Skra Widzew na żywo online 25.08.19
Widzew Skra na żywo online. Dziś Widzew gra mecz wyjazdowy ze Skrą w Częstochowie. Mecz Skra Widzew online na żywo. Zapraszamy na naszą relację na żywo z meczu pomiędzy Skrą i Widzewem. Mecz Widzew Skra rozpoczyna się o godzinie 16.

Skra Widzew online na żywo 25.08.19

Wynik meczu SKRA WIDZEW 1:0

Koniec meczu Ręce opadają, drużyna Widzewa gra fatalnie, nie pomagają zmiany w składzie. To jest dramat. Czy odmieni nasz zespół Mateusz Możdżeń? Miejmy nadzieję. Dziękujemy za uwagę

90+4 min. Czerwona kartka dla Radwańskiego za faul na wychodzącym na czystą pozycję Jelonka

90+4 min. Jeszcze zmiana w Skrze

90+3 min. Gospodarze przerywają nasze akcje

90+2 min. Widzew nie ma pomysłu na przeprowadzenie dobrej akcji

90 min. Sędzia przedłuża mecz o 4 minuty. Zmiana w drużynie Skry: Jelonek za Niedojada

90 min. Skra wybija piłkę sprzed własnego pola karnego

89 min. Gospodarze odbierają nam piłkę, Widzew jest bezradny

88 min. Ameyaw strzela zza pola karnego wysoko ponad bramką Skry

87 min. Radwański niedokładnie do Robaka

86 min. Bondarenko uprzedził Robaka, stracona akcja Widzewa

85 min. Widzew zbyt długo rozgrywa piłkę, nic nie wynika z naszych akcji

83 min. Tanżyna fauluje w środku pola

82 min. Kontra Skry. Napora uderzył zza pola karnego, metr obok lewego słupka

80 min. Dobra kontra Widzewa. Mandiangu i Ameyaw zaatakowali, piłka dośrodkowana do Mąki, ale piękna interwencja bramkarza Skry i wybicie piłki

78 min. Zamieszanie pod bramką Skry, obrońcy gospodarzy wybijają piłkę

Przerwa dla zawodników. Temperatura +34 st. C

75 min.
Mandiangu zablokowany po akcji lewą stroną

74 min. Długo trwa zmiana w Skrze. Napora za Niedbałę

74 min. Atakuje Skra, piłkę po dośrodkowaniu łapie Wolański

72 min. Strzelał Mąka, daleko od bramki

71 min. Dobrej okazji nie wykorzystał Mandiangu. Czemu nie strzelał?

69 min. Zmiany w Widzewie. Schodzą Gutowski i Wolsztyński, weszli Ameyaw i Mandiangu

67 min. Piłkarze Skry atakowali, Niedbała strzelił ponad bramką

65 min. Po dośrodkowaniu Robaka Gutowski strzelał z woleja, ale piłka przeleciała nad bramką bardzo wysoko

63 min. Tanżyna przerywa akcję gospodarzy

60 min. Poczobut zastępuje Zejdlera

Jak padł gol? Tanżyna zagrywał do Wolańskiego, nasz bramkarz wybija świecę. Tracimy piłkę przed własnym polem karnym, Zieleniecki został uprzedzony przez Noconia, najlepszy zawodnik Skry wbiegł w pole karne i z ostrego kąta strzelił pod poprzeczkę. Widzew grać, k... mać - skanowali kibice

59 min. Nocoń strzela gola

59 min. Po rogu piłkę złapał Wolański, po kontrze atakował Widzew, Mąka nie skończył akcji

57 min. Zejdler ukarany żółtą kartką

56 min. Brakuje składnych akcji z obu stron

55 min. Sędzia ukarał żółtą kartką zawodnika siedzącego na ławce rezerwowych Skry

53 min. Gutowski wrzuca piłkę w pole karne rywala, bramkarz Skry nie ma kłopotów

50 min. Olejnik strzelał, Wolański łapie piłkę

47 min. Nie ma zmian w drużynach

Początek drugiej połowy

Koniec pierwszej połowy

45+1 Strzelał Gutowski, ale nidokładnie

45+1 Minuta doliczona. Jeszcze róg dla Widzewa

45 min. Niepotrzebne dryblingi Robaka przed polem karnym. Tracimy piłkę

43 min. Dobrze wrzucał piłkę w pole karne Kosakiewicz, obrońcy Skry uprzedzają Robaka i Wolsztyńskiego

41 min. Groźne akcje Widzewa pod bramką Skry, interweniują obrońca i bramkarz gospodarzy

40 min. Faulowany Mąka, żółta kartka dla gracza Skry - Niedbały

39 min. Nieuznany gol dla Widzewa. Po wrzutce Zejdlera i zagraniu Tanżyny, Robak strzelił z bliska do siatki, lecz był na spalonym

38 min. Za dyskusję z arbitrem żółtą kartką ukarany Robak

35 min. Brawo Wolański, dwie doskonałe interwencje naszego bramkarza uchroniły Widzew przed utratą gola

Wolański obronił jedenastkę Holika i jego dobitkę głową

35 min. Niedojad faulowany przez Tanżynę

34 min. Karny dla Skry

32 min. Dobra interwencja Wolańskiego po wrzutce z wolnego

30 min. Przerwa dla zawodników, jest bardzo gorąco

30 min. Po wolnym Kosakiewicza, głową strzelał Robak, bramkarz Skry łapie piłkę. Dobra okazja

28 min. Dobre strzały Mąki, po pierwszym obrońca Skry zablokował piłkę, po dobitce dobrze interweniował bramkarz

