Skierniewice: Zgubiła telefon na imprezie. Wymyśliła napad

  Skierniewice: Zgubiła telefon na imprezie. Wymyśliła napad

  burz

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Skierniewice: Zgubiła telefon na imprezie. Wymyśliła napad
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Grzegorz Gałasiński/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Mieszkanka Skierniewic wymyśliła napad, zawiadamiając policję o kradzieży telefonu. Jak się okazało, młoda kobieta sama zgubiła aparat, imprezując u kolegi. Za wprowadzenie policjantów w błąd grozi jej areszt lub grzywna do 1.500 zł.
  Dyżurny skierniewickiej policji został poinformowany o rozboju. Ofiarą przestępstwa miała być 24-letnia mieszkanka miasta. Na policję dzwonił jej ojciec.

  Według przekazanych policji informacji wracająca nad ranem z imprezy młoda kobieta została zaczepiona przez nieznanego mężczyznę. Gdy nie miała ochoty na rozmowę z nieznajomym, ten złapał ją za ramie i zaczął szarpać. Potem mocno uderzył ją w policzek. Obawiając się o własne życie 24-latka wyjęła z tylnej kieszeni spodni telefon i oddała go napastnikowi.

  Kryminalni ustalając szczegóły zdarzenia oraz rysopis sprawcy nie do końca uwierzyli w słowa pokrzywdzonej, która była w tym czasie nietrzeźwa - miała 1,4 promila alkoholu w organizmie. Jak się okazało, mieszkanka Skierniewic wymyśliła napad.

  - Policjanci sprawdzając wstępne informacje dotarli do domu kolegi, w którym odbyła się impreza. Okazało się, że rzekomo skradziony telefon znajduje się za meblami w jednym z pokoi. Odzyskany aparat trafił do rąk właścicielki. Za wprowadzenie w błąd policjantów fałszywą informacją o zdarzeniu i wywołanie niepotrzebnej czynności zostanie wobec kobiety skierowany wniosek o ukaranie – informuje Anna Szymczak ze skierniewickiej policji.

  CZYTAJ TEŻ NA SKIERNIEWICE.NASZEMIASTO.PL

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  miereczek to przygłup

  Dominik (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 10 / 5

  Komentarz miereczek wykazuje iż jego iloraz inteligencji jest równy ilości liter w tym właśnie komentarzu

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  mireczek

  tiaaa (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 10

  głupia suka

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo