Serie A. Mecz Inter - Sassuolo przerwany przez inwazję na boisko... spadochroniarza [WIDEO]

Stanisław MonetaZaktualizowano
Spadochroniarz nie przeszkodził Interowi
Spadochroniarz nie przeszkodził Interowi Andrea Staccioli / Insidefoto via www.imago-images.de/Imago Spor
Niedzielny mecz Sassuolo z Interem Mediolan kibice zapamiętają nie tylko z powodu dużych emocji (skończyło się wynikiem 3:4). W pierwszej połowie spotkanie przerwano z powodu... lądowania spadochroniarza na murawie. Zobacz niecodzienną sytuację.

45. minuta. Inter prowadzi na wyjeździe z Sassuolo 2:1, a za chwilę może podwyższyć wynik, bo do wykonania rzutu karnego zbiera się Romelu Lukaku. Tymczasem kibice zaczynają się cieszyć i wiwatować, bo... po drugiej stronie boiska ląduje spadochroniarz. Piłkarze osłupieli, lecz niecodzienny gość nie miał wobec nich wrogich zamiarów. Nie uciekał też przez stawardami, którzy szybko dobiegli do niego i ściągnęli go z płyty.

Spadochroniarz ląduje na boisku podczas meczu Serie A:

Sytuacja z innej perspektywy:

Na razie nie wiadomo, dlaczego spadochroniarz wylądował na murawie. Na kasku miał kamerę śledzącą jego lot, jednak cala sytuacja mogła być dziełem przypadku, a nie złośliwym działaniem czy np. częścią kampanii reklamowej, jak np. wtargnięcie na boisko roznegliżowanej Kinsey Wolanski podczas ostatniego finału Ligi Mistrzów.