Siatkarki Budowlanych Łódź grają w Atlas Arenie z Impelem...

  Siatkarki Budowlanych Łódź grają w Atlas Arenie z Impelem Wrocław

  Marek Kondraciuk

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Siatkarki Budowlanych Łódź grają w Atlas Arenie z Impelem Wrocław
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Paweł Łacheta

  - Cieszę się, że wreszcie zagramy, bo od pół roku nie było w Łodzi ligowej siatkówki - powiedział na spotkaniu z dziennikarzami przed pierwszym w tym sezonie łódzkim meczem Marcin Chudzik, menedżer Beef Master Budowlanych i prezes spółki. - Kibice są stęsknieni widowisk przy siatce, bo bilety sprzedają się świetnie.
  W sobotę o godz. 18 w Atlas Arenie siatkarki Beef Master Budowlanych podejmować będą pretendenta do medalu zespół Impelu Wrocław.

  - Na przywitanie z kibicami przygotowaliśmy wiele atrakcji - dodaje Marcin Chudzik. - Ozdobą meczu w przerwach będzie występ cheerleaderek. Zaplanowaliśmy zabawy dla dzieci, konkursy dla dorosłych. Po raz pierwszy zaprezentujemy naszą maskotkę. Nie zdradzę jeszcze czyja postać będzie umilać kibicom widowiska w Atlas Arenie, bo chcemy zrobić niespodziankę. Powiem tylko, że maskotka będzie symbolem waleczności naszej drużyny.

  Czy waleczność będzie jedyną wizytówką zespołu Beef Master Budowlanych? - Nie, z pewnością nie, ale na razie nie chcę mówić o naszych atutach - powiedział trener Adam Grabowski. - Nie złożę też deklaracji, które miejsce jest naszym celem. Chcemy po prostu dobrze grać i wygrywać, aby sprawiać radość kibicom. Na podstawie porównania budżetów niektórzy komentatorzy już rozdzielili role w tym sezonie. Zapewniam jednak, że niespodzianki będą.

  Kto jest liderką drużyny? - Z racji doświadczenia, osiągnięć i osobowości naturalnym przywódcą grupy jest Magda Śliwa - mówi wicekapitan Sylwia Pycia. - Lidera sportowego wykreują dopiero mecze.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo