Siatkarki ŁKS Commercecon nie dały rady liderowi. Imponujący doping kibiców. Zdjęcia

W meczu na szczycie TauronLigi siatkarki ŁKS Commercecon przegrały w Łodzi z liderem tabeli, Developresem Rzeszów 0:3.

Siatkarki ŁKS Commercecon zaczęły mecz z Ivną Colombo, ale nie był to jej udany występ. Dużo lepiej zaprezentowała się Weronika Sobiczewska.
Dwa pierwsze sety łatwo wygrały liderki TauronLigi. W trzecim secie Wiewióry były bliskie zwycięstwa. Był remis 20:20, następnie 22:22 i 24:24. Ważny punkt zdobyła wówczas MVP meczu Jelena Blagojević. Na 25:25 wyrównała Weronika Sobiczewska. Rzeszowianki wygrały jednak dwie kolejne piłki: skutecznym atakiem popisała się Katarzyna Wenerska, a udanym blokiem - była siatkarka ŁKS, Gruzinka Ana Kalandadze. Mecz zakończył się wynikiem 0:3.

Kibice nie oszczędzają Wiewiór.
Cezary napisał taki komentarz na FB:
Powiem tak, z meczu na mecz gramy coraz gorzej, skład miał być lepszy, niż w tamtym roku, a tymczasem nasze siatkarki grają najgorszy sezon odkąd grają w ekstraklasie! Pewne zawodniczki chyba przyszły do ŁKS-u na emeryturę, kupony odcinać. Jak to się dzieje, że zawodniczki grają na skuteczności 20%!!!. To są jakieś "jaja" i kpina z kibiców. Nie kończymy prostych piłek, ataki tak słabe, że mój 8 letni syn by je podbił. Brak przyjęcia itd...czy ktoś walnie w stół w klubie, bo skończą jak piłkarze!!!

Michał Pytliński dodał: Juz chyba walnął... Prezes wyszedł pod koniec drugiego seta.. chyba nie trzeba tego tłumaczyć

Łukas Jarocki: Prezes będzie miał nauczkę żeby nie sprowadzać szrotu do klubu,w tym jest najlepszy Przytuła

ŁKS Commercecon - Developres Rzeszów 0:3 (19:25, 16:25, 25:27)
ŁKS Commercecon: Martyna Grajber 9, Kamila Witkowska 6, Roberta Ratzke 2, Veronica Jones-Perry 4, Klaudia Alagierska 2, Ivna Colombo 1, Paulina Maj-Erwardt (l) oraz Julita Piasecka 0, Weronika Sobiczewska 13, Angelika Gajer 0, Pietra Jukoski 0, Joanna Pacak 2. Trener: Michal Masek.

W niedzielę 9 stycznia o godz. 14.45 siatkarki Grot Budowlanych zagrają w Policach z Chemikiem.
W niedzielę 16 stycznia o godz. 20.30 siatkarki ŁKS Commercecon zagrają w Łodzi z Chemikiem Police.