Skierniewice: warszawiacy kradli w skierniewickich marketach

  Skierniewice: warszawiacy kradli w skierniewickich marketach

  burz

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Skierniewice: warszawiacy kradli w skierniewickich marketach
  1/2
  przejdź do galerii

  ©KWP

  Skierniewiccy kryminalni zatrzymali za kradzież 45-latkę oraz jej 50-letniego kompana. Z dwóch skierniewickich marketów mieszkańcy Warszawy ukradli artykuły spożywcze i chemiczne o wartości prawie 1.000 złotych.
  Policjantów powiadomiono, że do samochodu stojącego na parkingu jednego z marketów co jakiś czas podchodzi dziwnie zachowująca się para.

  Gdy kryminalni przyjechali na miejsce, zwrócili uwagę na kobietę i mężczyznę kręcących się w pobliżu hondy accord. Para kilkakrotnie podchodziła do auta i pakowała drobne rzeczy, wyjmowane z kieszeni i podręcznych toreb. Takie zachowanie wskazywało, że przedmioty mogły pochodzić z kradzieży.

  - Przypuszczenia stróżów prawa potwierdziły się po rozmowie z obsługą monitoringu. Policjanci zatrzymali parę oraz przeszukali ich pojazd. W bagażniku znaleźli artykuły spożywcze i chemiczne których wartość oszacowano na 1.000 złotych. 45-latka i jej 50 letni kolega trafili do policyjnego aresztu. Oboje są mieszkańcami Warszawy – informuje Anna Szymczak ze skierniewickiej policji.

  Śledczy ustalili również, że feralnego dnia oboje kradli także w innym markecie. Warszawiacy byli już karani za podobne kradzieże.

  CZYTAJ TEŻ NA SKIERNIEWICE.NASZEMIASTO.PL

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo