Siatkarki Grot Budowlanych wygrały 4:0. Pierwszy w historii klubu złoty set wygrany

Siatkarki Grot Budowlanych wygrały ostatni mecz w TauronLidze 4:0 i zajęły piąte miejsce w Polsce.

BKS Bielsko-Biała . Grot Budowlani Łódź 0:3 (16:25, 21:25, 21:25) - złoty set 12:15
Grot Budowlani: Zuzanna Górecka 17, Małgorzata Lisiak 6, Veronica Jones-Perry 18, Monika Fedusio 17, Weronika Centka 9, Julia Nowicka 3, Maria Stenzel (l) oraz Anna Lewandowska. Trener: Błażej Krzyształowicz.

Po porażce w pierwszym meczu o piąte miejsce w Łodzi z BKS 0:3 siatkarki Grot Budowlanych pokazały charakter. Pokonały rywalki na jej terenie 3:0 i w pierwszym w historii klubu złotym secie zwyciężyły 15:12. Tym samym zakończyły sezon na 5. miejscu w Tauron Lidze i wywalczyły prawo gry w eliminacjach Pucharu CEV. MVP meczu wybrana została Zuzanna Górecka.

Prezes Marcin Chudzik liczył na wygranie meczu o piąte miejsce, który nazwał małym finałem Grot Budowlanych. Wygrana została osiągnięta i w lepszych nastrojach dziewczęta kończą sezon. Przed nimi rysuje się wielka przyszłość. Następny sezon na pewno będzie lepszy.
Brawa za walkę do samego końca - kibice czekali po meczu na swoją drużynę i podziękowali siatkarkom.

Klasyfikacja końcowa Tauron Ligi 2021 (miejsca 5–12):