Jacek Czaplewski
Wolej Michała Feliksa
Wolej Michała Feliksa Ruch Chorzów
Fortuna 1 Liga. Ruch Chorzów w meczu na szczycie wygrał z Wisłą Kraków 2:0. Dzięki wygranej zespół Niebieskich podmienił ją na pozycji wicelidera tabeli. Polecamy skrót najciekawszych akcji w tym obie bramki; pierwszą zdobył przed przerwą Michał Feliks, drugą dołożył po zmianie stron Łukasz Moneta.

Bramki z meczu Ruch Chorzów - Wisła Kraków

Na trybunach komplet widzów, wspólne śpiewy i oprawa, na boisku walka na całego. Taki był sobotni mecz przyjaźni w Gliwicach, który zgromadził blisko 10 tys. osób. Decyzją PZPN gwizdał sędzia z ekstraklasy, Bartosz Frankowski.

Mecz odbył się przy znakomitych warunkach pogodowych. Ruch objął prowadzenie w 31 minucie. Po dośrodkowaniu z prawej flanki pięknego gola strzelił Feliks. Trafił z woleja.

W 69 minucie było po wszystkim. Po wejściu na boisku Moneta od razu wykorzystał okazję. Uderzył przy lewym słupku. - Wejście smoka! - emocjonował się komentator Polsatu Sport.

Dzięki wygranej Ruch uzbierał 50 punktów i przeskoczył Wisłę w tabeli. Sześć punktów więcej posiada od niego ŁKS Łódź.

Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2:0 (1:0)
Bramki: Feliks 31', Moneta 69'
Żółte kartki: Wójtowicz, Sikora - Villar, Łasicki, Benito.
Widzów: 9913.
Sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).

Ruch Chorzów: Bielecki - Wójtowicz, Baranowski (80' Szur), R. Szywacz, Sadlok (68' Moneta) - Sedlak, Sikora - Kobusiński (87' Janoszka), Foszmańczyk (87' Piątek), Feliks - Szczepan.

Wisła Kraków: Biegański - Jaroch, Łasicki, Moltenis, Junca (55' Szot) - Duda, Igbekeme - Villar, Fernandez, Mula (30' W. Szywacz) - Rodado (77' Benito).

1. LIGA w GOL24

Kibice Ruchu i Wisły stworzyli na stadionie w Gliwicach fantastyczne widowisko  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Wspaniała atmosfera na trybunach. Zdjęcia kibiców z meczu pr...