2 1 połowa

Hapoel Beer Shewa

1

1 1 połowa

• Ostatni gwizdek sędziego! Śląsk Wrocław pokonał Hapoel 2:1 w pierwszym meczu III rundy el. Ligi Konferencji.

• Dośrodkowanie Petrucciego z lewej flanki. Przejął piłkę Pawłowski.

• Bartłomiej Pawłowski zastąpił Petra Schwarza.

• O trzy minuty przedłużył spotkanie sędzia Pavel Orel.

• Śląsk koncentruje się na rozbijaniu ataków Hapoelu i robi to całkiem skutecznie.

• Okazja do kontry dla Śląska. Piasecki niedokładnie odegrał do Makowskiego.

• Fabian Piasecki wszedł za strzelca pierwszego gola Erika Exposito.

• Rotem Hatuel wszedł w miejsce Yehezkela.

• Itamar Shviro zmienił Acolatse.

• Schwarz strzelał z kilku metrów! Po rykoszecie piłka nieznacznie minęła bramkę Hapoelu.

• Mączyński przymierzył z dystansu. Słaby strzał, a do tego wyraźnie obok bramki.

• Dor Micha faulował Exposito. Sędzia pokazał mu żółtą kartkę.

• Golla wygarnął piłkę napastnikowi Hapoelu. Było blisko bramki samobójczej.

• Nieporozumienie gości po dośrodkowaniu Mączyńskiego. Skiksował obrońca, ale piłkę szczęśliwie złapał bramkarz.

• Tomer Yosefi wszedł na boisku za Gordanę.

• Davide Petrucci wszedł w miejsce Ansaha.

• Potrójna zmiana w ekipie Hapoelu. Dor Micha wszedł za Safouriego.

• Makowski obsłużył Exposito dokładnym podaniem, ale ten zagrał ręką.

• Lewkot faulowany przez Ansaha. Żółta kartka.

• Tamas został ukarany żółtą kartką za faul na Acolatse.

• Janasik dośrodkował z prawego skrzydła. Po główce Schwarza piłka obiła słupek!

• Druga połowa już się rozpoczęła!

• +19' Koniec pierwszej części gry. Śląsk prowadzi z Hapoelem 2:1!

• +17' Sędzia napomniał jeszcze żółtą kartką Yehezkela za protesty.

• +17' GOOOOOOOL! 2:1 DLA ŚLĄSKA! Harush wyczuł intencje Picha, ale nie dał rady zatrzymać piłki.

• +16' Abu Abaid został upomniany żółtą kartką za faul na Pichu.

• +16' Rzut karny dla Śląska! Pich strzelał z okolic narożnika pola karnego. Bramkarz odbił piłkę do boku. Po chwili Słowak dopadł do futbolówki, ale zdaniem sędziego został zahaczony przez obrońcę gości.

• +13' Przyjezdni przenieśli ciężar gry na połowę Śląska. Długo utrzymują się przy piłce.

• +10' Śląsk oddał inicjatywę. Safouri strzelał z dystansu po stracie Picha. Uderzenie zablokowane.

• +6' Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bareiro główkował z sześciu metrów. Putnocky próbował interweniować, ale po odbiciu się od poprzeczki piłka wpadła do bramki.

• +6' GOOOOOOOOL! BAREIRO! Hapoel doprowadził do wyrównania.

• +5' Yehezkel ograł Gollę w polu karnym. Interwencja nogami Putnocky'ego uratowała sytuację.

• +2' Makowski uderzył prawą nogą z ponad 20 metrów. Prosto w bramkarza.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o 19 minut! Oczywiście z powodu zadymienia stadionu.

• Pich zagrywał wzdłuż pola karnego, ale nie było tam nikogo z zawodników Śląska.

• Pich poszedł sam po przejęciu piłki. Kropnął z 20 metrów, ale wyraźnie obok słupka.

• Piłkarze Hapoelu wykonywali rzut rożny, ale bardzo słabo rozegrali ten stały fragment gry.

• Śląsk w natarciu. Garcia wrzucił piłkę w kierunku Exposito, ale ten przegrał powietrzny pojedynek.

• Mączyński uderzył z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego. Fatalne wykonanie.

• Makowski po dalekim podanie przyjmował futbolówkę w polu karnym. Źle to zrobił.

• Dośrodkował z lewego skrzydła Garcia, ale tym razem obrońca Hapoelu nie popełnił błędu.

• Keltjens wybił piłkę głową prosto pod nogi Exposito. Hiszpan natychmiast przymierzył tuż zza pola karnego i trafił w samo okienko!

• GOOOOOOOL! 1:0 DLA ŚLĄSKA! ERIK EXPOSITO!

• Kontratak Hapoelu lewą flanką po stracie Lewkota. W ostatniej chwili piłkę wybił Golla.

• Piłka na lewe skrzydło do Victora Garcii. Dośrodkowanie Hiszpana zblokowane. Po chwili strata Tamasa.

• Czeski arbiter po prawie 20 minutach wznowił spotkanie od rzutu sędziowskiego.

• Zawodnicy wracają na murawę. Jeszcze krótka rozgrzewka i za chwilę arbiter wznowi rywalizację.

• Dym nieco się przerzedził. Jeszcze parę chwil i mecz będzie kontynuowany.

• Czeka nas dłuższa przerwa. Zawodnicy zeszli do szatni.

• Kibice Śląska odpalili race. Po chwili stadion został kompletnie zadymiony i arbiter przerwał mecz.

• Sędzia Pavel Orel rozpoczął mecz. Zaczęli piłkarze Hapoelu!

• Obie drużyny wychodzą na murawę. Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Jacek Magiera w ligowym meczu z Cracovią (2:1) zastosował rotację i dokonał aż siedmiu zmian w wyjściowym składzie w porównaniu do meczu z Araratem Erywań. Hapoel ligowe rozgrywki rozpocznie dopiero 28 sierpnia. Z jednej strony nie jest zatem zmęczony, z drugiej - drużyna jeszcze się nie zgrała.

• Śląsk Wrocław zmagania w Lidze Konferencji rozpoczął od I rundy eliminacji, dwukrotnie pokonując estońskie Paide Linnameeskond. W drugiej rundzie wyeliminował Ararat Erywań (4:2 i 3:3).

• Hapoel Beer Szewa ostatnich latach trzykrotnie grał w fazie grupowej Ligi Europy, trzy lata z rzędu był mistrzem Izraela, a na dodatek w poprzedniej rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji wygrała swój dwumecz z bułgarską Ardą Kyrdżali 6:0.

• Oto wyjściowy skład Śląska Wrocław:

• Śląsk Wrocław w III rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji zmierzy się u siebie z Hapoelem Beer Szewa. Początek pierwszego spotkania o godzinie 20:00. Witamy w relacji LIVE!