Siatkarki Grot Budowlanych Łódź wygrały we Wrocławiu. Czy przegonią Legionovię? Bilety na derby Łodzi

Grzegorz Gałasiński
Siatkówka. W środę siatkarki Grot Budowlanych Łódź grały we Wrocławiu z #Volley.

Łodzianki wygrały w trzech setach, choć w pierwszym zwycięstwo nie przyszło łatwo. Najskuteczniejszą siatkarką była Ukrainka Anastasyia Kraiduba, która zdobyła 16 punktów.

#Volley Wrocław – Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 20:25, 18:25)
Grot Budowlani: Julia Nowicka 5, Julia Twardowska 6, Małgorzata Śmieszek 4, Anastasiya Kraiduba 16, Agata Babicz 4, Jaroslava Pencova 4, Maria Stenzel (l) oraz Anna Bączyńska. Trener: Błażej Krzyształowicz.

Siatkarki Grot Budowlanych walczyły z Legionovią o wyższe miejsce. W środę drużyna z Legionowa grała u siebie z Pałacem Bydgoszcz. Przegrała pierwszego seta przegrała do 17 i drugiego także - do 21. Później jednak Legionovia, na nieszczęście łodzianek, wygrała sety do 18 i 22, a w tie-breaku triumfowała do 8 i zapewniła sobie miejsce w czwórce. Legionovia w ostatniej kolejce gra z Wisłą Warszawa - najsłabszym zespołem ligi i może być nawet trzecia, jeśli Grot Budowlani pokonają za trzy punkty ŁKS Commercecon. Sensacji w meczu Wisła - Legionovia nie przewidujemy.
Wygrana w derbach za trzy punkty spowoduje, że Grot Budowlani wyprzedzą w tabeli ŁKS Commercecon (przyjmujemy, że łodzianki pokonają za trzy Stal), ale podopieczne trenera Błażeja Krzyształowicza będą wtedy najwyżej czwarte.

Bilety na derby Łodzi

W ostatniej serii 1 marca (w niedzielę) o godz. 17:30 w Sport Arenie Grot Budowlani Łódź podejmować będą ŁKS Commercecon. Ceny biletów: 25 zł - normalny, 15 zł - ulgowy.
Osoby posiadające karnet na mecze Grot Budowlanych nie muszą kupować biletów na to spotkanie.
Karnety ŁKS Commercecon nie obowiązują na ten mecz. Kibice Grot Budowlanych Łódź mogą kupić bilety w kasie głównej Sport Areny, w piątek, w godz. od 16 do 19 oraz w dniu meczu od 15.
Kibice ŁKS Commercecon kupią bilety podczas czwartkowego meczu lub w oficjalnym sklepie ŁKS przy al. Unii.