ZOBACZ
  ZDJĘCIA

  Wystawa Kotów w Łodzi.

  Rozwiń
  Sesja Rady Miejskiej w Łodzi. Na Chojnach powstanie kolejny...

  Sesja Rady Miejskiej w Łodzi. Na Chojnach powstanie kolejny supermarket?

  Marcin Bereszczynski

  Dziennik Łódzki

  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne ©Anna Kaczmarz / Polska Press

  Rada Miejska w Łodzi nie zgodziła się na uchylenie uchwały dotyczącej sprzedaży działki przy ul. Strażackiej i skierowali ją do do rozpatrzenia przez radnych z komisji rozwoju i działalności gospodarczej.
  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne ©Anna Kaczmarz / Polska Press

  Radni PiS chcieli wstrzymać sprzedaż nieruchomości, ponieważ mieszkańcy Chojen chcą, aby powstało tam targowisko, a nie kolejny market.

  Łodzianie pragnący targowiska zbierali podpisy w tej sprawie pod obywatelskim projektem uchwały. Nie udało się zebrać tysiąca podpisów, co pozwala przedłożyć projekt pod głosowanie radnych, bo rozpoczęła się procedura przetargowa dotycząca sprzedaży działki. Dlatego projekt uchwały wstrzymującej sprzedaż złożył radny Marcin Zalewski (PiS).

  Czytaj:Na Chojnach powstanie kolejny supermarket?

  Argumentował, że wokół terenu przy strażackiej nie ma w promieniu kilku kilometrów żadnego targowiska, gdzie producenci owoców, warzyw i drobni kupcy mogliby prowadzić sprzedaż. Przekonywał, że sprzedaż nieruchomości powinna nastąpić po sporządzeniu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, ale planu dla tego rejonu miasta jeszcze nie ma.

  Projekt uchwały wstrzymującej sprzedaż działki przy Strażackiej wróci na obrady sesji Rady Miejskiej po zaopiniowaniu jej przez komisję ds. rozwoju i działalności gospodarczej.


  ZOBACZ | Wydarzenia minionego tygodnia w Łódzkiem

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (4)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  chcę złożyć podpis

  mieszkaniec Chojen (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 4

  Mieszkańcom Chojen to targowisko na pewno by się przydało. Pozwoliłoby na to, żeby co miesiąc został im w kieszeni niemały grosz. Korzystając z tego, że nie ma konkurencji okoliczne sklepy...rozwiń całość

  Mieszkańcom Chojen to targowisko na pewno by się przydało. Pozwoliłoby na to, żeby co miesiąc został im w kieszeni niemały grosz. Korzystając z tego, że nie ma konkurencji okoliczne sklepy sprzedają na dużej marży. Ile brakuje podpisów? Czy można jeszcze składać? Jeśli tak to gdzie? Ja chętnie bym złożył. Ktoś kto zbierał nie dotarł do wszystkich zainteresowanych. zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  OPANUJCIE SIEM Z TIMI MARKIENTAMI

  B (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 5

  DO LASU IDZCIE JEDZCIE Z SASIADAMI SIE SPOTKAJCIE PIWKO RAZEM WYPIJCIE USMIECHNIJCIE SIEM LUDZIE OD RAZU MSRKIENT NIE BENDZIE WAM POTRZEBNI:)

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Nastepny markient ?

  B (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 7

  Za., ebia was timi markientami po uj wam tile sklepow zsmoast ogrodkow sklepy zamiast odpoczynku i telaksu sklep na smutki sklep na pogodem sklep na sekz sklep na nudem sklep na zdrowie aoteka i...rozwiń całość

  Za., ebia was timi markientami po uj wam tile sklepow zsmoast ogrodkow sklepy zamiast odpoczynku i telaksu sklep na smutki sklep na pogodem sklep na sekz sklep na nudem sklep na zdrowie aoteka i tak siem kreci lody w Polsce ns wszistko jedns odpowiedz SKLEPPzwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Wybudować tam świątynię!

  PiS (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 10 / 1

  I odprawiać apel smoleński.
  Tego chcą ludzie!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo