Sensacja! Poseł Godson nie zmienił zdania

  Sensacja! Poseł Godson nie zmienił zdania

  Marcin Darda

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  John Godson, łódzki poseł PO, parę dni ze sobą walczył, ale po raz pierwszy od dłuższego czasu nie wycofał się ze swego zdania. Złamał dyscyplinę klubową w sprawie rezygnacji z progów ostrożnościowych parę dni temu, złamał ją i w piątek.
  Marcin Darda

  Marcin Darda ©Grzegorz Gałasiński/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Ten, kto Godsona nie zna, pomyśli, że jest konsekwentny. Ja znam i wiem, że to nie konsekwencja, a raczej dobre alibi, bo jeszcze rano w dniu głosowania mocno się wahał. Tuż po tym, jak złamał dyscyplinę w środę, szef klubu PO rzucił w mediach, że gdy się to powtórzy, Godson oraz Jarosław Gowin i Jacek Żalek mogą zostać zawieszeni w klubie i partii.

  Gowin, największy i jeden z niewielu obecnie politycznych przyjaciół Godsona, jest kontrkandydatem Donalda Tuska w wyborach na szefa PO. Większych szans nie ma, ale wybory to najlepszy licznik, który pokaże mu, ilu ma zwolenników w PO jego konserwatywna linia. Policzy swoich i będzie się zastanawiał, kiedy odejść albo dać się wyrzucić, a potem odebrać tych swoich Platformie.

  Tusk okazał swą szlachetność, polecił, by nikt dysydentów nie próbował usunąć z PO tuż przed wyborami. Dobry szef? Boski, ale Gowin na 100 proc. był pewien, że Tusk tak się właśnie zachowa i pewnie dlatego cała trójka się wyłamała. To jest element kampanii, bo Gowin sprzeciwia się likwidacji progów ostrożnościowych teraz, a w kwietniu, gdy projekt pokazano pierwszy raz, uwag nie miał. Był wtedy ministrem i nie kandydował na szefa PO. Proste.

  Marcin Darda

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Konieczna DEZYNFEKCJA ; DEZYNSEKCJA I DERATYZACJA PO NA CITO 1

  RobinSON (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 11 / 7

  Na co czeka Tusk ?
  Dobry gospodarz wymiata smieci ze swego podworka , jak tylko zaczynaja cuchnac . Te nie tylko od dawna cuchna pisuarowo - episkopatowym szambem , ale zagrazaja epidemia kaczej...rozwiń całość

  Na co czeka Tusk ?
  Dobry gospodarz wymiata smieci ze swego podworka , jak tylko zaczynaja cuchnac . Te nie tylko od dawna cuchna pisuarowo - episkopatowym szambem , ale zagrazaja epidemia kaczej grypy i masowego zatrucia watykanska cholera .
  Zalecam DEZYNFEKCJE ; DEZYNSEKCJE I DERATYZACJE Platformy NA CITO !
  p.s.
  po Godsona zglosi sie przedstawiciel BIALYCH RYCERZY Z MISSISIPI .Maja tam jakies swoje sprawy do uregulowania , odnosnie pobrudzonego bialego habitu ze spiczastym kapturem, plonacego krzyza i niezuzytego lassa . zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  O co tu chodzi?

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 14

  Mam wrażenie, że pan Darda ostatnio zwyczajnie czepia się posła Godsona. Ciekawe czym mu się naraził? A może jest to mimowolny przejaw artawistycznego rasizmu?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo