą stroną, Możdżeń do Samca-Talara, ale znów spalony
15 min. Kwadrans gry za nami. Czy Widzew potrafi odmienić losy meczu?
12 min. Po rzucie rożnym Sandecji piłki nie potrafił wybić żaden z piłkarzy Widzewa. Futbolówka spadła pod nogi Huesci, który kopnął do siatki Widzewa. Koszmarny początek łodzian
GOl dla Sandecji
12 min. Huesca strzelił z 6 metrów, Wrąbel broni
11 min. Stępiński wybija piłkę na aut
10 min. Nerwowy początek meczu
9 min. Róg dla Sandecji. Piłka wysoko przeleciała ponad bramką Widzewa
8 min. Faulowany Poczobut. Słychać doping kibiców Sandecji spoza stadionu
6 min. Samiec-Talar wbiegł w pole karne, przewrócił się, ale sędzia uznał, że faulu nie było
4 min. Sandecja zaatakowała, ale strzał był bardzo niecelny
3 min. Faul Możdżenia, wolny dla Sandecji
2 min. Michalski do Robaka, król strzelców na spalonym
1 min. Pierwszy gwizdek sędziego

Godz. 15.58: Marcin Robak wyprowadził drużynę Widzewa na boisko. Widzewiacy na czerwono, Sandecja w biało-czarnych barwach

Godz. 15.56: Murawa na stadionie jest doskonale przygotowana, choć nie jest podgrzewana. W oddali widać śnieg, ale boisko jest zielone.

Godz. 15.55: Ostatnie minuty przed rozpoczęciem spotkania. Emocje rosną

Godz. 15.45: Dariusz Dudek, trener Sandecji, zaskoczył wszystkich mówiąc, że dla jego drużyny ten mecz to walka o szóstkę. Sandecja ma pięć punktów mniej od Widzewa. W ostatnich dwunastu meczach nie poniosła porażki.

Godz. 15.40: Ten mecz będzie debiutem trenera Marcina Broniszewskiego. W ostatnich dziewięciu meczach, w których debiutowały nowe miotły, Widzew wygrał siedem razy, raz zremisował i tylko raz przegrał. Ta jedyna porażka była udziałem Enkeleida Dobiego, a jedyny remis - Jacka Paszulewicza.

Godz. 15.30: Mecz poprowadzi Mateusz Złotnicki z Lublina. W tym sezonie Mateusz Złotnicki sędziował jedno spotkanie Fortuna Pucharu Polski, osiem meczów Fortuna 1 Ligi oraz jedno starcie w ramach Centralnej Ligi Juniorów. Łącznie pokazał w nich 35 żółtych i jedną czerwoną kartkę oraz podyktował sześć rzutów karnych.

Godz. 15.25: Arka po zwycięstwie w Łodzi z ŁKS jest szósta w tabeli i uciekła Widzewowi na cztery punkty. Ma ponadto jeden mecz zaległy. Nie trzeba więc przypominać, jak ważne jest spotkanie z Sandecją. Jeśli Widzew nie wygra, utraci kontakt z czołową szóstką.

Godz. 15.20: Sandecja zagra w składzie: Dawid Pietrzkiewicz (31) - Michał Piter -Bućko (28), Daniel Dziwniel (3), Adrian Basta (17), Tomasz Boczek (90) - Dawid Błanik (11), Michał Walski (16), Kamil Ogorzały (19, M), Wojciech Hajda (70, M), Bartłomiej Kasprzak (33) - Rubez Lopez Huesca (7).
Rezerwowi: Dominik Budzyński, Dawid Szufryn, Maciej Małkowski, Damir Sovsić, Rafael Victor, Armand Ella Ken, Robert Prochownik (M), Jan Kuźma (M), Wiktor Żołądź (M)

Godz. 15.15: Nowy trener Widzewa Marcin Broniszewski nie przewrócił do góry nogami drużyny Widzewa. Jednak na uwagę zasługują zmiany w pierwszym składzie. Na prawej obronie gra Patryk Stępiński zamiast Łukasza Kosakiewicza, na lewej gra Kacper Gach. Obok Daniela Tanżyny na stoperze gra Michał Grudniewski zamiast Krystiana Nowaka. W drugiej linii miejsce Dominika Kuna zajął Marek Hanousek. Reszta bez zmian.

W takim składzie zagra Widzew w Nowym Sączu
Widzew Łódź: Jakub Wrąbel (44) - Patryk Stępiński (95), Daniel Tanżyna (27), Michał Grudniewski (2), Kacper Gach (20), Mateusz Michalski (7), Bartłomiej Poczobut (16), Marek Hanousek (25), Mateusz Możdżeń (30), Piotr Samiec-Talar (97, M), Marcin Robak (9, K).
Rezerwowi: Vjačeslavs Kudrjavcevs (98), Filip Becht (3, M), Caique (5), Paweł Tomczyk (8), Krystian Nowak (15), Patryk Mucha (19), Dominik Kun (22), Łukasz Kosakiewicz (23), Michael Ameyaw (29, M).

To będzie niezwykle ważny mecz dla piłkarzy Widzewa. Nie tylko dlatego, że ich gra w ostatnich meczach delikatnie mówiąc pozostawia wiele do życzenia. W połowie tygodnia działacze Widzewa uznali, że Enkeleid Dobi nie podoła wyzwaniu walki o ekstraklasę i zdecydowali się zakończyć współpracę z trenerem. Czy jego następca, którym został asystent Dobiego Marcin Broniszewski, będzie potrafił wykrzesać z piłkarzy wolę walki? Zobaczymy.

Jedno jest pewne. Kibice mają dosyć słabych występów, braku zaangażowania i walki na boisku i nie ukrywają tego w licznych wpisach i komentarzach w mediach społecznościowych. Wydaje się, że piłkarze wyczerpali już kredyt zaufania, jakim byli obdarowani przez fanów. Cierpliwość ma swoje granice...

Czas pokazać, że noszenie koszulki z herbem Widzewa zobowiązuje!

Ferrari 488 Pista ze stajni z Maranello ma pod maską najmocniejsze V8 w historii tej marki. Zobacz ZDJĘCIA, czytaj na kolejnych slajdach >>>

Rozbił ferrari warte ponad milion złotych na Mickiewicza. Wy...