27 min. Radwański strzelał - metr obok słupka

26 min. Gospodarze byli blisko zdobycia gola. Pawłas strzelił po ziemi niedaleko obok słupka. Kontra Skry po stracie Mąki

23 min. Dobre wejście Gutowskiego, dośrodkowana przez niego piłka nie dotarła do kolegów

22 min. Radwański przerywa faulami akcje Noconia. Po wolnym strzał w boczną siatkę

21 min. Robak strzelał głową, bramkarz łapie piłkę

19 min. Przechwyt Mąki, podanie do Robaka, szybszy był bramkarz Skry

16 min. Mąka strzelał zza pola karnego, ale został zablokowany

13 min. Dobrze gra Zieleniecki, który poradził sobie z Noconiem

11 min. Widzew bliski gola. Po akcji Radwańskiego i Mąki, Robak strzelał z bliska, ale nie trafił czysto i piłka minęła słupek

10 min. Nocoń strzelał zza pola karnego tuż obok słupka bramki Widzewa

9 min. Atakował Pięczek, dośrodkowanie przechwycone

8 min. Wolański łapie piłkę po dośrodkowaniu gospodarzy

6 min. Groźnie pod bramką Widzewa, gospodarze strzelali, ale nieskutecznie

3 min. rogi dla Widzewa, po pierwszym Tanżyna strzelał zbyt wysoko

Za bramką Wolańskiego wisi wielki transparent kibiców z napisem Widzew

2 min. Radwański fauluje Noconia w środku pola

1 min. Pierwszy gwizdek sędziego. Początek meczu

Piłkarze wychodzą na boisko. Widzew na czerwono, Skra na niebiesko. Jest gorąco, temperatura powietrza wynosi 30 st. C, temperatura murawy - 40 st. C

Spotkanie rozegrane zostanie na sztucznej murawie.

Mecz sędziuje 40-letni Sebastian Tarnowski z Wrocławia.

Do Częstochowy przyjechał też Mateusz Możdżeń - najnowszy nabytek Widzewa. Obserwuje swoich kolegów. Zagra w następnym meczu ze Stalą Rzeszów w Łodzi? Mateusz już trenował z drużyną. Zna ze wcześniejszych meczów z Marcinem Robakiem, Łukaszem Kosakiewiczem, Sebastianem Rudolem.

Widzew zagra w składzie: Skład Widzewa na mecz ze Skrą: Wolański - Kosakiewicz, Zieleniecki, Tanżyna, Pięczek - Mąka, Zejdler, Radwański, Gutowski - Wolsztyński, Robak. Trener Marcin Kaczmarek posadził na ławce rezerwowych: Rudola, Poczobuta, Mandiangu i Ameyawa, a dał szansę gry Zielenieckiemu, Zejdlerowi, Mące i Gutowskiemu. Grubo.

Widzew musi dziś wygrać ze Skrą w Częstochowie. Łodzianie nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Skra nie jest wymagającym przeciwnikiem, ale Widzew w ostatnich miesiącach niestety wielokrotnie pokazał, że nawet ze zdecydowanie słabszymi drużynami nie potrafił sobie poradzić.

Kibice liczą jednak, że dzisiejszy Widzew to zupełnie inna drużyna i ostatnie nieudane mecze to tylko potknięcia. Oby!

WIDZEW SKRA NA ŻYWO ONLINE 25.08.19

Łodzianie po pięciu kolejkach drugiej ligi plasują się na ósmym miejscu w tabeli. Bez wątpienia ta lokata irytuje fanów drużyny z al. Piłsudskiego, bowiem nowe władze klubu, a także trener, zapewniali, że nie zostaną powtórzone błędy z poprzedniego sezonu. Miało być radośnie i profesjonalnie, a jednak rzeczywistość mocno skrzeczy, a sympatycy zespołu przeżywają deja vu. Seria remisów i słaba gra jest faktem...

SKRA WIDZEW zapraszamy na naszą relację od godziny 15.55

A tu przed łodzianami wyjazd do Częstochowy na niedzielny mecz ze Skrą i zapewne ten pojedynek przywołuje koszmarne wspomnienia u wielu graczy widzewskiej drużyny. Przypomnijmy, że 27 kwietnia Widzew zremisował na wyjeździe 1:1, choć w doliczonym czasie gry mógł zapewnić sobie komplet punktów. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Michael Ameyaw. Dla łódzkiego zespołu był już dziesiąty remis z rzędu. Tym samym łodzianie zanotowali najdłuższą serię pod tym względem w historii polskiego futbolu, w rozgrywkach na szczeblu centralnym. Wcześniej rekord dziewięciu kolejnych remisów z 1973 roku należał do Gwardii Warszawa.

SKRA WIDZEW NA ŻYWO

Niedzielny mecz to wyzwanie nie tylko dla piłkarzy, którzy stają przed szansą odbudowy zaufania wśród własnych kibiców. Pojedynek ze Skrą to też wyzwanie dla trenera Marcina Kaczmarka. On musi mocno pracować nad tym, by można było mówić, że zasługuje na pracę w klubie czterokrotnego mistrza Polski. Wszak, by zwolnić mu miejsce, prezes Martyna Pajączek wyrzuciła z pracy Zbigniewa Smółkę, który w okresie przygotowawczym tworzył ciekawy zespół. Kaczmarek miał być tym, który poprowadzi RTS ku świetlanej przyszłości. Na razie zawodzi i pewnie dobrze z tego zdaje sobie sprawę. Na pewno kolejne niepowodzenia nie będą pracowały na jego korzyść...