Siatkarki Grot Budowlanych wygrały dziesiąty mecz z rzędu. Teraz mecz sezonu z Developresem w Rzeszowie

Siatkarki Grot Budowlanych odniosły dziesiąte zwycięstwo z rzędu.

Grot Budowlani tylko w pierwszym secie toczyły wyrównaną walkę. Gospodynie prowadziły nawet 16:11, by w ciągu kilku minut zdobyć siedem punktów z rzędu. Świecianki doprowadziły jeszcze do remisu po 23, ale Paulina Damaske i Zuzanna Górecka zdobyły dwa ostatnie punkty. Następne sety były bez historii.

Grot Budowlani teraz zmierzą się w Rzeszowie z niepokonanym liderem tabeli, drużyną Developresu. To będzie bardzo trudny egzamin dla młodej drużyny. Trzymajmy kciuki.

Joker Świecie - Grot Budowlani 0:3 (23:25, 14:25, 14:25)

Grot Budowlani: Veronica Jones-Perry 16, Anna Lewandowska 6, Paulina Damaske 3, Zuzanna Górecka 8, Kornelia Moskwa 9, Ewelina Tobiasz 1, Maria Stenzel (l) oraz Justyna Kędziora, Julia Nowicka 6, Oliwia Michalak 1. Trener: Błażej Krzyształowicz.
Chemik Police – Legionovia 3:0, Pałac Bydgoszcz – Radomka 1:3, MKSKalisz – PTPSPiła.