Siatkówka zaprezentowana przez Grot Budowlanych była najlepsza na Świecie

Pewne zwycięstwo odniosły siatkarki Grot Budowlanych Łódź.

91 minut trwał mecz Jokera Świecie z dobrze dysponowanymi siatkarkami Grot Budowlanych w 12 serii Tauron Ligi. Łodzianki wygrały zdecydowanie 3:0. Tylko w pierwszym secie było niepewnie, gdy gospodynie prowadzły 21:19. Podopieczne trenera Jakuba Głuszaka wzięły się w garść i zdobyły pięć punktów z rzędu. W drugim i trzecim secie nie było takich niespodzianek. W trzecim łodzianki śpieszyły się do domu, bo od początku seta objęły prowadzenie 11:3 i wygrały do 16.
MVP meczu Monika Fedusio. Na pochwały zasłużyła też Julia Szczurowska, która w trakcie meczu zastąpiła Anę Cleger i zdobyła 18 punktów.

Joker Świecie - Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 21:25, 16:25)
Grot Budowlani: Monika Fedusio 15, Małgorzata Lisiak 3, Ana Cleger 2, Zuzanna Górecka 11, Weronika Centka 6, Martyna Łazowska 3, Justyna Łysiak (l) oraz Justyna Kędziora 1, Anna Lewandowska 2, Daria Skomorowska (l), Maja Pelczarska, Julia Szczurowska 18. Trener: Jakub Głuszak.