Śmierć 3-latka na Grabowej. Areszt dla konkubenta matki...

  Śmierć 3-latka na Grabowej. Areszt dla konkubenta matki chłopca

  mek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Do tragedii doszło w kamienicy na ul. Grabowej
  1/4

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Grzegorz Gałasiński

  Konkubent matki pobitego śmiertelnie 3-letniego Wiktorka został zatrzymany w niedzielę wieczorem przez łódzkich policjantów. Mężczyzna był już spakowany i szykował się do wyjazdu.
  32-letni mężczyzna poszukiwany był przez łódzką policję już od kilku dni. Jak się okazało, ukrywał się w wynajętych pomieszczeniach gospodarczych, znajdujących się na obrzeżach Łodzi. Ich właściciel udostępniał mu je w zamian za drobne prace.

  - Choć 32-latek zdawał sobie sprawę z tego, że jest poszukiwany nie krył zaskoczenia. Zbierał wycinki z gazet z artykułami poświęconymi tej tragedii - informuje podinsp. Joanna Kącka z zespołu prasowego łódzkiej Komendy Wojewódzkiej Policji. - Funkcjonariusze dotarli do niego w ostatnim momencie, był już spakowany. Noc spędził w policyjnym areszcie.

  Mężczyzna ma zostać przesłuchany w poniedziałek. Wtedy też, prokuratorzy podejmą decyzję o ewentualnym postawieniu mu zarzutów.

  Do tragedii na Grabowej w Łodzi doszło w czwartek. Ratownicy medyczni donieśli wówczas policji o śmierci 3-letniego chłopca. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci 3-latka był rozległy krwiak ponadtwardówkowy. Na ciele chłopca znajdowały się też liczne siniaki, które według prokuratorów mogą świadczyć o tym, że dziecko było bite.

  W niedzielę, sąd na wniosek prokuratury zastosował trzymiesięczny areszt dla 27-letniego Adama M., który opiekował się chłopcem i 34-letniej matki dziecka - Agnieszki Sz. Adam M. usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym. Agnieszka Sz. usłyszala zarzuty nieudzielenia dziecku pomocy i narażania go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, mimo ciążącego na niej obowiązku opieki.

  CZYTAJ TEŻ: Śmierć 3-letniego dziecka na Grabowej w Łodzi. Są zarzuty dla matki i sąsiada

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo