Siedem medali karateków ŁKKS Shotokan. Duży sukces łodzian

Utalentowani karatecy Łódzkiego Klubu Karate Shotokan z medalami
Karate. W Szczecinie podczas ogólnopolskiego turnieju Baltic Cup, w stawce karateków z 14 klubów, zawodnicy Łódzkiego Klubu Karate Shotokan wywalczyli kwalifikacje do mistrzostw Polski zdobywając trzy złote medale, trzy srebrne i brązowy medal.

Agata Becherka zajęła 1 miejsce w kumite młodzieżowców -50 kg i 2 miejsce kumite młodzieżowców -55 kg, Julia Komorowska – 1 miejsce kumite młodz. -55 kg; Wojciech Dziatkiewicz – 2 miejsce kumite młodz. -67 kg; Mateusz Dębowski – 2 miejsce kumite juniorów +76 kg;

1 miejsce w kumite drużynowe młodzieżowców zajęła para: Agata Becherka, Julia Komorowska; 3 miejsce kumite drużynowe dziewcząt juniorek Młodszych w składzie Paulina Kurowska, Marcelina Chocholska, Hanna Ćwiklińska;

– Był to pierwszy z dwóch turniejów, z których zdobyte punkty będą miały znaczenie przy powołaniach do kadry – informuje Arkadiusz Bugajak, prezes ŁKKS.– Kolejną szansę na powiększenie zdobyczy punktowej i medalowej zawodnicy będą mieli 21 marca na mistrzostwach Ziemi Legnickiej. Udział naszych zawodników w turniejach jest możliwy dzięki wsparciu Wydziału Sportu UMŁ .