Slayer przedłuża pożegnalną trasę koncertową i zagra w...

  Slayer przedłuża pożegnalną trasę koncertową i zagra w Polsce

  Dariusz Pawłowski

  Dziennik Łódzki

  Slayer przedłuża pożegnalną trasę koncertową i zagra w Polsce
  1/8
  przejdź do galerii

  ©materiały prasowe

  Sądząc po niedawnym przyjęciu fanów w Łodzi, można się było tego spodziewać. Zespół Slayer postanowił przedłużyć pożegnalną trasę koncertową i w przyszłym roku ponownie wystąpi w Polsce
  Amerykańska formacja Slayer oraz goście specjalni (nie wiadomo jeszcze, czy będzie to ten sam zestaw wykonawców, co w Łodzi) zagra 4 czerwca 2019 roku, tym razem w Gliwicach, w tamtejszej Arenie.

  Bilety w cenie od 190 zł będą dostępne w ogólnej sprzedaży od 5 grudnia od godz. 10 na stronie internetowej LiveNation.pl.

  „Slayer przedłuża ostatnią trasę koncertową w podziękowaniu dla fanów, za ich wsparcie przez wszystkie lata, za ponad trzy dekady wypełnione niezapomnianymi chwilami i pięknymi wspomnieniami”- podkreślają organizatorzy wydarzenia. Twórcy brutalnej, kipiącej agresją muzyki, pionierzy całego gatunku muzycznego, pozostają wzorem oraz szczytem aspiracji dla innych.
  Mają za sobą ponad 37 lat na scenie. Są twórcami dwunastu cenionych albumów studyjnych i wielu albumów koncertowych. Mają na koncie przeszło trzy tysiące zagranych koncertów we wszystkich zakątkach świata na koncie, zdobyli pięć nominacji i dwie nagrody Grammy, doczekali się własnej wystawy w Instytucie Smithsona, uświetniali okładki setek magazynów, przeżyli również stratę jednego z założycieli zespołu - po tym wszystkim czas Slayera, jednego z najlepszych zespołów grających thrash/metal/punk, dobiega końca.

  27 listopada Kerry King, Tom Araya, Paul Bostaph i Gary Holt dali świetny koncert w Atlas Arenie w Łodzi (w towarzystwie grup Lamb Of God, Anthrax i Obituary) w ramach trasy World Final Tour. Występ zgromadził publiczność wypełniającą halę do niemal ostatniego miejsca i wywołał żywiołową reakcję większości uczestników. Nic dziwnego, że zadbano o to, by pojawiła się jeszcze jedna szansa na takie spotkanie. Tym razem naprawdę ostatnia. Chociaż...

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo